| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaszczurki!!!
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 22:00   Jaszczurki!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie dziwie się co prawda dlaczego wszystcy piszą o chomiczkach a nie np o jaszczurkach.
A więc jaszczurki to bardzo milutkie zwierzątka! Moja koleżanka ma jedą a ja także bym chciała ale mi rodziece nie pozwalają Sad . Sa takie małe i zwinne( każdy chyba wie jak wie jak wygląda jaszczurka. Piszcie czy spotkaliście się z nimi gdzieś albo je posiadacie Smile
P.S Jaszczurki jedzą koniki polne biedronki itp. więc trzeba je dla nich łapać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm.. nieznam nikogo kto trzyma jaszczurki ale ja mam pelno dzialce sa mile raz zlapalem i oswoilem nawet ale trzeba bylo wypuscic Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sob 27 Wrz, 2003 00:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mialam kiedys Iguane Smile Szalenie go (bo to byl on) lubialam i czesto z nim lazilam. Spotykalam sie z roznymi reakcjami ludzi, ale przewaznie pozytywnymi heh. Niesety zdechl Sad Potem kupilam sobie najprawdziwszego szczura i znim tez wychodzilam. Kobiety na widok szczura siedzacego mi na ramieniu dostawaly prawie zawalu, ale bylo fajnie. Egon niestety zwial... Przestalo mu sie podobac mieszkanie w domu i uciekl Sad A teraz mam psa hehe.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 19:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy to nie temat na akwarystykę i terarytykę???

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CHOMICZKAAA: No zeczywiscie to temat na "akwarystyke" zoboczylismy troszki z tematu Wink Sorx

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 07:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jest taki temat akwarystyka? No dobra jak chcecie pisac to raczej o jaszczurkach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Owszem jest!!!Ślepota robi swoje Question Question Question Very Happy

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Justa_z_BB Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 04 Paź 2003
Posty: 63
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Owszem jest!!!Ślepota robi swoje


i wyleczyc z niej jest bardzo trudno Wink

_________________
Pozdrawiam

Justa , pies i chomik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2277199
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NIEDALEKO GDZIE MIESZKAM MOŻNA ZŁAPAĆ JASZCZURKI KIEDYŚ SOBIE KILKA NAŁAPALEM I PRZEZ KILKA DNI JE CHODOWAŁEM ALE POTEM IM ZWRUCIŁEM WOLNOŚĆ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
5ylff00n14
Gość
PostWysłany: Nie 25 Kwi, 2004 23:39   3 jaszczoorki =]

siemka ja ma 3 jaszczorki hihi ale nie fiem jak ma je karmić i jaki to jest rodzaj =/

daje im ogoorka i jabooszko ale nie jedza hmm..a teraz chyba śpią bo sie nie ruszają dopiero jak palcem dotkne hihi ale one som malusie nie wiem jedna ma z 4 cm jak taka mała może zjeść biedronke Question
Powrót do góry
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 22:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

5ylff00n14 one są wykończone z głodu najlepiej im dac muchy i koniki polne ja dawałem mojim jaszczurkom i je jadły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Noreq
Gość
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 17:56   Jaszczurki

Kiedys zlapalem jaszczurke siedziala w takiej norce w ziemi wlozylem ja do sloika ale zaraz ja wypuscilem teraz zamierzam jak mi chomik umze :( bo jest dosyc stary zlapac taka jeszcze raz i chodowac.
Powrót do góry
cLeO Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2004
Posty: 9
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 11:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może wiecie, czy jaszczurki można kupić w zoologicznych czy może tylko złapać na własna rękę??

_________________
Ty WiEsZ cO To ZnAcZy... To My PoLaCy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Czw 19 Sie, 2004 11:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cleo ... zalezy jakie ... jakies kameleony .... legwany to napewno w zoologicznym biggrin . Cleo a tak wogule ... to kiedys w szkole mowiono ze nie wolno łapac jaszczurek :>:> . Ale lepiej takiej jaszczurki nie łapac ... bo ona jest przyzwyczajona do tego ze ma strasznie duzo miejsca do biegania ... a tak to co ? włozysz ją do sloika ... dasz pare razy w dzien jakiegos robala ... i zaczniesz wszystkim pokazywac ... Męczarnia to by była dla niej . Ja Ci radze kupic jaszczurke .... i najlepiej do akwarium ją wzadzic ... A Jak by nie było w sklepie zoologicznym ... to na giełdzie napewno są . Zycze powodzenia w kupywaniu biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Curtus
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Gru, 2005 03:01   

Witam Smile
Tak już jedynie gwoli sprostowania Wink
Jaszczurki występujące w Polsce, są pod ścisła ochroną gatunkową - łapanie, przetrzymywanie czy zabijanie, jest karalne a do tego, co chyba ważniejsze - nieetyczne...
Masz jaszczurkę na działce ? - super - zrób sobie grilla czy ognisko, usiądź wygodnie i z odległości jakichś 2-2,5m obserwuj co zwierzak robi, jeżeli nie będziesz się zbytnio kręcił, zignoruje Twoją (piszę do wyimaginowanego Ktosia) obecność i będziesz miał możliwość poobserwować w jaki sposób poluje, kopie norkę, składa jajka itp.
Do chowu w warunkach domowych (sztucznych), lepiej się nadają pochodzące już z hodowli gatunki egzotyczne, mniej wrażliwe na stały klimat panujący w mieszkaniu - sugeruję poszukać sklepu z takimi zwierzaczkami u siebie w mieście, najpierw jednak solidne przygotowanie teoretyczne np. w necie.
Życzę udanych początków w terrarystyce Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |