| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
czy ja jestem normalna??
Autor Wiadomość
paulinka wlasnie ja
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 11 Lis, 2003 22:33   czy ja jestem normalna??

wiecie mam problem coraz czesciej mysle o pewnbym chlopaku:> i czesto nie moge siem skupic w ciagu dnia:> wieczorkiem przed zasnieciem wymyslam rozne sytuacje jakie mogly by siem zdarzyc:> co siem ze mna dzieje?? czy ja jestem normalna?? Embarassed
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 00:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jesteś całkiem normalnie zakochana Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 08:12   hyh Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sie nie martw! mi się to samo dzieje po prostu się zakochałaś i tyle, wyobrażasz sobie na przykład jak by tu w szkole do niego zagadać... może na niego wpaść.. uu nie a może na dworze a może mu smsa z prośbą o spotkanie wyśle... nie oo nie no... hyhy Razz mam to samo więc się nie martw bo ja jkestem pewna że jestem w pełni normalna więc ty też!

THIS IS LOVE Love

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
paulinka to ja znofu
Gość
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 14:26   

taak tylko ja znam tego goscia jednynie z neta:> widzialam poprzednie wpisy dziefczyn o chlopakach z neta:> i nie wiem czy spotkanie tak jak pisza jest najlepszym rozwiazaniem:> i czy mozna siem zakochac w facecie po tym jak pisze???? heh ja go na oczy nie widzialam:>
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 15:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Można, ale czasami paskudnie się na tym wychodzi Sad
Nie zakochuj się w tekście na monitorze! Szkda łez. Jeśli coś nie wyjdzie to człowiek cierpi tak samo jakby znał tą osobę z reala.
Jeśli masz okazję to spotkaj się z nim i pogadaj. Poznaj go... Ale nie sama. Nie wiesz kim on jest. Napisać można wszystko. Niech będzie z Tobą ktoś jeszcze i to najlepiej starszy. Nawet gdzieś dalej - on nie musi o tym wiedzieć - i niech ma Cię na oku.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

och powiem cos więcej jestes zupełnie normalna!!! ale myśle że takie zazkochanie się w kims z netu szybciej ci przejdzzie...no bo wiesz to nie to samo

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 19:21   .. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Love a ja tam wierze w miłość przez neta bo się sama tak zakochałam, tyle że znam tego chłopaka z widzenia itd... ale w szkole nie gadamy Razz niestety Neutral ale mam nadzuiehe ze to sie szybko zmieni Love

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 20:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesteś jak najbardziej normalna. popieram przedmówczynie w tym ze może miłość przez neta z osoba której sie nie zna może być bardzo nietrwała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze to ja w miłość w neta nie wierzę...Co innego jak np. Narvana widzi się ze swoim "ukochanym"(fajnie to wyszło Wink ) w szkole.
Ja tam nigdy się tak nie zakochałam przez internet...Ale najlepiej się z nim spotkaj(tylko nie idź sama!) i potem podejmiesz decyzję czy Ci się naprawdę podoba czy nie...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paulinka znofu...
Gość
PostWysłany: Sro 12 Lis, 2003 20:58   

qrcze ja mam podobna sytuacje okazalo siem ze chodzi do tej samej budy:>>> hmm.. ale wiecie jak siem znim spotkam moze siem okazac beznadziejny i wogole:> boje siem tego w szkle chyba moge isc sama na spotka nie na przerwie nie?? hmm.. ale hmm ja chyba nie powinnam proponowac spotkania:>>>>
Powrót do góry
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 13 Lis, 2003 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może się trafić prawdziwa miłość i szczęśliwa ale nie należy jednak wiązać z tym większych nadziei w necie są różni ludzie niedawno mieliśmy przykład faceta który przez net poznawał dziewczyny i szkoda sobie nerwy psuć kiedyś byłem wrogiem kary śmierci ale moja determinacja z dnia na dzień maleje Sad

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 13 Lis, 2003 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Love no to wogule było tak że mi się ten chłopak nie podobał a ja mu tak na pocztaku 1 klasy gimnazjum on chodził do 6 klasy, wtedy byłam jeszcze głupia i stwierdziłam że mlodszy chłopak jest głupszy i wogule
nio i nawet ani troszke go nie lubiłam. A teraz? Boshh ostatnio go tak długo na gadu nie było Sad ale nie no musimy sie spotkac kiedys wreszcie Love ! Ale wkurza mnie postawa moich kolezanek! one po prostu gdy tylko go w szkole widza juz cos gadaja Patrycja twój chłopak itd...buuu na nikogo już liczyć nie można.. Love

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 13 Lis, 2003 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana napisał/a:
Love no to wogule było tak że mi się ten chłopak nie podobał a ja mu tak na pocztaku 1 klasy gimnazjum on chodził do 6 klasy, wtedy byłam jeszcze głupia i stwierdziłam że mlodszy chłopak jest głupszy i wogule
nio i nawet ani troszke go nie lubiłam. A teraz? Boshh ostatnio go tak długo na gadu nie było Sad ale nie no musimy sie spotkac kiedys wreszcie Love ! Ale wkurza mnie postawa moich kolezanek! one po prostu gdy tylko go w szkole widza juz cos gadaja Patrycja twój chłopak itd...buuu na nikogo już liczyć nie można.. Love

koleżanki czasami mogą z zazdrości cos takiego robić trzeba zawsze słuchać głosu serca a nie przejmowac się koleżankami

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 13 Lis, 2003 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana napisał/a:
Love no to wogule było tak że mi się ten chłopak nie podobał a ja mu tak na pocztaku 1 klasy gimnazjum on chodził do 6 klasy, wtedy byłam jeszcze głupia i stwierdziłam że mlodszy chłopak jest głupszy i wogule
nio i nawet ani troszke go nie lubiłam. A teraz? Boshh ostatnio go tak długo na gadu nie było Sad ale nie no musimy sie spotkac kiedys wreszcie Love ! Ale wkurza mnie postawa moich kolezanek! one po prostu gdy tylko go w szkole widza juz cos gadaja Patrycja twój chłopak itd...buuu na nikogo już liczyć nie można.. Love

koleżanki czasami mogą z zazdrości cos takiego robić trzeba zawsze słuchać głosu serca a nie przejmowac się koleżankami

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 14 Lis, 2003 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Zgadzam się z przedmówcami !
i nie przejmuj się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |