| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Jak myślicie co dzieje się ze zwierzętam po śmierci?
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 09 Gru, 2003 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze zwierzet traca cialo a ich rozum (czy duszaa jak niektorzy uwarzaja) zostaje. Ale nie idzie do nieba po prostu zostaje. Chyba zwierzeta wiedza jak umra i wtedy są, widzą nas ale nie są żadna materią. nie potrafia ruszyc zadnej rzeczy ani jesc ani oddychac są i tyle. Nie są widzialni poruszaja sie nad ziemią ale tez nie potrafia dodknąć nic. Poniewarz przenikaja przez wszystko. Wiem ze to troche brzmi jak historia o duchach ale ja uwarzam ze tak jest. One są znami. Przez ałe nasze zycie a kiedys moze my do nich dołączymy. Bo mój kotek takze umarl to jest jedyne moje zwierzatko oprucz rybek. Nigdyt o niej nie zapomnę. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Justa_z_BB Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 04 Paź 2003
Posty: 63
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2003 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mysle ze piszac mozemy tylko rozszerzyc swoja wyobraznie(to tez na nas dobrze dziala), ale co sie dzieje z psami po ich smierci dowiemy sie w swoim czasie Very Happy

_________________
Pozdrawiam

Justa , pies i chomik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2277199
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pią 12 Gru, 2003 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zna ktos ten wiersz "teczowy most`?i ja wlasnie w to wierze...

Cytat:
Dokładnie ta strona Nieba jest zwana Tęczowym Mostem. Kiedy zwierzę umiera, udaje się w to specjalne miejsce, które dla nas pozostających tutaj jest niedostępne.

Są tam łąki i wzgórza dla wszystkich naszych Wyjątkowych Przyjaciół, więc mogą razem bawić się i biegać. Jest mnóstwo jedzenia, wody i słońca- nasi Przyjaciele żyją w cieple i dostatku. Wszystkim zwierzętom, które były chore i stare zostaje przywrócone zdrowie i wigor; ranne i okaleczone zostają uzdrowione i są znowu silne, dokładnie takie, jakie pozostały w naszych wspomnieniach i w snach z dni minionych.

Są tam szczęśliwe i zadowolone, z wyjątkiem jednej, małej rzeczy: każde z nich tęskni za kimś wyjątkowym, za kimś kto pozostał. Razem bawią się i biegają, ale przychodzi taki dzień, kiedy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego błyszczące oczy patrzą uważnie; jego ciało zaczyna drżeć. Raptem oddziela się od innych, leci przez zieloną trawę, szybciej i szybciej... Poznał Cię! I kiedy Ty i Twój Przyjaciel wreszcie się spotkaliście, przytulacie się do siebie w radości ponownego połączenia- nigdy nie będziecie rozdzieleni. Deszcz szczęśliwych pocałunków na Twojej twarzy, ręce tulą ukochaną głowę, znów patrzysz w te ufne oczy, które tak dawno odeszły z Twojego życia, ale na zawsze pozostały w sercu... Razem przechodzicie przez Tęczowy Most.

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja odpowiedz Brzmi:
Bóg Wie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MEFIU napisał/a:
Moja odpowiedz Brzmi:
Bóg Wie Laughing
Masz rację, jedynie Bóg wie, co się dzieje ze zwięrzętami i ludźmi po smierci, ale nie do końca, bo 9i my możemy wiedzieć czytając Pismo Święte List Boga do ludzi Smile

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 18:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BigBrad Ale iemasz namyśli przeczytania cełego Pisma Świetego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MEFIU napisał/a:
BigBrad Ale iemasz namyśli przeczytania cełego Pisma Świetego Smile

Dlaczego nie? Ja np. Czytam codziennie po kilka rozdziałów i powiem szczerze, że całe Pismo przeczytałem już nie raz, ale kilkanaście razy to nic trudnego i nic strasznego Smile
Oczywiście nie samo czytanie się liczy, bo przeczytać można nawet przez powiedzmy dwa dni tak, jak Np. Jakąkolwiek inną książkę, ale trzeba zgłębauć tajemnice tego, co się czyta aby można było Biblię zrozumieć i wprowadzać w czyn zawarte w Niej nauki Smile

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 23:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BigBrad to co napisałeś to mi przypomina pewne kazanie księdz na niedzielnej mszy cytat "Każdy Chrześcijanin powinien w swojim zyciu przeczytać Pismo Święte"
P.S. ile ty masz lat Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 01 Lip, 2004 11:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

MEFIU napisał/a:
BigBrad to co napisałeś to mi przypomina pewne kazanie księdz na niedzielnej mszy cytat "Każdy Chrześcijanin powinien w swojim zyciu przeczytać Pismo Święte"
P.S. ile ty masz lat Question
Hehe a ile twoim zdaniem trzeba mieć lat żeby umieć odpowiedzialnie podchodzić do nauki Kościoła?
No tak, ale w sumie w końcu wstydzić się nie mam czego mam ponad 20 lat, czy to coś zmienia? Mr. Green

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Justa_z_BB napisał/a:
ja uwazam ze albo ida do nieba jak tow bajce o ktorej mowila moja porpzedniczka, ale juz wiarygodniejsza wersja to ejst to, co mowil nam nasz ksiadz z ktorym mamy religie...prawdopodobnie zwierzeta maja dusze ale smiertelna...wiec ich dusza nie dizie do nieba, ale moga pozostac w czastce duszy zmarlego czlowieka do ktorego nalezaly...


Szczerze? Wlasnie dla tego nienawidze ksiezy (przynajmniej mojego), ktorzy mowia ze zwierzeta nie maja duszy. Wasz powiedzial ze maja, ale smiertelna. Nasz mowil ze nie maja. Po prostu ksiad ktory mnie uczy ma za duze mnemanie o swojej rasie i juz! Jesli my idziemy do nieba to zwierzaki tez! Jesli one nie zyja wiecznie, to my tez nie!

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 15:13   

No czy ja wiem... Nic w przyrodzie nie ginie, wiec pewnie wracaja zostaja na swiecie w postaci jakiejs niewidocznej energii...
Powrót do góry
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Czw 29 Gru, 2005 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja to bym się najpierw chciała dowiedzieć, gdzie człowiek idzie(albo leci;)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 29 Gru, 2005 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwierzę po śmierci idzie do piachu. Zwierzę nie ma duszy, nie jest podobne do człowieka, nie jest podobne do Boga. Przeczytajcie czasem Biblię skoro już w Boga wierzycie.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 29 Gru, 2005 13:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wy uważacie że ludzie to zwierzęta, czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Czw 29 Gru, 2005 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rozważanie nad tym czy zwierzęta to ludzie jest bezsensowne samo w sobie. Juz lepiej zastanówmy się czy politycy to też ludzie..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |