| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Gazetka szkolna- START !
Autor Wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2003 19:02   Gazetka szkolna- START ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie biggrin
a zaczelo sie tak :
Dzis na wosie rozmawialismy o samorzadzie szkonym i jego roli w spoleczenstwie bla bla bla Razz w koncu pani wspomniala o gazetce szkolnej
ale jej nie ma w szkole wiec wpadl mi do glowy pomysl po lekcji na przerwie zebralem grupke chlopcow i dziewcyzn z mojej klasy ktorzy sie zgodzili robic ze mna ta gazetke i wlasnie tu problem gdzie powinienem sie zglosic jakie koszty na to ida ile powinna kosztowac taka gazetka prosze o informacje Rolling Eyes

Pozdrawiam Pulkownik Nikt prosto z Wariatkowa Twisted Evil

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2003 19:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedy chcesz produkowac gazetke musisz posiadac drukarke(albo kopiarke chyba...)no i tusz do drukarki Cool (a jest drogi)

A gazetka powinna kosztowac kiedy jest ciekawa 50 gr (u nas kosztuje 50centow)
i kiedy chcesz prodokowac taka gezetke i sprzedawac po szkole to lepiej pierw spytaj sie dyrektorki szkoly Smile

to wszystko co wiem Laughing

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2003 20:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Drukarka itp itd sa Smile

Wlasnie nie wiedzialem do kogo sie zglosic i za to serdecznie dziekuje Laughing Laughing Laughing Crying or Very sad az sie ze szczescia poplakalem jak wypali wszystko to was powiadomie papa dzieki biggrin

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2003 20:49   

U nas gazetka kosztuje 1 zł, a nie jest wcale taka znowu świetna. Alice, w Niemczech o ile się nie mylę, są Euro, więc skoro za gazetkę płacisz go centów to w przeliczeniu na złotówki ok. 2 zł! Euro to ok. 4 zł (choć nie wiem czy się coś nie zmieniło bo to sie zmienia z dnia na dzień właściwie :/)
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 25 Lis, 2003 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas gazetka kosztuje 85 gr. Świetna nie jest ale dopiero co zaczęła działać... Są w niej super artykułu pisane przez koleżankę z mojej klasy ... typu "Człowieku badź tolerancyjny!" lub "8 argumentów, dlaczego nie opłaca się palić"... Nazywa się ... eee... chyba "Gimsfera" Very Happy ...

A tak a propo:
Nena chyba ma słuszność... czy aby napewno w Niemczech są centy, Alice?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 08:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh...u nas gazetka byla tylko w tamtym roku... dlaczego? bo mi i moim kolezanka nie chce sie jej juz rbic, co oznacza ze robilysmy ja w tamtych roku Razz nio niestetyy...gazetke to ja drukowalam jeden egzemplarz a potem szkola kopiowala ze tylko ja rozdawalismy kazdej kalsie ale dobra
Sad wiec byla za darmo Sad

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Weronika
Gość
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 08:49   

My mamy gazetki szkolne:
,,Koszałek Opałek"
,, Gazetka Exspres"
A nasza klasa:
,,Klasa na codzień"
Powrót do góry
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noooo....2zl ...w niemczech jest drozej Laughing To chyba jestem za 85gr bo chyba nie chcemy zeby dzieci zbankrotowaly biggrin

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki za wszystkie pomoce biggrin
Pozatym piszczie dalej chetnie sie czegos dowiem biggrin

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 26 Lis, 2003 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas nasza gazetka to "Express Szkolny" Wink Fajna nawet nazwa. A kosztuje 1 zł.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 30 Lis, 2003 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe... już były 3 numery naszej gazetki i we wszystkich jestem ja Very Happy za osiągnięcia Very Happy... Chyba czytelnikom oczy wypaliło jak moje zdjęcie zobaczyli... taka jestem brzydla Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 01 Gru, 2003 21:14   gazetka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś....bodajże w 5 kl Razz prowadziłam przez rok gazetkę szkolna z koleżanką i kosztowała ona 1 zł (jak komus brakowało 20 gr czy coś to i tak sprzedawaliśmy) Staraliśmy się zawsze zeby miała jak najwięcej stron i była jak najciekawsza. Pierwsza stronę dawaliśmy zawsze kolorową. A pieniądze szły połowa dla nas a połowa dla szkoły...marne grosze ale cóż...potem klasa za te peniadze kupiła wiadro na wode heheh Smile Pisaliśmy ją na komputerze ale niektóre rysunki byy tez ręczne. Były tam kawały, wiersze, rady, wywiady z nauczycielami itp. a tytół był chyba..: THE BEST ( z ang. NAJLEPSZA biggrin) Pozdrawiam serdecznie i życze szczęscia w prowadzeniu gazetki!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |