| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Dlaczego ??
Autor Wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 14:41   Dlaczego ?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!!!
Mam prośbe do wszystkich czytelników tego fora, jak myślicie dlaczego młodzi ludzie sięgają po narkotyki Question Question

P.S:Bardzo prosze o pomoc musze przeprowadzic ankiete na ten temat,

Z góry dziekuje za pomoc Smile Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm...no, ja nie wiem. Może dlatego, że ich znajomi biorą narkotyki-to tak samo jak z papierosami-towarzystwo. A może też dlatego, że chcą sami spróbować, jak to jest...
Nie wiem, mi się tak wydaje. Confused

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok Lilly dzieki za odpowiedz Wink

Ja uważam tak :

1.Towarystwo
2.Problemy w domu
3.Chcą zaimponować kolegom i koleżankom
4.Dla smaku tzn. bierą bo chca sprubować
5.Wpdają w poważne kłopoty i się zaczyna
6.Żeby sie dobrze bawić (dla przyjemności)

P.S: Prosze piszcie Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 18:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przedewszystkim dla szpanu... Nie chca pokazac ze sa "gorsi" od towarzystwa i dlatego zaczynaja brac. Z niewiedzy... Bo wydaje sie ze te wszystkie traszne rzeczy dotycza wszystkich innych, tylko nie nas samych. Na zlosc rodzica, bo wiedza ze oni kategorycznie by tego zabronili, a przeciez w wieku nastu lat "trzeba" sie buntowac. Jest wiele powodow... Kazdy ma jakis inny, ale mozna to jakos zagarnac do jednej glownej idei... Z glupoty!

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 19 Paź, 2003 11:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie
-koledzy namówili lub chcą zaimponowac
-maja kłopoty w domu lub rodzice chca aby lepiej sie uczyli
-czuja się niepotrzebni
-żeby zobaczyc jak to jest (z ciekawosci) a potem juz im jakos nie udaje sie z tego wyjśc)
-nie są świadomi tego,ze biorą (np. zawsze kolega poczęstuje cukierkiem itp)
A dalej nie wiem...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Czw 30 Paź, 2003 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z GŁUPOTY !

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pan_Feanor
Wysłany: Czw 30 Paź, 2003 21:07

--------------------------------------------------------------------------------

Z GŁUPOTY !


POPIERAM, poza tym żeby przypodobać się towarzystwu w którym przebywają, tamci wpajają im ze jeśli ktoś nie bierze narkotyków to jest gorszy...i tak to sie zaczyna. Niektórzy biora z nudów :-/ a jeszce inni chca po prostu spróbować tyle ża na próbowaniu sie nie kończy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Natalia 11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 19 Sie 2003
Posty: 30
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1 człowiek ma zrujnowane zycie i niema co zniem zrobic i popostu wtedy sięga po narkotyki. Exclamation MOże przez rodiców przyjacuł i kolegów. Question Ale taki ktos jak weżmie 1 raz narkotyk a puzniej pomyśli że to źle to potem niemoże przestac to jest silniejsze od niego . Tak na przyszłość nie zarzywjcie narkotyków w ten sposób zrójnujecie sobie zycie . Razz Very Happy Smile

_________________
Natalia młoda nacia
1055414 mój nr gg .
Nadal Poszukuje Przyjaciela lub przyjacułki .
cHCIAŁAM powiedziec że ja to Nacia i skasujcie to konto !!!(nie to tato(nacia))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 17:04   

A niektórzy biorą aby uciec od rzeczywistości lub lubią brać......
Powrót do góry
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 15:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...napewno zleży to od człowieka, od tego w jakim stanie się znajduje. Wiadomo że każdy nie będzie brał z tych samych 2 czy 3 powodów. Jednak wydaje mi się, że to przede wszystkim z chęci spróbowania. Podobno zakazany owoc najbardziej smakuje i to w tym przypadku chyba prawda. Jednak dużo osób twierdzi że osoba zaczynająca od "najletrzego" narkotyku czyli marihuany sięga z czasem po coraz to silniejsze. Ale tak nie jest zawsze. Znam sporo osób które palą ganje już od prawie 2 lat a nawet więcej i jakoś nie sięgają po coraz to silniejsze środki. Poza tym narkoman nie koniecznie musi być osobą bez przeszłość itd. Ponieważ jeden z moich znajomych pali marysie, ma świadectwo z paskiem, tamci uczą się normalnie, nie bardzo dobrze ale dobrze, na swoje możliwości. Czyli w tym przyadku mariuhuana w niczym nie szkodzi. Chociaż wiadomo że inne narkotyki takie jak np. kokaina, heroina, grzybki id. mają już inne nie zbyt dobre skutki. "Na próbowaniu się nie kończy" hmm....u mnie jakoś się na tym skończyło :/

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2004 20:59   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm no cóż... trzeba przyznać że MARY JANE jest nawet bardzo i to bardzo popularna... nie wiem ldaczego luidzie decyduja sie na branie narkotykow, ale wiecie cio ja mysle? że akurat Marihuana jak z reszta wiele ludzi twierdzi, norkotykiem nie jest..ahszz dobra nie pisze wiecej bo mnie zbesztacie...
GDYBY TO BYŁ NARKOTYK NIE BYŁ BY LEGALNY MIĘDZY INNYMI W HOLANDI... Shocked

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Nokia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 37
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pala bo maja ochotę,
bo to uwalnia od chwilowych problemów
bo nie chcą myśleć
czyja sie bardziej doświadczeni życiowo
bo uwazaja to za lek duszy (sama nazwa -> narkomani nie mówia ze biorą narkotyki, tylko ze biorą dragi (z ang. lek/narkotyk), poza tym dragi brzmi bardziej cool!
bo mysla ze mogą się uwolnic
bo czuja sie lepsi (tylko po zarzyciu i maja tego swiadomosc)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vellana Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 05 Gru 2004
Posty: 46
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

biora narkotyki, bo sa znudzeni swoim zyciem. Razz i ich zdaniem to ich uatrakcyjni tzn stana sie bardziej przebojowi przez to.
pozdrawiam.

_________________
Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...
Wyrzekam bo...
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
Jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4228666
kelas Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 36
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja dolacze sie do wiekszosci z gory.
Dla szpanu.

Siagaja niestety bez zadnej wiedzy na temat narkotykow i skutkow jakie niesie ze soba ich zazywanie.

Cytat:
czyja sie bardziej doświadczeni życiowo

Prosze cie, nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia. Ja po kazdym zazyciu jakiekolwiek narkotyku czuje sie bogatszy o nowe doswiadczenia i bardziej doswiadczony. Naprawde, wiele narkotykow potrafi mocno wplynac na czlowieka.
Cytat:
bo mysla ze mogą się uwolnic

A nie moga? Ja po zapaleniu Salvii, uwolnilem sie od codziennego palenia marihuany, od bezcelowego brania narkotykow. Wiele narkotykow potrafi cos w czlowieku odblokowac, dac powod do przemyslen i zmienienia siebie, czesto w srodku.
Niestety wiele z nich jest branych dla czystej zabawy, co wg. mnie jest bledem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 12:39   

moim zdaniem ludzie biorą z głupoty. bo nie wystarczy powiedzić że narkotyk to trucizna która szybko uzależnia i robi wodę z mózgu. zawsze się znajdzie ktoś do kogo te argumenty nie docierają i kto uważa się za mądrzejszego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |