| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Anime z Hypera
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 18:58   Anime z Hypera

Od niedawna mam Hypera i udało mi się go ustawić tylko po to by oglądać Animce Smile . stawiłam podczasz ostatniego odcinka Miyu, a to anime przypadło mi do gustu. Ale zaczął lecień Gundam. Przeczytałam kilka mang Gundama więc zaczęłam oglądać. Ja się ciesze z możliwości oglądania anime na hyperze. Ale ile z was ma hypera oprócz mnie?
Przejdź na dół
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kiedy w polsce na wakacjach bylam to mialam hypera ,ale nudne te Anime..,

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam Hypera Sad ale gundamy i tak ogladam bo sciagam se z neta biggrin

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 02:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na hyperze to chyba najlepszym anime jakie oglądałem była IRIA i Cowboy Bebop Smile ale teraz ciągle ten Gundam leci.

P.S. Mogli by puścić Gundam Seed to jest dopiero jazda Smile

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak na marginesie to na cd mam wszystkie odcinki gundama seed jakie wyszly.sciagam se je od takiego gostka z japoni ale oczywsiscie wszysto jest po japonsku i angielskie napisy wiec znajomosc angielskiego i japonskiego mile jes tam widziana biggrin

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 20:56   

Gundamy są trochę przynudnawe, ale oglądam. Najbardziej lubie opening tak szczerze. Moja koleżanka na gundamie zasypia. Miyu mi się bardzie podobała, ten koniec, który oglądnęłam. Mam nadzieję, że po gundamie poleci "The record of lodos war"
Powrót do góry
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
Gundamy są trochę przynudnawe, ale oglądam. Najbardziej lubie opening tak szczerze. Moja koleżanka na gundamie zasypia. Miyu mi się bardzie podobała, ten koniec, który oglądnęłam. Mam nadzieję, że po gundamie poleci "The record of lodos war"


Wiesz moim zdaniem to Miyu jest tez troche nudna. Fabuła całkiem fajna i wogóle ale ma jeden minus. Otóż zawsze jak odchodzi do walki to Miyu wygrywa jednym ciosem i zawsze wychodzi bez szwanku. To troche nie fer ale anime jest całkiem całkiem Smile

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 18:03   

A nie wiesz czy długo jeszcze poleci Gundam Wing, bo mam trochę, zdeczka tego dość, a chcę oglądać jakieś anime Smile po polsku
Powrót do góry
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sądze ze będzie leciał aż do ostatniego odcinka a puźniej puszczą irie, Bebop'a albo coś nowego :]

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 10:05   

Podobno wykupują od Canal + Fushigi Yuugi, tak szczerze nie zbyt mnie to cieszy. Nie przepadam za tym, manga mi się nie podobała, ale wspumie anime może być lepsze, ale nie sądze.
Powrót do góry
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm na Hypera przydało by sie puścić anime Hunter X Hunter, bardzo fajne anime i jedno z lepszych jakie oglądałem Smile

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 03 Lut, 2004 20:36   

Ostatnio puścili Gene shaft, niezłe, ale pierwsze odcinki były przynudnawe, ale się rokręciło, bardzo polubiłam Maria i beczałam jak małedziecko jak umarł Sad
Powrót do góry
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2004 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm ja ogladalem zaledwie 3 odcinki i powiem ze calkiem calkiem spodobalo mi sie to anime no ale sie skonczylo i juz ktorys raz z kolei puscili Gundam Wing :/ Pozdro

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2004 20:33   

Gundam jest nudny, Jezu jak bardzo nudny, mogli by teraz puścić choć jeszcze jeden raz The record of Lodoss war... ;(
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 05 Lut, 2004 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja nie mam hypera i nie bede sie na ten temat wypowiadac ":]

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |