| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
LEGALIZACJA MARIHUANY!!!!
Autor Wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie tylko z ich strony ale takze ze strony ich starych:) wolni ludzie maja prawo do wolnosci. nie tak jak za czasów stalina. teraz mozna wszystko tylko ze ci co zabraniaja palenia biora spora kase. a z drugiej strony legalizacja tez by przynosiłą zysk panstwu. to by działało na zasadzie fajek, podatek odciagnac i po problemie. tak jest w holandii.

_________________
widać że nosze są słabe
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gość
Gość
PostWysłany: Sro 23 Cze, 2004 17:38   

[nie wyrażaj się] że aż nie miło, gantka nie uzależnia, nie wchodzi do obiegu substancji w ciele, nie da się podlać marychy heroiną ani amfetaminą bo są to substancje bardzo słabo rozpuszczalne w wodzie i nic nie dające po spaleniu, więc jak palisz nawet podlewaną gantkę (chociaż i tak to zostaje w ziemi) nic z tych związków nie jest przyswajane, marihuana leczy jaskę (obniża ciśnienie wewnątrz gałki ocznej - dlatego ma się po tym małe źrenice), jak ktoś zobaczy kogoś kto ma zgona po narkotykach (ale nie po maryszce) to napewno to na niego podziła i nie weźmie nigdy czegoś takiego, skun to tak naprawde maryszka modyfikowana genetycznie, aby podnieść ilość Delto-9-TertoHydroCannabolis z poziomu 2-4%do 5-7%
Powrót do góry
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 08:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gość stań ze mną twarzą w twarz jako zalogowany uzytkownik i pokaz co masz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olKa Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Maj 2003
Posty: 80
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 11:34   Re: LEGALIZACJA MARIHUANY!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="sandra"]Flower Nie wiedziałam gdzie umieścić tego posta więc pisze w tym dziale. Od pewnego czasu cały czas myślę jednej rzeczy! Dlaczego marihuana jest czymś nielegalnym. Ostatnio czytałm, ze zabija duzo wolniej niż papierosy czy alkohol, więc dlaczego jest zabroniona?? Po marihuanie nie ma czegoś takiego jak gresja w przeciwieństwie do alkoholu. W prawdzie może wywołać raka płuc ale to samo działanie mają papierosy!!!!!! Tylko ze nikotyna powoduje to duuuzo szybciej!!! Więc dlaczego nie jest legalna?? Uważam ze na imprezach duzo lepiej mona by sie bawic przy ziele niz alkoholu! Przecież humor sie poprawia.... i nie truje to az tak bardzo zycia!!! Więc czemu jest nielegalna?? Czy ktos z was jest tego samego zdani co ja?? poszę wypowiedzcie się!!! Flower[/quote]

wiesz czemu marihuana jest nielegalna bo to narkotyk(chyba wiesz)achyba przemycanie narkotyków jest nielegalne

_________________
<Świat jest przepiękny,lecz smutny jeżeli każdy będzie o siebie dbał i się kochał wtedy zapanuje pokój>moje gg 1639597 e-mail alena579@buziaczek.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1639597
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 24 Cze, 2004 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo to uzaleznia mozg a nie psyche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 08:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uzaleznia organizm a nie mózg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 11:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

yhm
a organizm chyba dziala dzieki mozgowi
czyz nieprawdasz ? Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
d098 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2004
Posty: 112
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 25 Cze, 2004 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to nie jest dokładnie tak
otórz
"UZALEŻNIENIE, med. zaburzenie zdrowia, stan psych. albo psych. i fiz. zależności od jakiegoś psychoaktywnego środka chem. (najczęściej leku), przejawiający się okresowym lub stałym przymusem przyjmowania tej substancji w oczekiwaniu na efekty jej działania lub dla uniknięcia przykrych objawów jej braku (abstynencyjne objawy); motywem skłaniającym do rozpoczęcia przyjmowania środków uzależniających jest ich działanie: rozluźniające (uspokajające, nasenne, przeciwlękowe, przeciwbólowe), stymulujące (aktywizujące, dopingujące, poprawiające samopoczucie, podwyższające intensywność przeżywania, zmniejszające łaknienie), halucynogenne (zmieniające intensywność spostrzegania i myślenia lub zniekształcające je, zmieniające stan świadomości); rozwój uzależnienia jest zależny od wielu czynników, m.in. od specyficznych właściwości substancji uzależniającej, fizjol. właściwości organizmu (warunkujących szybkość powstawania uzależnienia), cech osobowości sprzyjających działaniu substancji uzależniającej (bierność, niesamodzielność) i czynników środowiskowych ułatwiających kontakt z takimi substancjami (słabość więzi rodzinnych, brak perspektyw życiowych, presja grup subkulturowych, pochopne zastosowanie leku). "

I teraz
uzależnienie to tak działa że twój organizm potrzebuje coraz więcej jakiegoś specyfiku a twoj mózg (narazie) nie ma tu nic do gadania. Dodatkowo często siada twoja psychika
(i tragedia gotowa) Natomiast ty nadal racjonalnie myślisz leczdopiero wtedy gdypozwolisz dopuścić do siebie stwierdzenie że JESTEŚ UZALEŻNIONY i mimo tego że wiesz iż to co robisz jest złe to i tak będąc słabym na ciele i umyśle (psychika) nie jesteś w stanie poradzić sobie samemu z nałogiem

Aczykolwiek są ludzie nmiej lub bardziej podatni na dane uzależnienia (np. jeżeli ktoś ma tzw. "mocną głowę " to jest to znak że jest bardziej podatny na alkocholizm)

Mam nadzieję że się przydałem Smile Cherry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Sro 07 Lip, 2004 01:17   

zbyt pozytywna dlatego zakazana
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 07 Lip, 2004 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Cytat:
zbyt pozytywna dlatego zakazana

hahaha Smile
Tak ... oczywiscie Smile dobre ... dobre Wink
Jak to spiewa pewien hh zespol "Legalna marichuana to ulga dla organu scigania ... "

No co wy marichuana jest be ... dlatego jest nielegalna
Mozna sie od niej uzaleznic ... A wiekszosc po sprobowaniu maryski siega po cos mocniejszego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Butelka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Lip 2004
Posty: 9
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 00:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak czytałam niektóre posty to nie wiedziałam czy się śmiać z głupot jakie niektórzy powypisywali czy płakać nad ludzką głupotą.

<b>Qbaz</b> - Nie zgodzę się z tobą. Marihuana jako roślina i jako "cudowne ziele" jest znana od tysiącleci. Znano ją wcześniej niż alkohol. Indianie np. palili marihuanę, bo nie znali innych używek(poza liścmi koki itp. roślinami i ziołami). Dopiero po odkryciu nowego świata przez europejczyków, to oni(europejczycy) przywieźli alkohol. Alkohol wynalazł człowiek, znacznie później. MArihuany natomiast nikt nie wynalazł, ona poprostu była od zarania dziejów.
Ćpanie wcale niemusi zaczynać się od alkoholu. Czy to, że spożywam alkohol znaczy, że będę kiedyś nałogową ćpunką? Ponad 90 % społeczeństwa pije alkohol...w tym jakoś rząd nie widzi nic złego :/

Jestem za legalizacją marihuany,ale zanim to nastąpi powinno się doinformować, wręcz doedukować społęczeństwo. Bo jak każdy myśli tak jak niektóre osoby na tym forum, to tylko załamać ręce , usiąśc i płakać.
Pzrestańcie rzucać tutaj hasłami encyklopedycznymi i regułkami z encyklopedii, bo nijak mają się one do rzeczywistości i praktyki.
Nikt nie wyrobi sobie prawdziwej i szczerej opinii o gandzi, dopóki sam nie spróbuje. I też poklóciłabym się z tym uzależnieniem, bo to jest tak, że zapalisz, spodoba ci się palisz dalej. Wszystko. Nie spodoba ci się, nie palisz. Wszystko jest dla ludzi ale nie dla idiotów. Śmieszy mnie troche niektórych patrzenie na świat, patrzenie z punktu widzenia ograniczonego małolata. Jeżeli się wypowiadacie zastanówcie się najpierw.

<b>Kinga</b> - Ja palę od ponad roku , okazjonalnie, bo okazjonalnie, ale duzo razy mialam okazje poznać tego smak. I jakoś nie sięgnęłam po coś mocniejszego. Z moich znajomych też nikt nie wpadł w nałogowe ćpanie czegoś innego. To bzdura, że od marihuany się zaczyna...dobrze ktoś napisał, że równie dobrze można powiedzieć, że od picia piwa zaczyna się alkoholizm.

Głupim też argumentem wg. mnie jest to, ze niby jak zalegalizują marihuanę to będzie krok do zalegalizowania cięższych narkotyków. W Holandii zalegalizowano "koper", bo były założenia, ze jak będzie łatwy dostęp do miękkich narkotyków to mniej osób będzie sięgało po twarde. Narazie się to sprawdza..

A co do cytatu "Zbyt pozytywna ,dlatego zakazana" z nuty "protest", to wg. mnie cała prawda. Posłuchajcie sobie. Mam nadzieję że jest jeszcze więcej ludzi, którzy mają zdropwe podejście do ganji, niż tylko kilku jak na tym forum:>

_________________
Zbyt pozytywna, dlatego zakazana...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4137408
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Papierosy, narkotyki, alkohol najgorsze co może być Mad . Bez tego świat byłby piękny!

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zwalczam takie uzywki jak powiedziala Luna... papierosy, narkotyki, alkochol itd... potepiam takie rzeczy Confused

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Takkk...legalizacja marichuany? potem moze jeszcze inne narkotyki? Marichuana to tez NARKOTYK i nie powinno go sie legalizowac! Są kraje w których jest to legalne...np. Holadia ale ja tego nie uznaje

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Butelka no to zobaczymy jakz a pare lat bedzie wygladac sytuacja
Ja jestem przeciw alkoholowi papierosom i narkotykom
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |