| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Treningi dla dziewczyn
Autor Wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 16:30   Treningi dla dziewczyn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!!!
Obiecywałem żw wrzucę ćwiczonka na nogi no ale gdzieś mi się zapodziały teraz wżuce na brzuszek aby był płaski, piękny i przyciągał chłopców Wink

A wiec tak te ćwiczenia można bez problemu wykononywać w domu.

1.A więc tak moje drogie panie, kładziemy się na podłodze uginamy ręce w łokciach pod kątem prostym. Następnie opieramy się stopami tjk. przy pompkach stopy Wink jezeli dla kogos byloby to niezrozumiale. Wspierając się na czubkach palców, unosimy nasze ciało do góry i po chwili powolutku opuszczamy na duł. Ćwiczenie na dobry początek powtarzamy 5 x.

2.Kładziemy się płasko na podłodze. Ręce za głowę tjk. brzuszki Wink .Przy ugiętych lekko nogach unosimy tułów do siadu i powolutku wracamy do leżenia. Na początek powtarzamy 5x

3.A więc tak kładziemy się na podłodze, stopę prawej/lewej ( robimy to na zmiane wiec obojetnie która nużka pierwsza) zalożmy że zaczynamy od prawej nogi która opieramy na kolanie lewej nogi.Lewą,prawą rękę trzyamamy za głową, płasko na podłodze.Łokciem lewej ręki dotykamy do lewego kolana.Powtórka po 5x zmieniając kolana Wink

4.Leżąc uginamy prawą nogę. Lewa jest wyprostowana. Prawą rękę opieramy na karku, lewą staramy się dotknąć lewej stopy nieodrywając tułowia od podłogi. Powturka 5x

5.Leżąc na pleckach uginamy nogi, stopy oparte o śćianę. Lekko unosimy tułów, starajac sie wyprostowanymi rekami jak najmocniej naciskajac na uda. Nap oczateczek ćwiczonko powtarzamy po 5x.

P.S: dziewczyny tamto cwiczonko na nogi tez wzuce wam bede tutaj wzucal wszystkie cwioczonka przeznaczone dla was, sa bardzo proste i efektywne Wink jezeli bedzie cos niejasne piszcie chetnie wytlumacze.

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki kamix za te ćwiczonka...napewno skorzystam...i mam nadzieje że mó brzuszek będzie piękny i głatki Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Lilly Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 07 Cze 2003
Posty: 289
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, ja też dziękuję...I jak znajdziesz te na nogi to też tu wrzuć... Smile

_________________
Może kiedyś tu jeszcze zajrzę. Nie wiem, jak mi się zachce... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3571565
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co dziewczyny a tego na nuzki poszukam pod wieczur Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 03 Paź, 2003 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również skorzystam Wink

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja od wczoraj będę robiła codziennie na wieczór...zobaczymy jakie będę tego efekty Very Happy

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytryna efektów od razu niebedzie ale jezeli porobisz te cwiczonka to zaloze sie bedziesz miala niezly brzuszek Wink

P.S: Sorki dziewczyny ze zwlekam z tymi cwiczonkami na nogi ale mam teraz duzo nauki i do tego nie mam bardzo dostepu do kompa bo brat pisze prace dyplomowa, wybaczcie obiecuje ze jak bede mial chwilke wolnego czasu to wysle te cwiczoonka Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Basieq Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pon 27 Gru, 2004 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najmocniej wszystkich przepraszam ze odświerzam, ale ten temat sie wszystkim przyda, a poza tym Kamix, jak tam te cwiczonka na nogi?[wiem wiem, znam date ,ale skoro miał te cwiczenia na nogi to chyba teraz powinien je miec ] :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |