| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Podpaski
Autor Wiadomość
Agnieszka
Gość
PostWysłany: Czw 16 Sty, 2003 23:57   Podpaski

Ostatnio kupiłam podpaski maxi. Mają one skrzydełka, które nie są w środku podpaski (są rozmieszczone niesymetrycznie). Mniejsze rozmiary mają skrzydełka rozmieszczone symetrycznie. Nie wiem czy po założeniu dłuższa część podpaski powinna być z przodu czy z tyłu?
Przejdź na dół
guga15
Gość
PostWysłany: Pią 17 Sty, 2003 09:55   

nie wiem ile masz lat i jaie obfite są twoje miesiączki, ale myslę że podpaski maxi są za grube, będzie coi nie wygodnie to po 1
po drugie kupuj sobie takie sa paczki specjalne np. alweysów gdzie są rłózne chłonności podpasek, w tedy będziesz miała do wyboru
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 17 Sty, 2003 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po konsultacji z moją żonką:

Dłuższą część umieść z tyłu.
Podpaski maxi dobre są raczej na noc niż na dzień. W nocy gdy leżysz, krew spływa Ci w kierunku pupy i dlatego właśnie tam potrzeba zabezpieczenia podpaską. Podczas dnia nie wykorzystasz tej "przedłużonej" części podpaski.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 23:15   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie... dłuższa częśc powinna być z tyłu. I rzecywiście takie podpaski są do u zywania w nocy ale jeśli twoje miesiączki są bardzo obfite to w dzień podpaski "maxi" też się przydadzą :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 03 Sty, 2004 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też sie zawsze zastanawiałam czy lepiej jest mieć wiecej z przodu czy z tyłu. ale jedank lepiej z tyłu bo tam zpływa wiecej krwi. a podpaski MAXI zachowaj sobie na noc bo one sa niewygodne do noszenia w dzień. (co do miesiączki nie miałam jej już od dwóch miesiecy, powinnam iść do ginekologa?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 00:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że nie ... przecież Twoje miesiączki są jeszcze nieregularne (jak to się pisze?) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja najpierw miałam za szybko miesiączke, a potem ponad miesąc czekałam ... różnie z nimi bywa, ale byłam pewna że pani miesiączka raczy mnie odwiedzić jak już bede musiała wracać do szkoły. Heh, najpeirw przed kloniami samymi, potem w dniu 1 wrzesnia, a teraz dzien przed powrotem do szkoły ...

Podpaski nocne w czasie dnia też się da wykorzystać ... zależy od obfitości krwawienia. Ale osobiście najbardziej lubie te o jeden stopień przed nocnymi ... te nocne są troche za długie jak dla mnie ... ale cż właśnei sie paczka skończyła została mi tzw. "rezerwa" RazzP i jutro pogadam z mamą żeby kupiła te super plus (jeden stopien przed nocnymi).

Acha. Co do spływania krwi. Postanowiłam sprawdzić jak to z tymi pdopsakmi jest, wzię łam jakiś sok neidopity (kolor musi być Razz) i krew jakby "szuka" sobie wolnego miejsca, więc nei jest tak ze w jakims meijscu przemoknie, a inne zostanie suche. Bo sama miałam takie obawy wcześniej. Chyba że usiądziesz jakos tak że np. "bokiem" jakiś przeciek się przedostanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |