| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
gdzie byliśćie na wakacjach?
Autor Wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie nic godnego uwagi ;]
3-5 sierpnia zlot lotni, w planach mam ze polatam sobie..
i kolega mnie odwiedzi [to moze byc przełom.. ;p]
i gdzies na jakąs wioske pojade do babci :]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 23 Maj, 2005 17:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio gadalam z mama troszke na temat wakacji no i jak narazie plany sa takie ze na jakis czas jedziemy z chlopakiem w gory, a potem sie zobaczy, albo jescze gdzies pojedziemy albo bedziemy siedziec w domku i se wyjezdzac na 1-2 dni gdzies za miasto..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 07:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja jade na kolonie z koleżanką, jej chlopakiem i z moim chlopakiem. =) jade tez na tydzien do rzeszowa do kolezanki z internetu. wybeirma sie etz na jakis tydzien na mazury z rodzinka. a potem z kolezanką na wioske do jej babci, bedziemy tam wszystkie "zabawy" na wioskach zaliczac =D fajne sa takie zabawy!

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 10:12   

hm... turniej rycerski grunwald pokaz w wójtowie turniej krotoszyn łęczyca chwarszczany moze jeszcze jakiś się trafi
hunter fest moze węgorzewo trzydniowy festiwal ska w ostródzie dezerter w toruniu
wieś pod olsztynem na jak najdlużej pewnie kilka razy na konie
moze jakiś spływ kajakowy
pewnie kilka wypadów do warszawy na jeden dzień
może ale niesądze do babci
siedzenie w domu chodzenie na miasto / koncerty i festiwale w olsztynie, m.in. kolejny turniej jeżdzenie na wycieczki rowerowe do zielonowa i nad jezioro
a i jakieś dwa trzydniowe plenery fotograficzne i oczywiście zawsze i wszędzie chemia czyli przygotowywanie sie do olimpiady za rok i przerabianie podręcznika do trzeciej klasy
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 13:30   

Współczuję pięknemu miastu Copernicusa, że takie monstra się tam zwalą.
Powrót do góry
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam centralnie na temat Cool Hmmmm... wyjeżdzałem nad wodę... często gęsto czas spędzałem w parku ze znajomymi przy piwku czasem na mocnejszym napoju. Raz albo trzy razy na tydzień odwiedzałem Puszczę Białowieską biggrin hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Sie, 2005 12:09   

ja w tym roku nie byłem na obozie z drużyną, ale w końcu sierpnia jadę na biwak poobozowy. w wakacje nigdzie na dłużej nie wyjeżdżałem, ale miałem okazję być w Warszawie na koncercie oraz w Pozaniu.
Powrót do góry
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 08:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Inpektorze nr4! Last minute dla ciebie! Przymusowe roboty na syberii! 30kalori dziennie! wstpaniałe widoki! Zobaczysz renifery! Dzisiaj przyjda panowie z biura podróży (NKWD) i cie zabiorą na tą wycieczke którą zapamietasz do konca zycia! (jakis miesiać) Nie musisz sie pakowac i tak bedziesz latał po sniegu w gustownym pasiaku, Pozdrowienia dla sqrwiela Twisted Evil

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bylem w Zakopanem, Szklarskiej Porebie, Ciechocinku, Toruniu i paru innych krotkich wycieczkach. Juz jutro wyjezdzam na oboz kickboxingowy do Rewala.

Inspektorzy - bijcie sie :P rozdwojenie jazni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 16 Sie, 2005 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z seba w bieszczadach, w czechach w skalnym miasteczku, na weekend u rodziny seby..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biedroneta Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 12
PostWysłany: Nie 26 Paź, 2008 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym roku byliśmy na obozie harcerskim w Skępem. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
luna41 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 1
PostWysłany: Pon 24 Lis, 2008 16:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja byłam na wakacjach dwa tygodnie na obozie harcerskim w Zarzeczu kolo Żywca w Beskidach. było super Laughing i troche tam tęsknię Crying or Very sad . a propos we wrześniu minął rok odkąd jestem w harcerstwie Razz

[ Dodano: Pon 24 Lis, 2008 15:20 ]
oczywiście tego roku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 40
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2009 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ja. Większość siedzi tylko w polsce. Ja byłem w Tunezji i Chorwacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3019018
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2009 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mialam wakacji, przez dwa tygodnie bylam w izraelu i jemenie. a tak to rok w stanach, ale to nie byly wakacje ehehe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Izzie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 52
PostWysłany: Czw 01 Sty, 2009 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obóż sportowo wyopczynkowy na Mazurach, dni- 5-15 sierpnia. ; ))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11869459
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |