| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
No i znowu Max !!!!!!!!
Autor Wiadomość
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana... naprawde fajnie ujeslas sprawe moze to glupie ale jak to nie przemowi Cytrynce o rozumu (bez urazy Klaudia) ani to my ani nikt inny juz tu nic nie wskura

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z tego co pisala narvana (nie wiem czy to prawda) to ja wspolczuje bartkowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 19:40   .. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prawda prawda! też mi żal Bartka...on chyba jest dlaej zakochany w Cytrynie, tak mi się zdaje!
Ale Cytryna ma go chyba jednak gdzies..

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak ale skąd wy mozecie wiedzieć co ja czułam wtedy. Bartka może nie kochałam a Tomka tak Exclamation Tylko nie byłam z nim dlatego, ze myślałam ze on do mnie już nic nie czuł. Bartek byłby dobrym przyjacielem, ale chłopakiem raczej nie Wink

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 21:27   ,... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ehh...włąśnie słuham November Rain...ale to nie ma znaczenia :p
Klakluś a skąd ty mozesz wiedziec czy Tomek faktycznie cos do ciebie czuje? Wierzysz mu we wszytsko co on ci powie! KLAUDIA JUZ CI MÓWIŁAM KAŚKA Z NIM NA DWÓR NIE CHCILA WYCHODXIC I NAGLE O TOBIE SOBIE PRZYPOMNIAL! DZIEWCZYNO OD PRZEZ ROK SIE DO CIEBIE NAWET NA GADU NIE ODEZWAŁ!!!!! JEZELI BY COS CZUL TO BY SIE ODEZWAL I BY NALEGAL NA ROZMOWE, MOWIL CI BY W SZKOLE CZEŚĆ!
Klaudia serio sie zastanow...a pozatym to nie Tomka kochasz tylko Maxa...... Rolling Eyes tak jak przynajmiej mowilas.

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pati czy on byłby ze mna wiedząć ze czuje coś do Maxa gdyby nic do mnie nie czuł, kiedy to czytał posty na forum w których prosiłam o pomoc jak Maxa zdobyć...no nie wiem!! A poza tym na gadu oddzywał się do mnie, poprostu ja ingdy nic mu nie pisałam. Dopiero kiedy byałam u Sylwi (moja kuzynka) i zobaczyłam ze oni o mnie rozmawiają zaczęłam z nim gadać!!! A zresztą on robił tak samo jak ja, czułam coś do niego a też się ani słowem nie oddzywałam!!! Gdyby nic do mnie nie czuł to już dawno miałaby mnie w dupie!! (sorry za wyrażenia), do Maxa owszem czuje coś bo podobają mi się oboje, ale go ine kocham. Uważam że miłość w tym wieku jest niemożliwa a wręcz głupia bo nie wiadomo co może wydarzyć się potem, a z reszta...nieważne!!!!!!!!!!!

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sandra
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sie 2003
Posty: 48
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Flower a według mnie oni obaj sa beznadzijnie głupi! klaudia najlepiej to znajdz sobie k0gos innego.... mowie ci ze z nimi to nie ma sensu!! same ich zagrywki sa tepa jak nie wiem. jestes ladna i madra wiec znajdz sobie kogos inteligentnego.... to moja skromna rada. Flower

_________________
Peace***Love***Empathy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sro 08 Paź, 2003 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym aby podobał mi się ktoś inny ale poprostu nie widze nigdzie takiej osoby do której mogłabym coś ewentualnie poczuć. Wiem jaki jest Tomek, Maxa nie znam więc zdaje się na to co mówią mi o nim inni chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że nie które z tych rzeczy mogą być z leksza przesadzone. Nic na to chyba nie poradze że podobają mi się oboje Sad

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 13:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja juz wyrazilam swoje zdanie Cytrynko i go nie zmienie przynajmniej przy takim zeczy ukladzie
moim zdaniem powinnas zerwac z Tomkiem i po jakims tygodniu umowic sie z Maksem ale to tylko moje zdanie wybor nalezy do Ciebie
powodzenia

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 22:09   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pisałam ale się zmazało jak już ci klaudia mówiłam... Zastanów się, Kaśka z nim na dwor nie chciała wychodzić od tygodnia, wiedział że ty zawsze do niego przylecisz jak na skrzydłach zawsze! on wie że ty się w nim bujałaś... a zastanow sie jaka dziewczyna (ładna, bo z brzydka by nie chodzil) chodziła by z nim? no kto, trzeba przyznać ze ostatnio raczej chętnych nie ma oprócz tej no (zapomnialm jak ma na imi i nazwisko) a to ci grozila na gadu czy co ona tam gadala.... Kaska na pewno by z nim znowu nie chodzila po tym jak ja od dz**** wyzywal i od k***, bez przesady Klaudia bo zadna dziewczyna by sie nie zgodzila, to jst po pierwsze! PO DRUGIE: piszesz ze milosc w tym wieku jest nie mozliwa a kto jak keidys szlysmy w te wakacje mowil mi tak: MOI RODZICE ZNALI SIE OD PODSTAWOWKI I ZE SOBA CHODZILI A TERAZ NO CO? SA MALZENSTWEM!!
mniejsza o to...Klaklu pozatym jak juz pisalam i napisze jeszcze raz TOMEK MA NA WSZYTSKO ODPOWIEDŹ, a pozatym cie oklamal i to wclae nie jeden raz!
a po zatym....czy u mu nie umiesz odmówić? chyba jeszcze nigdy nie powiedziałas mu NIE jak sobie po meczu czkealsymy nie wiem na co..mowilam ze nie chce z nim wracac...(bo nie lubie sie obracac w towarzystkie ocob ktore mnie wyzywja od K*** tylko z tego powody bo sie zapytalam czy jutro wracasz...) ty powiedzials no wiem wiem...chyba tez nie chialas a przynajmeij tak wywnioskowalam z twojej miny, no ale jak sie zapytal to juz lecisz jak ta, jak..... mniejsza o to...
pozatym on wszytsko musi wiedziec...jak sobie liczylysmy KLAUDIA O CO CHODZI CO? O CO CHIDZI? nie no ja iwem ze to bylo tylko liczenie przeklensw..ale to moglobyc cos innego..a na przyklad jak bys kurde potajemni mi nie wiem chcialabys powiedziec ze za kurde 5 DNI BEDZIESZ MIEC OKRES to co tez bys mu to powiedziala?????
Pytal sie czy powiedzials Maksowi o tym ze ci sie podoba (oczywiscie mu nie powiedzialas) a sam mu debil powiedzial a potem jeszcze bezczelnie sie pytal!
taaa jasne byli pijani i on nie wiedzial co mowi...ale maks jakos to pamietal.. jak ci o maksie gadal to tez niekotre kłamstwa byly!!!!!
A pozatym Kaśka nic ci nie zrobi i nie nasle na ciebie swoich goryli i zdaje mi sie ze tomek kaze jej tak specjalenie gadac zebys nie wystraszyla i z nim ie zrywala bo by mial obciach ze dziewczyna z nim zerwała a po drugie nie mial by dziewczyny bo zadna by z nim chodzic nie chciala!
skoro kaska z toba normalnie gada a tylko na gadu takie glupoty to kto wie moze tomek sie jej wkradl na gadu?
po zatym wiem ze bardziej ci na maksie zalezy, to widac bo to na jego widok ci sie oczy swieca a nie na widok tomka!
no jeszcze jedno! czy tomek nie mowil przypadkiem ze na ciebi nic nie gadal? a jak sie od izy dowiedziaysmy niedosc ze z nia chodzil to jeszcze w dodatku jak chodzil z kaska to na ciebie wyzywał!!!!! a ci ANIOŁEK mówił że nic nie gadał....
zastanów się a pozatym nie pamietasz dyskoteki? kladuai co on z kaska robil? sorry z wyrazenie ale wyszla na jakas s-z-m-a-t-e!
no nic tyle chciam powiedziec i wez sie wreszcie dziewczyno opamietaj!

ALEEE DŁUGIEEE[/b]

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 02:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli chlopak cie wyzywa lub nie szanuje i nie przeprosi POZUC GO I ZAPOMNIJ moze przebywanie z nim jest mile ale jest cos takiego jak szacunek dla samego siebie i godnosc dzieki czemu czlowiek nie spada na dno upodlenia bo z tego co wyczytalem z postu narvanej to klnie jak najety ale nie czytalem calego poprostu przelecialem wzrokiem.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 02:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pozatym z tego co czytalem to ma sklonnac do "picia" ten tomek.
Przeczytalem caly temat ( dopiero teraz a we wczesniejszym poscie nie Razz ) i widze ze ten tomek to zwykly ciec i szuja !!! Nie dosc ze jego siostra jest jeszcze gorsza to on pije a co za tym idzie jak przyszlosc? zadna nie chcesz chyba mieszkac w melinie byc bita a dzieci byly zgraja gnojkow kradnaca radia z samochodow bo poki co widze ze z tomkiem taka maluje sie przyszlosc a ze ma siostre dresiare ktora grozi ci biciem to zawsze mozesz glosic to na policje sama grozba jest juz przestepstwem mowie ci zuc go !
Moze nic nie wiem o tej sprawie ( no prawie nic oprocz tego co wyczytalem )
ale widac ze nalezy zucic tego tomka

Ale to moje zdanie

Pozdrawiam Pulkownik Nikt Twisted Evil

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 16:45   .... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz co do tego picia..to jak jeszcze Klaudia z tomkiem nie chodzila to przyrzeklysmy sobie ze za chiny w tym wieku pic i palic nie bedizemy...no ale kilka tygodni po tym Klaudia zmienila towarzystwo...no...po prostu ludzie sie zmieniaja.....ja nie pije nie pale..nie wiem po co inni to robia, piwo ani dobre nie jest tak samo jak fajki...a dla szpanu tez pic nie bede i palic bo co to za szpan?
jezeli bym chciala zapalic to bym zapalila i raczej niikt by o tym niewiedzial wiec nie dla szpanu..

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

super podejscie Narvana
gratuluje i calkowicie sie zgadzam

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 10:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurde nie wiem dlaczego ale wy powoli doprowadzacie do tego ze ja zmieniam zdanie i jeszcze bardziej niż kiedy kolwiek chcę być z Maxem, ale Max chyba nie chce Sad
Aha Tomek mnie teraz nie wyzywa ani nic. To tylko Kasia siostra)
Do Narvany: Pati i tu się mylisz ze Kasia juz nie chce z Tomkeim chodzić. Wczoraj jak byłam z nimi na dworze i szłąm na Silesie to wszyscy widzieliśmy Kaśke jak dzwoni do Tomka na domofon. Hmm...nie mów że dzwoniłaby do kogoś innego bo nikt tam taki jeszcze nie mieszka. A Tomka siostra na dworze była. Jaka byłą dziewczyna tak bez powodu dzwoni do chłopaka?? A więc ina z tego co wynika i z tego co słyszłam od paru osób (nie od Tomka) to chce z nim jeszcze chodzić, no i jeszcze Sadowska i kto wie moze jeszcze jakaś dziewczyna z jego klasy. Np. ta nowa Karolina po co pytałaby sie mnie czy jeszcze z nim chodze Question Exclamation , o ale to mnie akurat nie obchodzi która z nim chce chodzić a która nie.
Problem polega na tym ze ja nie wiem jak zaproponaować Maxowi spotkanie, teraz nawet na gg z nim nie gadam bo poprostu nie mam o czym mu pisać, jeżeli będę mówiła mu jak bardzo mi na nim zależy to on w pewnym momencie będzie miał mnie gdzieś i już nic z tego nie będzie Sad

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |