| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Rysowanie mangi?
Autor Wiadomość
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 18:29   Rysowanie mangi? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc! Teraz chce od profesjonalistow w rysowaniu mangi pomocy! Chce umiec perfekcyjnie rysowac mange ale nie udaje mi sie! Nie udaje mi sie broda,rece,nogi.....i wlosy.....a na<jbardziej nie uimiem rysowac profilu Crying or Very sad Mozecie mi pomuc? Jak to zrobic!

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 06:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszystko co ci moge w tej sytuacji doradzić (bo sama juz od bardzo dawna rysuje magi oraz różne postacie z mang i animów dla zabawy) to żebyś ćwiczyła, ćwiczyła, i jeszcze raz ćwiczyła. Oraz możesz w między czasie pooglądac sobie różne animy i poczytac mangi aby być pewym swojej perfakcji. pozdrawiam

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaaa cwiczyc i cwiczyc najlepiej najpierw rysuj spogladajac na rysunek to potem bedziesz rosowac coraz lepiej sam sie tak uczylem

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ayako-chan Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Kwi 2009
Posty: 5
PostWysłany: Pon 27 Kwi, 2009 06:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie ja zaczęłam rysować mange jakieś.... jeden i pół roku temu.
moja siostra chrzestna ślicznie rysowała przez swoją koleżankę, która też prześlicznie rysowała i kupowałą sobie "jak powstaje manga", ona ma chyba osiem tomów:1 tom, 2 tom, 5 tom, 7 tom,12 tom i 13tom.a ja mam:1 tom, 2 tom, 5 tom, 6 tom, 7 tom, 10 tom, 11 tom, 12 tom, 13 tom. mama jeszcze "manga shoujo-dla początkujących"
pani Sarah'y Mayer. :3 Compress

_________________
Dobra, dobra nie wiem co napisać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 28 Kwi, 2009 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kupowałem "kurs rysunku manga" i mama mi przez internet zamówiła że ma do domu mi przywozić. ale od jakiś 2 miesięcy nic. wiem jedynie że isę rysuje od takich stick menów potem proporcje ciała , potem ubranie i różne rysy , a na końcu poprawki

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fionkilla Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 6
PostWysłany: Wto 15 Gru, 2009 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też nie umiem rysować ale moja ciocia która umie rysować pierwsza klasa mówiła że żadne kursy z gazety nic nie dają, więc trzeba ćwiczyć samemu!!!
najważniejsze jest żeby mieć w rodzinie jakiegoś eksperta np: ciocia, wuja, mama, tata... wszyscy
mam nadzieje że komuś jakby cio pomogę!!!

[ Dodano: Wto 15 Gru, 2009 18:27 ]
[b]ja raz kupiłam ten kurs manga" tom 1" i tylko po to żeby mieć przybory do rysowania Question Podskakuję Porc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |