| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
smycze dla chomikow?
Autor Wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Czw 11 Gru, 2003 08:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smycze dla chomików...widziałam coś takiego...ale nei jest w każdej zoologii...są smycze dla królików , świnek morskich , szczórów , chomików...dawniej sobei nei wyobrażałam ze coś takiego jest...jak spytałam panią w zoologi o smyczke czy chomik się w niej dobrze czuje to mi odpowiedziała ż nie...wiele osób to kubuje bo chce chyba wychodzić z chomikiem tak jak z psem na spracery...powiedziała że dla chomika to nei jest dobre...musiałby się przyzwyczajać do tego inaczej gryzł by smyczke...widziałam też smuczke z długi sznurem tak że ja bym mogła stać a chomik chodzić po chodniku...i tego nie polecam...mzoe nadbiec nagle jakies dziecko i na chomika...nadepnąć i chomik puknie w kalendarz..trzeba bardzo ostrożnie z nim wychodzić na podwórko...nie polecam żadnemu opikekunowi chomika smyczki...ale niektórym chomikom smyczka nie przeszkadza i nasz ulubieniec ją lubi...to zależy...moja kol. miała smycze dla chomika to chomik zaczął gryżć smycz...gryżć swoją właścicielke...od tamtej pory smyczy już nigdy mu nei zakłada
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2003 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Macie racje,chodzenie na smyczy lub kręcenie sie w kuli to ogromny stres dla chomiczka i nie powinno sie go tak męczyć!A co myślicie o kołowrotku?

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Justa_z_BB Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 04 Paź 2003
Posty: 63
PostWysłany: Nie 28 Gru, 2003 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uwazam ze kołowrotki są spoko Smile

_________________
Pozdrawiam

Justa , pies i chomik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2277199
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Nie 28 Gru, 2003 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kolowrotek jest nie tylko dobry tylko POTRZEBNY Smile

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justa_z_BB Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 04 Paź 2003
Posty: 63
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 11:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlaczego potrzebne?

_________________
Pozdrawiam

Justa , pies i chomik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2277199
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 00:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedy w klatce chomika nie ma kolowrotka co bedzie robic chomik w nocy? Jeszcze zdrentwieje,przytyje, bo bedzie mial malo ruchu !Kolowrotek jest w klatce obawiazkawy jak nap.miseczka i poidelko

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Justa_z_BB Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 04 Paź 2003
Posty: 63
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja w dzien nie daje mojej chomiczce kolowrotka, ale w nocy zawsze wkladam jej kolowrotek, dlatego, ze wszystkich denerwowalo jak gryzla prety klatki, przynajmniej teraz jest cicho Smile

_________________
Pozdrawiam

Justa , pies i chomik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2277199
Gość
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2004 22:14   

Uważam, że takie smycze dla chomików, królików, świnek etc. to męczarnia.
Powrót do góry
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 21:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WIEM ŻE JEST SMYCZ DLA PSA, KOTA A NAEWT DLA KRÓLIKA ALE Rolling Eyes NIESŁYSZAŁEM DOTĄD O SMYCZY DLA CHOMIKÓW I TYM PODOBNYCH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
Nadia25 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Sie 2004
Posty: 107
PostWysłany: Pon 09 Sie, 2004 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kwiat Ja mam królika i codze z nim na smyczy co dzień(jeśli oczywiście nie pada)ide po koleżanke która ma świnke morską i ma do niej smycz chodzimy tak z godzinke i wcale nie ciągniemy świnek właśnie i dziemy za nimi




Zakochaj się raz a pożądnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 10 Sie, 2004 11:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to glupota :/ . Dla krolika smycz jeszcze moze byc. .. Ale dla chomika ? Swinki morskiej ? Neutral . Biedna swinka . Kicia tak .. odrazu .. jak mozecie chodzic za nimi ? Jak będą szly do wody to wy za nimi ? Albo w jakies krzaki ? Na ulice ? Ehh .. Wątpie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 12 Sie, 2004 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam, że to całkowicie nie potrzebne i głupie. Gryzonie są zbyt małe i delikatne, żeby je tak męczyć. Idea Jeżeli wiadomo, że uciekną to lepiej w ogóle z nimi nie wychodzić, albo (jeśli ktoś ma) wyprowadzać je na balkon i tam nanieść im troche trawy. Dobrym rozwiązanie jest też świerzutka trawka w akwarium( oczywiście nie zamiast trocin). Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Marta_P Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Kwi 2005
Posty: 12
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa.Tylko chomik sie troche meczy w niej. Ale co jakiś czas możesz z nim chodzić. A nie wyślizgują sie z niej.Tylko trzeba zacisnac troszke mocniej (ale nie za mocno biggrin)

_________________
KOCHAM CIĘ MACIEK!!!!!!!! :*:*:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3446659
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Marta ... moze nie wiesz bo jestes nowa ... ale na forum nie odnawiamy raczej tamatów starszych niz miesiac ... ten temat jest z sierpnia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |