| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Mój mały dośc "błahy" problemik ....
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 04 Lis, 2003 15:34   Mój mały dośc "błahy" problemik .... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem, znaczy to nie ejst problem Sad ja nie wiem co to ejst ale mi smutno teraz.

Codziennie, chociaż raz dobrze by było gdyby to był raz ktoś zwraca się do mnie z jakimś problemem na gg, albo w normalnym życiu. Zawsze staram się owej osobie pomóc, nie zawsze wychodzi to wspaniale ale zazwyczaj wychodzi to na dobre, moi znajomi mają problemy łatwe, drudne, oraz takie czasem jakby to powiedziec "śmieszne" oczywiście z żadncyh sie nie nabijam i staram się pomóc wszystkim. Ja ich rozumeim, że mi mogą się zwierzyć, ze ja nikomu nie powiem itp. Oni to dobrze wiedzą, więc zwierzają się mi.
Tylko ja nie wiem czy oni nie potrafią zrozumieć, że ja też posiadam swoje własne problemy? Niektóre są dośc ciężkie, ale nie obarczam ich nimi. Nie mam im za złe że mi się zwierzają. Ja sprawiam wrażenie osoby śmiałej (bo śmiała jestem wesoła i śmieszna tez ) wesolej i śmiesznej, która zawsze wszystkim opmoże, nigdy nie ma problemów, zawsze weołej i usmiechniętej koleżanki, z którą zawsze można się posmiać, i że ja nie mam niby żadnego problemyu że mi zawsze wszystko idzie z płątka itd.

Ale wfcale tak nie ejst. Ostatnio nie potrafimę wytryzmac napięcia związanego z tym, ze moja wychowawczyni ma o wszystko do mnie wąty, że co nie zrobi cała klasa zawsze zwraca się do mnie, że nie mogę się zwierzyć rodzicom, choć próbowałąm to robić i jkeszcze rodzice się na mnie darli, że to przeze mnie niby babka ma wąty. Jedynym miejscem na którym mogę to robić jest forum, ale ja nie potrasfię wytrzymać. Ostatnio czytałam o samogójstwach, i płakałam przy tym, nie nad losami tych nastolatków i dzieci (ponieważ niektórzy mieli nawet niej niż 10 lat) tylko nad sobą, że ja naprawdę myślałam o tym. Że ja niekiedy utorzsamiałam się z tymi dziećmi, wiem że nie popełnię samobójstwa bo znam samą siebie. Ale czy każdy człowiek zna siebie na tyle, że może samemu sobie bezgranicznie ufac, własnie nie. I prosze abyście to wy mi pomogli.

Sama już sobie nie daje rady, prosze was moi przyjaciele...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Anya Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 03 Wrz 2003
Posty: 158
PostWysłany: Wto 04 Lis, 2003 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wg. ciebie babka speccjalnie do ciebie zwraca sie z każdą sprawą?? czy tak jakoś wychodzi??

a jak chcesz sobie z kims pogadać to daj znać na pw Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 04 Lis, 2003 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście trudna psrawa...
Jeżeli naprawe juz nie czujesz sie na siłach to oczywiście powiedz kumplom,że też masz własne problemy itp.
Jeśli babka będzie sie nadal czepiała to przeanalizować swoje "błędy" i wiecxej ich nie popełniać. Jeżeli nadal sie będzie czepiała to nie wachaj się spytać "to co ja mam robić,żeby było dobrze?" . Wiem że to "pyskowanie" ale mój kolega tak zrobił. Poskutkowało.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 07:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mroweczka ma racje. A ja Cię dobrze rozumiem wiesz? Bo jakby tu powiedzieć... Ja mam taką samą sytuacje jak ty. Cały czas mi się ktoś zwieża i prosi o pomoc. To już jest naprawde męczoce. Ja nie wiem czemu nie potrafie się zwierzyć swoim koleżanką kolegą. Wychowawczyni też zawsze na mnie wrzeszczy. Zawsze wszystko zrobiłam ja!!!! Ostatnio zaczęła się wtrącać do mojego zycia jak nie wiem. Dzwoni czasem do mnie i pyta się co robie!!! Z tym jakby odpyskowaniem mroweczka ma racje. Spróbuj. I kolegą też powiedz. że też masz swoje sprawy itd. Chociaż szczerze mówiąc ja tak nie umiem jak narazie powiedzieć. Ale będę musiała bo ,,wybuchne".

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, wczoraj to miałam taki dzień załamki nerwowej. Albo cały czas płakałam albo sie śmiałąm, nie wiedziałam w końcu co ze mną jest aż coś we mnie pękło i sie mało co nie pobeczałam. Dziękiw am za rady, ale mam jedną uwage. Bo może i dużo mówie w szkole itp. I uwagi od mojej wychowawczyni na ten i inne tematy dotyczące, mnie i tylko mnie przyjmuję spkojnie, i po prostu z nią normalnie rozmawiam. Ale mnie nie to w niej denerwuje. Bo zawsze gdy np. cała klasa nabroi albo coś to ona sie tak jakby na mnie drze a nie na całą klase, do mnie ma pretensje nawet choćby mnie wtedy nie było w szkole. Zawsze o wszystko obwinia mnie, tylko onq nie mówi tego centralnie a tak jakby okrężnie przy tym coraz bardzije upokażając mnie we własnych oczach. Mam nadzieję, że coś się zmieni. Ona sama mówiła kiedyś przy mojej klasie że ona mnie bardoz lubi tylko że ja za dużo mówie, tak że ona mnie lubi. To dlaczego mnie cały czas dołuje i upokarza? nie wiem, nie rozumiem jej... proszę również innych o pomoc w tym temacie bo mi na prawde trudno i ciężko może ktoś miał coś podobnego to niech napsize jak udałomu isię to przezwyciężyć.

O i Ulka, ja też nie potrafie powiedizeć moim znajomym ze nie moge im pomóc, a czasem nawet chętnie powiedziałabym im wszystkim spierd******e wreszcie ode mnie, bo sie powiesze...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Sro 05 Lis, 2003 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co? Ja się starałam powiedzieć o tym mamie. I udało mi się to cztery dni temu. Mama poszła do pani do domu i jej wszystko wytłumaczyła. I dziś dopiero mama mi powiedziała co jej pani powiedziała na mój temat. Powiedziała, ze do wszystkich złych rzeczy ja klase namawiam i że jestem HAMKĄ dla niej. I moje mama się wtedy na nią wkurzyła i się z ponią pokłóciła. Szczerze mówiąc lżej mi troche. Nie wiedziałam, ze pani może taka być Sad Ale się tym nie przejmuje. Od 5 klasy jej nie lubiłam nie lubie i napewno nie polubie!!!
Dziś się na mnie wydarła, że gazetke nie zrobił mój kolega z qumplami. A to u nas w klasie nalezy do gospodarza a ja nim nie jestem!!! Już mnie to dobija. A jesli chodzi o problemy innych to dziś znowu dwie osóbki mi się z wieżyły. I tekst do mnie taki: ,, Ty napeno coś z tym zrobisz". Chyba zbiore się na odwage i powiem im że mi jest już ciężko.

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 07 Lis, 2003 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie sie wychowawca tez ciagle czepia tyle ze on uczy mnie : fizyki matematyki i geometrii i na kazdej lekcji: wojtek do tablicy !!!
cos sie dzieje: wojtek....
cos mu nie pasuje: oj wojtek Mad

Juz nie moge on jest nienormalny przyczepia sie mnie i zawsze jak nie mam domowej pracy to sie mnie czepia i mam problemy z nauka :/ nie wiem czemu ale ja NIGDy nie moge nic zrozumiec szczegolnie z matematyki licze licze i prawie ZAWSZE z akcentem na zawsze wychodzi mi zle Sad jestem zalamany nawet zwykle dodawanie czy mnozenie zle mi wychodzi pozatym zaczolem pyskowac na lekcjach nauczycielom sam nie wiem czemu ale ostatnio krew mnei zalewa z byle powodu ( tylko ciesze sie ze pyskuje babce z religi bo jej nie lubie:) ani religi Razz )
Jakos nie potrafie sie za siebie wziasc poprostu swiat mi sie wali naukowy.
Z towarzyskim jest na szczescie dobrze mam kolegow uwazaja mnie za dowcipnisia i wogle ze nie mam klopotow i zyje na rozach i tak by bylo bo wszystko w zyciu mi pasuje gdyby nie to ze matka jest chora ( tarczyca nadczynnosc ) a ja mam problemy z nauka i wlasnie tej nauki mi zal najbardziej Sad

A mysli samobujcze mam biggrin tyle ze przeleca mi przez glowe i juz Razz i czasami bez powodu ale dosc czesto jest mi smutno i ciezko z byle powodu a raczej NIE MA POWODU by tak bylo i to mnie strasznie smuci

no koniec tego biadolenia Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 00:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ech - skąd ja to znam Wink
Dostaję sporo PW, GG i maili z Waszymi problemami. Sam też mam swoje. Ale dzięki temu, że czytam Wasze wiem, że te moje wcale nie są największe na świecie. Odpowiadając - czuję się komuś potrzebny. Tak samo Ty Panienko_wierzbo - odpowiadaj jak możesz najlepiej - poczujesz się potrzebna i tym samym bardziej wartościowa. A jeśli sama nie masz się komu wyżalić - śmiało pisz do mnie. Może razem coś mądrego wymyślimy?

Tak BTW, to czytając Wasze opowieści o prywatnym trudnym życiu dostrzegam pewną zależność. Zwykle osoby z bardzo poważnymi rodzinnymi problemami na forum piszą poważniejsze i dojrzalsze posty. Naprawdę widać, jak bardzo życie wymaga od Was dorosłej postawy i jak szybko przez to musieliście dojrzeć psychicznie. I tak szczerze mówiąc, to nie wiem czy gratulować Wam dorosłości czy współczuć zniszczonego dzieciństwa.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 09 Lis, 2003 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg wiesz co? jak zawsze musze przyznac ci rację. Znam wiele osób, które pochodzą z rodizn takich co sobie zażyczą już mają rodzice tych osób nie mają problemów. Dajmy przykład, mój kolega nie ma problemmów wogóle tylko sam sobie je stwarza, podoba mu się dziewczyna i codziennie do mnie z tym samym problemem żebym jej coś poweidzieąła coś napomknęła w końcu sie wkurzyłam bo ile można powiedziałam mu że jak mu tak zależy niech se sam do niej idzie. I poszedł poweidział co miał do powiedzenia i nada ma te same problemy nie wiem ile tak można. Oczywiście to co powiedziałes nie jest regułą ale skąd osoba która żyje w krainie mlekiem i miodem płynącej ma wiedzieć co odpowiadać ma w sytuacjach trudnych dla innych. I jak zawsze deg chce ci podziękować, wystarczy mi że ejsteś i że powiesz o kimś jakieś jedno drobne dobre słowo.

Dziękuję

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
X-Kasia :)
Gość
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 09:25   

Czytając twój post czułam się jakbym to ja go pisała.Mam indentyczny problem z wychowawczynią.Ciągle sie czepia mnie i się do mnie bez powodu rzuca...Ostatnio też się popłakałam bo już nie daje rady z tym wszystkim.Stwierdziłam że jak jeszcze raz mi ona coś dogada to się porycze przy całej klasie bo jest ze mną coraz gorzej.Podasz mi swoje gg?Moglybyśmy pogadać Smile
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kasiu X. to jest moje gg 2891618 też chętnie porozmawiam z tobą oraz ze wszystkimi innymi osobami, które mają probelmy czy chcą pomóc, po prostu cos onstatnio jest lepiej, a może to dlatego ze mojej wychowawczyni nie było rpzez 2 tygonie...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 01 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Sob 29 Lis, 2003 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo umiem pocieszać w takich sytuacjach, ze Ty pomogłaś mi gdy byłem w potrzebie muszę to napisać cieszę się ze jest lepiej i mam nadzieję że Twoje problemy się rozwiążą co do wychowawczyni ktoś chyba to już powiedział trzebaby było umówić się z nią na osobistą rozmowę i spróbować wyjaśnić niech wprost powie co jej leży na watrobie moze faktycznie czepiać się bez powodu robiąc tobie przykrość nie dobra
pani już jej nie lubię Confused
Życzę Ci aby problemy uleciały i żebyś miała tylko powody do usmiechu.

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 30 Lis, 2003 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziękkuję wam wszystkim za to, że pomogliście mi gdy miałam małą załamke tobie BigBrad też ale wiedz że nie musisz mi pomagac tylko dlatego że ja pomogłam tobie. Pamiętajcie róbmy ludziom dobrze, alby inni bezinteresownie robili dobrze wam Very Happy

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 21:53   

bravissimo ... a ja opowiem bajeczke...był a moze i nadal gdzies jest pan co ów nauczycielek z polskiego miał 7 z których jedna złamala noge druga zostala wyrzucona za brednie trzecia zwariowała inna jeszcze zdziczala dwie odeszly a ostatnia tez by zle skonczyła gdyby nie to ze zrobila cos niesamowitego...a wszytskie z nich były przez owego pana gnębione połsłowakami szeptami czy innymi dwuznaczynymi hasłami dokladnie tak jak Ciebie Twoja nauczycielka w druga strone sie okazuje jest to zabojcze...ciekawa historia z ostatnia cos juz nawet mawiala "ja sie nie dam zwariowac, ja sie za bardzo kontroluje",ablo"ja bede miala dzika przyjemnosc jak wy bedziecie w majteczki robili" ale owa zostala uratowana bo zrobila cos dobrego dla pana i czy pan sie odwdzienczy...zobaczymy biggrin ale juz urosla w jego oczach i pan rozslawi ten czyn wsrod kolegow - nauczyciele maja czesto racje a jeszcze czesciej jej nie maja :> lecz jak wszyscy ich uczniowie mysla dokladnie tak samo i tak samo mozna ich uszkodzic - miłej zabawy
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 21:57   

aaaa...nic tak nie wpływa na tłum ...jak atak w jednostke tę najsilniejsza z gromady, jezeli Twoje odczucia wobec nauczycielki sa niezmyslone to jest ona pozazdroszczenia umiejetnosci socjotechnicznych godna
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |