| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Świenta Bożego Narodzenia i Mikołaj .
Autor Wiadomość
Natalia 11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 19 Sie 2003
Posty: 30
PostWysłany: Pon 01 Gru, 2003 18:44   Świenta Bożego Narodzenia i Mikołaj . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubie teświenta . Gdy już niedługo świenty mikołaj to ja pise listy do niego (raczej nie do niegon ). Wyjaśnie dlaczego . Bo wtedy wiem że rodzice wiedza co ja chce na Mikołaja Very Happy .Świenta Bożego Narodzenia bardzo lubie bo zawsze możemy być razem .I oczywiśćie prezenty .
I bardzo lubie ubierać coinke i śoiewać kolendy Exclamation


Piszcie dlaczego lubicie i nie lubicie Grudniowe Św.. A jeszce lubie sylwestra Exclamation Bardzo się wtedy ciesze że już Nowy Rok sie Zaczina .
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Smile Smile Razz Very Happy Smile Razz Razz Very Happy Very Happy Smile Smile Razz Razz

_________________
Natalia młoda nacia
1055414 mój nr gg .
Nadal Poszukuje Przyjaciela lub przyjacułki .
cHCIAŁAM powiedziec że ja to Nacia i skasujcie to konto !!!(nie to tato(nacia))


Ostatnio zmieniony przez Natalia 11 dnia Czw 04 Gru, 2003 16:55, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 01 Gru, 2003 21:10   Re: Świenta Bożego Narodzenia i Mikołaj . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalia 11 napisał/a:
Ja bardzo lubie teświenta . Gdy już niedługo świenty mikołaj to ja pise listy do niego (raczej nie do niegon ). Wyjaśnie dlaczego . Bo wtedy wiem że rodzice wiedza co ja chce na Mikołaja Very Happy .Świenta Bożego Narodzenia bardzo lubie bo zawsze możemy być razem .I oczywiśćie prezenty .
I bardzo lubie ubierać coinke i śoiewać kolendy Exclamation

W pełni popieram!! Święta Bożego Narodzenia to piękne święta! Uwielbiam zapach świeżej choinki w domu...lubię ja ubierać...podlewac...niektóre ozdoby robie nawet sama. DO nas zawsze się schodza goście...lubię jak są goście a u nas jest to żadko. Wszyscy rozmawiamy przy cichutkiej melodji kolęd na płycie....śpiewamy też..naprawdę wspaniała atmosfera...i u nas jest taka tradycja że od lat...(tak miał mój ojciec, babcia itp.) nie wręcza się u nas prezentów po kolacji wigilijnej tylko idziemy spać a na nastepny dzień jak się budzimy to prezenty sa pod choinką. Zawsze z bratem spieramy sie kto wcześniej wstanie..ostatnio byłam ja Razz Ta atmosfera jest najlepsza....ehhh...tak...

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Wto 02 Gru, 2003 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również bardzo lubie te święta, głownie dlatego ze jest cała rodzina w domu Smile Goście sie do nas nie zjeźdżają, ale za to jest cała familija w komplecie Very Happy No i ta świąteczna atmosfera....ludzie są dla siebie wtedy tacy zyczliwi, na ulicy słychac jak sąsiedzi sobie mówią 'Wesołych Świąt', wszystkie domy, sklepy są tak pięknie przystrojone, no i głos rozbrzmiewającyh kolęd ahh Wink No i nie mówiąc jeszcze o prezentach Razz W ogóle święta Bożego Narodzenia to magiczny czas.....bardzo lubie te święta Wink
A jeśli chodzi o sylwestra, to z jednej strony nie lubie go za bardzo, bo wszystko co sie wydarzyło w poprzednim roku juz 'odchodzi' i nowy rok, wszystko jakby od nowa i tak jakos dziwnie.....ale z drugiej strony nowy rok to okazja do poprawy, nowe postanowienia, rozpoczecie tak jakby w pewnym sensie zycia od nowa. Zawsze jest nadzieja ze nowy rok bedzie lepszy od poprzedniego Smile Ale ja jednak nie przepadam za sylwestrem, bo szkoda mi tego wszystkiego co wydarzyło sie w tym roku, niby nic nie ucieka....ale jednak jakos tak dziwnie sie czuje czasem.....i niestety na nowy rok czasem mam chandre Sad No ale cóz, nowy rok bedzie jeszcze lepszy, beda nowe przygody, nowe wyzwania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |