| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Koleżanka...
Autor Wiadomość
Smutna13
Gość
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 14:25   Koleżanka...

Do mojej klasy chodzi pewna dziewczyna. Jest troszkę "wyrośnięta", ma okres i takie tam. Uczy się średnio, nie ma problemów w domu, mimo to podcinała żyły. Siostra znalazła ją na tak zwanym "dole". To taki lasek pod torami w naszej miejscowości. Potem przedawkowała leki. Niedawno na w-fie zauważyłam, że ma na szyi ślad jakiegoś paska. Nie wiem co robić... Bardzo ją lubię, a ona mówi, za każdym razem, kiedy któraś z nas się z nią pokłóci: "Już 31 stycznia nie będziecie się mną przejmować". Ona w ogóle... Myśli o śmierci... Pomóżcie!

PS Ja nie żartuję!!! Sad
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 13:47   śmierć Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Namów ja na wizyte u psychologa szkolnego...myśle że jej się to przyda...porozmawiaj z nią szczerze...może ma jakies problemy o których ty nie wiesz i dlatego to robi??

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 02:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mów jej często, że ją lubisz i że ONA jest Tobie potrzebna (choćby tylko jako dobra kumpela - do wygadania się). Większość samobójców uważa, że są niepotrzebni innym i nikt ich nie akceptuje.

Powinnaś też z nią szczerze porozmawiać. Znajdź jakieś dyskretne miejsce, gdzie możecie sobie szeptać tak, aby nikt nie słyszał i ryczeć w niebogłosy aby nikt tego nie widział. Postaraj się przyjacielsko z nią porozmawiać.

Coś mi mówi, że nie miałaś racji pisząc
Cytat:
nie ma problemów w domu

Może to tylko tak z zewnątrz wygląda?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Smutna13
Gość
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 14:44   

Dzięki za pomoc. Pogadam z nią.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |