| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
LEGALIZACJA MARIHUANY!!!!
Autor Wiadomość
sandra
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sie 2003
Posty: 48
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 19:30   LEGALIZACJA MARIHUANY!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Flower Nie wiedziałam gdzie umieścić tego posta więc pisze w tym dziale. Od pewnego czasu cały czas myślę jednej rzeczy! Dlaczego marihuana jest czymś nielegalnym. Ostatnio czytałm, ze zabija duzo wolniej niż papierosy czy alkohol, więc dlaczego jest zabroniona?? Po marihuanie nie ma czegoś takiego jak gresja w przeciwieństwie do alkoholu. W prawdzie może wywołać raka płuc ale to samo działanie mają papierosy!!!!!! Tylko ze nikotyna powoduje to duuuzo szybciej!!! Więc dlaczego nie jest legalna?? Uważam ze na imprezach duzo lepiej mona by sie bawic przy ziele niz alkoholu! Przecież humor sie poprawia.... i nie truje to az tak bardzo zycia!!! Więc czemu jest nielegalna?? Czy ktos z was jest tego samego zdani co ja?? poszę wypowiedzcie się!!! Flower

_________________
Peace***Love***Empathy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 02 Paź, 2003 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo jakiemus "madremu" czlowiekowi lub grupce to przeszkadzalo i tak sie przyjelo albo poprostu zeczywiscie to cos zlego Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 09:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Głupoty piszecie Mad Dlaczego Marihuana jest zabroniona? Co za pytanie! Owszem umiera sie z jej powodu conajmniej 6 lat ale śmierć jest okropna...W ogóle jak sie pije czy pali,wygląda sie tak samo a jak bierze narkotyki... Czytałam artykuł o takiej dziewczynie ona umierała 6 lat i pokazaywali jej zdjęcia z każdego roku...Okropne...Była coraz bardziej chuda,czerwona a pod koniec to miała o połowe przynajmniej mniej włosów na głowie niz na początku!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 04 Paź, 2003 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam.
Może zamiast legalizować marihuanę, to lepiej byłoby zdelegalizować papierosy?
Wiecie dlaczego papierosy są legalne? Ponieważ firmy produkujące papierosy stać na przekupywanie wysoko postawionych ludzi, którzy decydują o takich sprawach.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Deg-iem ...wg. i papierosy i marihuana powinny być nielegalne...to że papiersy można palić legalnie nie znaczy że trzeba legalizowac jeszcze marichuane...ludzie spokojnie!!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
malik

Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 5
PostWysłany: Pon 12 Kwi, 2004 01:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to dlaczego jaranie jest zalegalizowane w czechach holadni dani szewcji i wielu innych cywilizowancyh krajach??W calej histori nei ma zadnego przypadku aby marihuana kogos zabila.Spojrz DEG na to tak:w Polsce rzadz ;mowi"ze jesli chcesz sie powiedzmy zabawic to mozesz isc do sklepu i kupic alkohol??Jest tylko jedna opcja!!Dlaczego nie dac ludziom wyboru? skoro trawa nie jest tak szkodliwa jak alkohol??
A poglad tak ze od marihuany zaczyna sie droga do innych dragow jest taki sam jak to ze jak zaczniesz pic piwo to za 10 lat bedziesz pil borygo denaturat badz rozpalke do grila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pon 12 Kwi, 2004 11:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak Wink zgadzam się z Gościówą i Degiem.
Papierosy i marihuana powinny być nielegalne Confused
Bo chociaż papierosy są legalne każde zawiera coś w sobie Rolling Eyes jedno więcej inne mniej.
Ale uważam że i tak powinno być nielegalne Confused


Ostatnio zmieniony przez _szyszka dnia Wto 13 Kwi, 2004 11:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 12 Kwi, 2004 11:15   

To moze jeszcze zacznijcie postowac nad delagalizacja alkoholow kofeiny i napojow energytyzujacych!!Bo one tez szkodza zdrowiu i uzalezniaja
Powrót do góry
gi-gi


Dołączył: 29 Mar 2004
Posty: 12
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 05:59   info Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla zainteresowanych tym tematem polecam stronke www.kanaba.info
poczytajcie , poanalizujcie... a do moderatorki... gdzie ty taka glupote czytalas ze ktos 6 lat umieral...? na pewno nie od marihuany....
zeby bylo sprawiedliwie to zdelegalizujmy i piwo i wodke itp...
moim zdaniem spoleczenstwo polskie bardzo powoli dorasta
do tego tematu... chociaz picie przez mlodziez jest spolecznie akceptowanie chociaz mniej zdrowe... polecam wyzej wymieniona
stronke... masa informacji... zerknijcie... polecam... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez czytalam taki artykuł (filipinka chyba) ale to bylo od jakigos brown sugar nie od marychy

a w temacie to nie mam zdania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Qbaz

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 9
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 00:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlaczego marichuana nie jest zalegalizowana ? hm wg. mnie to jest tak ze np. alkochol czy tyton, jest znany i uzywany od stuleci, wprzeciwienstwie do marichuany ktora jest ze tak powiem "nowa uzywka". Takie jest moje zdanie ze gdyby to alkochol znalazl sie w miejscu dzisiejszej marysi i na odwrot bylo by poprostu odwrotnie - marysia - legal, alko - nie.
Aha i moim zdaniem GOWNO prawda jest ze od marichuany zaczyna sie cpanie.
Cpanie zaczyna sie od alkocholu, jeszcze nei slyszalem o przypadku gdy ktos siegnol po trawe przed tym nigdy nie probojac alkocholu.
Alko tak jak wszystko inne oduza, uzalerznia, zabija.
pozdro.

_________________
Sell Your Soul To Roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 15 Kwi, 2004 15:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie zgodze sie że marichuana jest "nową" używką, używano jej już w czasach bardz bardzo dawnych jako środek na różnego rodzaju bóle (wtedy jednak żuło się ją), dopiero w latach 60 czy 70 zdelegalizowano ją kiedy amerykańscy lekarze wymyslali przeróżne (często nawet fikcyjne) skutki palenia marichuany, np. że to człowiek wpadł w furię i zabił swojego towarzysza z którym meiszkał, czy że umał po wypaleniu bodajrze 4 dużych skrętów (fakty fikcyjne), czy jestem za legalizacją marichuany? w niektórzych krajach jest woprowadzone prawo pozwalające na to żeby człowiek miał przy sobie nie więcej niż 30g tego specyfiku, za tym mogłabym nawet być, czyli częsćiowo jestem za.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Qbaz

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 9
PostWysłany: Pią 16 Kwi, 2004 01:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wlasnie sama napisalas ze uzywana byla jako lek na roznego rodzaju bole. LEK ! nie srodek oduzajacy. I wlasnie dlamnie to jest chore, ze degalizuja marichuane bo ktos zabil swojego kolege, heh ciekawe bo z alkocholem wcale inaczej nie jest, ile to juz razy sie slyszalo ze ktos kogos zabil bedac pod wplywem alkocholu. A z tym ze to fikcja, to niekoniecznie, ja np. znam osobe ktora po paleniu robi sie agresywna, heh ale to raczej skrajne przypadki. Heh no coz, w naszym kraju dopoki beda istnialy i dzialaly takie instytucje jak KK to do legalizacji nigdy nie dojdzie Smile
Pzdr.

_________________
Sell Your Soul To Roll
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Pią 16 Kwi, 2004 11:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przciw marihuanie ale jak mówicie że w każdym normalnym panstwie marihuana jest legalna to podam troche inny przykład

Czemu w Polsce nie ma elektrowni jadrowej a przeciez w kązdym Europejskim kraju jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2004 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ludzie wiecie czym jest zielsko ?
niechcialo mi sie czytac waszych pierdul (bez obrazy)
1. sa 2 odmiany (glowne)
a) skun - czyli produkowany w celach sprzedawania masowo . jest chodowany w specjalnym plastikowaym granulacie i do niego wlewaja zamiast wode to heroine amfetaine itp.
czyli w takim skunie jest wszystko
jest to swinstwo , poniewaz kazdy ktos tam cos dosypie zanim to trafi w twoje rece .

b) maryska - normalne ziele (o wiele zdrowsze od skuna) . takie mozecie juz w sumie tylko sami wychodowac



2. 80% narkotykow rozprowadza Bin Laden (tak to prawda)

3. To zostawia dziure we lbie. moze ci sie wydawac ze narkotyki nieuzalezniaja . niektorzy mowia ze maja silna wole i wyjda z tego , a to jest gowno prawda . to robi zmiany we lbie w mozgu i dlatego z tego jest o wiele trudniej wyjsc niz z fajek lub alkoholu



-----------
Ja osobiscie znam osoby ktore pala zielsko .
zebyscie zobaczyli je rok temu i teraz to byscie nieuwiazyli ze to tak zmienia
ja tez kiedys ciagalem ale zostawilem ...

moze kogos przkonalem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 12 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |