| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy dziewczyny (nastolatki) :)
Autor Wiadomość
Natalia 11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 19 Sie 2003
Posty: 30
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 14:19   Problemy dziewczyny (nastolatki) :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć !!
Ja jeszcze miesiączki nie miałm .
I boje się jak to będzie co lebiaj mić wcześniej czy dłurze .
Moja babcia opowiadał mi że misła ją jak miała 17 lat.(to chyba było straszne )Mam przeczucia że to będzie bolało !!!!



Sad Smile Sad Smile Sad Smile Sad Smile Sad Smile SadSmileSadSmileSadSmileSadSmileSadSmileSadSmileSadSmileSadSmileSadSmileSadSmile

_________________
Natalia młoda nacia
1055414 mój nr gg .
Nadal Poszukuje Przyjaciela lub przyjacułki .
cHCIAŁAM powiedziec że ja to Nacia i skasujcie to konto !!!(nie to tato(nacia))
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalka! to kiedy dostaniesz miesiaczke zalezy od Twojego zegara biologicznego. Kazda dziewczyna miesiączkuje inaczej - jedną np boli brzuch drugą nie. Jedna dostaje np. w wieku 12 lat a druga w wieku lat 17. Też jak byłam młodsza chciałam zeby już miec tą miesiączke ... a to wcale nie jest takie przyjemne......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Sob 01 Lis, 2003 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pociesze cie ze nie kazdego boli Razz np. ja oprocz krwawienia nie mam żadnych bólów, itp. a moja mama czasem musi łykać jakieś tabletki na ból brzucha - wiec dziedziczne bóle nie są napewno. a kiedys dziewczyny później zaczynały miesiączkować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 02 Lis, 2003 07:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się,święta racja Wink
Ja chciałam jeszcze dodać dla pocieszenia,że właście znaczna mniejscość miesiączkujących dziewczyn może skarżyć się na skurcze i bardzo silne bóle brzucha. Moja starsza siostra miała tą pierwszą opcję ale ja tam się nie przejmuję. Nie oznacza to np. ze ja tak będę miała . Trzymaj się i powiedz jak było kiedy już będzie "po" Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 13:21   okres Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

okres mozna dostac w wieku od 11-16 lat. GDy ukończy się 16 lat a okresu się jeszce nie ma nalezy udać się do ginekologa który sprawdzi czy prawidłowo się rozwijasz i czy nie wystepuja u ciebie żadne zaburzenia. NAtomiast ból...hmm...jednyne co może bolec to dolna częśc brzucha przed okresem. Ale nie każdego boli. Najczęsciej to jest dziedziczne tzn: jesli bolało twoją mamę to będzie bolało i ciebie chodziaz tak jest nie zawsze. Ale nie bój się zawsze można przecież połknąc tabletkę przeciwbólową.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Gość
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 17:12   

Nie martw sie ja już miałam 2 raz i bardzo z tego powodu sie ciesze .Jak dosała 1 raz to nic mnie nie bolało ,ale 2 raz to już koszmar ale nie ma powodów do obaw!!!!!! a ni do wstydu,lecz do dumy.POWODZENIA
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez nie mialam jeszcze miesiączki...i zgadzam sie tutaj ze wsdzystkimi na forum Smile a tajze dodam ze powinnas siem miejwiecej zorientowac kidy dostaniesz okres bo przedtem jest wydzielina śluzowa itp. ale no cusz kazdy jest inny i tozalezy od twojego organizmu!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |