| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
koszmar (pryszcze)
Autor Wiadomość
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 10:27   koszmar (pryszcze) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam dużo pryszczy a na nosia mam wągry doradcie i czego mam stosowąć bo stosowałam już np .korektoru i mi nie pomogło uzywałam toniku tin-tin i też nie pomogło to w takim razie co mi pomoże napiszcie mi to jest naprawde ważne
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 18:39   Pryszcze. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli używałas korektoru i toniku to mało. NA rynku pojawia sie wiele firm które sprzedają nieuzyteczne środoki. Po 1 korektor tuszuje pryszcze żeby ich nie było widac a wcale im nie zapobiega i nie leczy ich...chyba ze masz korektor antybakteryjny. a tonik...no cóz on oczyszcza tylko twarz z brudu. JA polecałabym aknosan - jest to stary lek znany juz od dawna..można go dostać w każdej aptece. Jego skład to głównie zioła i spirytus które zapobiegaja nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry w ten sposób pomagając na pryszcze. Dobrze by było gdybyś kupiła sobie specjalny żel do mycia twarzy zamiast mydła np. tin tin, albo nastolatki. Hmm..jeśli i to nie pomoże ( nie spodziewaj sie efektów odrazu tylko za jakis miesiąc!!) to możesz również wypróbować płyn: AFRODYTA ( pytaj w aptece) albo maść cynkową. A na wągry najlepsze są plastry...i podobno jest taki nowy płyn crelasir na wągry ale nie wiem czy to działa bo nie próbowałam...pozdrawiam! Jeśli wyprubujesz kilkanaście środków a twoje pryszcze nie będa znikać to możesz iśc do kosmetyczki...tylko że ta wizyta jest dośc droga ....kosmetyczka oczyści ci twarz, wycisnie pryszcze...nasmaruje róznymi olejkami i tonikami. TYlko musisz byc przygotowana na to że za kilka miesięcy nowu bedziesz miała pryszcze...wtedy idziesz znowu do kosmetyczki albo czekasz az samo przejdzie...w końcu wile osób ma tak w okresie dojrzewania

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Wto 21 Paź, 2003 23:23   tabletki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w gazetce znalazlam reklame takich tabletek na Tradzik,
czy ktos ich uzywal? czy one sa dobre(pomagaja itp.) ??

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 26 Paź, 2003 16:13   Re: tabletki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Alice_10 napisał/a:
w gazetce znalazlam reklame takich tabletek na Tradzik,
czy ktos ich uzywal? czy one sa dobre(pomagaja itp.) ??


nie napisałas nazwy tabletek. Jest ich dużo. Ja nie próbowałam to nie wiem czy są skuteczne...jedyny sposób to je zastosować i sprawdzić...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |