| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Aparat
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Czw 20 Lut, 2003 19:15   Aparat Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!
Mam duży oroblem...
po pierwsze czemu od juz prawie ROKU nierpsnie mi zabek: trojka. a mam 13 lat! wyrwalam go sobie przed wakacjami i teraz mi wcale niersonie. niewidac go wcale:(co ejst nietak? inne mi rosna!
i jesczez cos:
wiec gdy mialam 4 laat wyrwano mi zabki: dwie czworki. i teraz jak mam 13 lat w to teraz w tych miejsach mam chyba 3 mm dziurki, i teraz iu gory niezmiesci mi sie zabki ani 3 ani 4! i tak smao na dole:( i teraz jest zle:( bo bede musiala baaaardzo dlugo nosci aparat:( i w ogole bedzie bardzo trudno ten problem usunac.
bylam u pani doktor. powiedziala ze teraz niepowinno sie zebow wyrywac i bede miala wyjmowane aparaty na kilka lat. powiedziala ze to bedzie dlugotrwale leczenia a stalegonarazie niemgoe miec bo niemam wszytskich zebow:(((
ia potem bede miec staly aparat zevy uformowac:((((
tojest straszne:(((
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malutka-13

Dołączył: 09 Lut 2003
Posty: 19
PostWysłany: Czw 20 Lut, 2003 21:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj nie martw sie tym aż tak bardzo. Jak będziesz nosiła aparat to Ci si9e skoryguje. Smile Myślę, że nie powinnaś się przejmować zbytnio tym, że bedziesz go miał długo o nie aż takie straszne zobacz wiele osób nie stać na taki aparat. I nawet jesli nie będziesz w nim zbyt dobrze wygladała to potem będziesz miała ładne zęby.A z tym co nie rośnie to on może nie ma miejsca jeszcze i jak bedziesz miała ten aparacik to on pomoże nie martw się tym, a jak będzie Ci trzeba pomocy to szukaj mnie pod nr gg 2383699 mub na e-mailu linkka@poczta.onet.pl papa

_________________
Raz do roku to i kura pierdnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Czw 20 Lut, 2003 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aparatu nie nosi sie dluzej niz 24 miesiace, czyli dwa lata. Nie jest wcale taki straszny... Duzo nastolatek go nosi, i wcale nikogo nie dziwi juz taki widok. Poza tym warto nosic taki aparat! Bedziesz potem miala sliczne rowne zabki jak B. Spears na przyklad. Ona tez nosila aparat Smile

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katie Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 13 Lut 2003
Posty: 35
PostWysłany: Pią 21 Lut, 2003 12:15   odp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ponosisz troche aparat, a potem wszysko będzie ok. Moja kuzynka nosiła taki stały (i nie mogla pić Pepsi/Coca coli ;] ) ale szybko minął ten okres i ma teraz piękny, zdrowy uśmiech. Z Tobą też tak powinno być ... "metalowy" uśmiech wcale nie jest zły - to taka "przygoda" (a dla innych koszmar), o której się zapomina.
Ty też przeżyjesz ... Ładny uśmiech jest tego wart ...
Powodzenia!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStY_NiNkA_GiRl

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 8
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj sie

_________________
"Bądź gorące jak słońce....."

11nastolatka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStY_NiNkA_GiRl

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 8
PostWysłany: Pią 07 Mar, 2003 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zeby napewno ci kiedys urosnom!








________________________________
"Bądź gorące jak słońce....."

_________________
"Bądź gorące jak słońce....."

11nastolatka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2003 18:28   

Miedziana...ja tak samo miałam ! Wyrwałam zęba piątkę we wakacje i zaczął mi ropiero roznąć w lutym ! Nie tylko tak miałam z tym ząbkiem ale i z innymi.
Powrót do góry
motylek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 04 Paź 2003
Posty: 39
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 08:48   aparat Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MAŁA: Nie martw się tak ty zabki ci urosną a noszenie aparatu to nic strasznego sama taki musz nosic ale nie stały tylko taki ruchomy tylko potem strasznie mie wszystkie zęby bolą ale idzie się przyzwyczajic to tylko i wyłącznie dla twojego dobra Smile

_________________
jak chcecie pogadac to walcie drzwiami i oknami na moje gg 1949624
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1949624
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 00:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zęby na szczęście nie są straszliwie uparte i potrafią się nieco poprzesuwać, aby zrobić miejsce innym. Wymaga to cierpliwości, ale warto poczekać na efekt.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nosze aparacik na zombkach od 4 miesiecy i jest duuuuuuuuuuuuuża poprawa!
Przez pierwszy tydzień żeby mnie tak bardzo bolały że nic niemogłam jesć...nawet miękisz chleba sprawiał mi ból...ale minął tydzień i minęły 4 miesiace i jest już OKej biggrin moge jeść nawet bardzo twarde rzeczy biggrin

Ale czeka mnie 2 Listopad iiiiiii....aparat na dół.
Znowy tydzień horroru...jak ja to przezyje?! Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja znam nawet dziewczyne która nie chciała żeby jej zdjecto aparat Razz Więc jak widzisz można nei tylko się przyzywyczaić ale i polubic aparat biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 19:53   nir martw sie

Nie martw sie może nie masz tam zawiązki ja tez duzo nie miałam i nosze aparat na noc i mi sie to koryguje nawet nie widać tych dziur u ciebie napewno tez tak bedzie a zresztanik Ci nie bedzie patrzył do buzi aby zobaczyć jakiego zeb nie masz wiec chyba to ni jest wielki problem:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |