| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Co lubicie??
Autor Wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 15:29   Co lubicie?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc!!!
Co lubicie najbardziej fotografowac ??

P.S: mam zaszczyt jako pierwszy pisac post na nowym forum Wink .

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej to piękne widoki...np. z kasprowego wierchu czy z góbałówki sa piękne widoki...może bałtyckie również...a przeciesz sukiennice krakowskie też są piękne ... lubię fotografować takie widoki...ale lubię się cześto na nich pojawiać... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 29 Wrz, 2003 17:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh... ja najchętniej fotografuję przyrodę Smile...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 08:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubie, gdy to JA jestem na fotkach, ale najczęściej zdjątka robię rodzince, pieknym widokom, przyrodzie-czyli to co mnie zachwyci. Very Happy

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez lubie byc na fotkach ale kiedys w szkole mielismy konkurs na najlepsze fotografie przyrody w naszym miescie no i zajalem pierwsze miejsce z kumplem i od tamtej pory lubie fotografowac równiez przyrode Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Wto 30 Wrz, 2003 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubię kiedy rodzice mnie fotografują z pięknym tłem natury.Lubię też gdy fotografują mojego psa w ślicznych chwilach Smile .

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam wydobywac glebie z zwyczjnych rzeczy takich jak chodzby np dlugopis na kartce papieu albo kubek z herbata to jest jedna z moich cichych pasji

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla przekory napiszę, czego nie lubię na zdjęciach.
Przede wszystkim nie lubię:
- klasycznej, oklepanej kompozycji, gdy główny obiekt fotografowany jest na samym środku zdjęcia (przecięcie przekątnych)
- gdy ktoś fotografuje filmem do światła dziennego przy świetle sztucznym (przy cyfrówach: gdy ktoś nie wie, jak ustawić balans bieli)
- czerwonych oczu na zdjęciu (bez zewnętrznej lampy błyskowej trudne do wykonania)
- banalnych tematów zdjęć (staram się podążać śladami Johna Hedgecoe - uważam go za mistrza kompozycji i światła)
- uciętych nóg, głów lub innych kończyn

Bardzo lubię fotografię nietypową - ciekawe pomysły, wykorzystanie techniki (czytaj: lustrzanki) na maxa - wielokrotne naświetlanie tych samych klatek, nietypowe punkty widzenia i pesrspektywy, niestandardowe zastosowania lamp błyskowych, zdjęcia nocne itp.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 09:51   

Kornelia napisał/a:
ja uwielbiam wydobywac glebie z zwyczjnych rzeczy takich jak chodzby np dlugopis na kartce papieu albo kubek z herbata to jest jedna z moich cichych pasji

To tak jak ja biggrin Wczoraj sfotografowałam m.i. dziurę w ścianie, kamień i pineznkę.
Powrót do góry
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie fotografowac moje chomiczki i ich klatki biggrin

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2004 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kocham abstrakcje... a najbardziej... to jak polacze wsyztskie moje pasje;p ale takie bardziej ukryte:) uwielbiam fotografowac ludzi;p wpierw przygotowuje wsyztsko;p moja najczestsza modelka jest kolezanka;p wpierw robie jakas abtrakcyjna fryzuer;p potem ja rowniez abstrakcyjnie wymaluje potem ustwaiam rownie abstrakcyjnie swiatlo;p potem mysle nad tlem i robie;p
ale tez fajnie robi sie zdjecia takie czarn przygnebijacae to mi sprawia radosc;p (ale glupi tekst;pp)
lubie fotografoac szynyszle:)
ale chyba najbarzdiej ludzi;p moglbym byc takim sobie fotografo-stylista:)
to mi najabrdziej by pasowalo;p Smile taka pasja jedno w drugim... takie wyrazenie siebie... pdobaja mi sie jakies nietypowe zdjecia z ciuchami
ostatnio widzialam niesmaowita fotke na onephoto.net taka dziewczyna tak fajnie uzyla swoich rak jako stroju;p haha;p lubie tego typu zabawy;p albo njaepiej by bylo jakbym szyla jescze takie stroje;p naje;piej to typowo lekkie odzienia;p
haghahaha
ale mam ywpdoziwedz;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja lubię robić zdjecia znajomym z zaskaczenia Smile nie cierpię opklepanych kompozycji i ustawionych zdjęć. zawsze tak fajnie wychodzą Razz

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 13 Sty, 2004 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja lubie ustawiac
ale wtedy robie sephia i czarnobialy i sephia.
a z zaskoczenia? aaa... to tylko podczas kompieli... podczas siedzenia na ubikacji... podczas przebierania;p haha
weronika ma taka cala kolekcje (moje "siostra") haha:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co na siostra?? o biedna...

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EU07 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sro 20 Paź, 2004 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będziecie się śmiali... Ja fotografuję kolej i komunikację miejską Embarassed Widzę, że jako jedyny mam taką pasję Razz

_________________
Zapraszam na moje nowe Forum: kolej, podróżni, Mazowsze. (adres w przycisku www) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1141814
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |