| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Sposób na nudne lekcje :)
Autor Wiadomość
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 14 Gru, 2003 19:55   Sposób na nudne lekcje :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie, nie wszystkie lekcje w szkole są interesujące, większość to nuda i tyle....(mój kolega zasypia na takich nudnych godzina hehehe ciekawy sposób tylko ze...bywają problemy z przebudzeniem Wink )

Kidyś w szkole podczas lekcjii biologi nie było w klasie ławek, tylko same krzesła, związku z czym nie było lekcii (tak jakby), pani kazała nam czytać ostatni temat z podręcznika...było tak nudno że shock!
Wtedy mnie olśniło Idea hehehe
Na karteczce napisałam zdanie "Kto napluł na sufit?" i podałam dalej do innych, a inni do innych i taki sie utworzył łańcuszek...niby nic takiego ale....uśmiałam sie tak że mnie brzucho rozbolało i wrezultacie trafiłam do pielegniarki! A z czego?...a no z tego jak każdy kto przeczytał kartke z zainteresowaniem i zdziwieniem poszukiwał śliny na suficie, heheheeh jak spóbujeci to sie przekonacie, że to najlepszy i najzabawniejszy sposób na umilenie lekcjii, a jaki ubaw!! Polecam! Very Happy Rolling Eyes
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie na lekcjach tez są nudy
wyprubuje to Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 20:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zazywczaj rysuje komiksy lub anegdotki alebo rysuneczki Razz
W rysowaniu kimiksow jestem znany w klasie wsrod chlopakow i kilku dziewczyn ktore czytaja moje komiksy jak powstaja biggrin
Najczesciej sa one o:

"Wladzimierz i...." tutaj w miejscach kropek sa roznje
wladzimeirz potter wladzimierz cwel i takie tam biggrin wladzimierz to moj wychowawca biggrin
o żulach rysuje o tenpych rolnikach co zaciagaja po rusku i nic nie wiedza Razz no i takie tam.

A ostatnio bawie sie w hardcore biggrin rysuje nauczyciela ale tak ze wyglada okropnie no jaja se z niego robie karykatura poprostu no i wysulam ja wsrod uczniow i gdy nauczyciel pochodzi zeby ja odebrac cos trzeba z nia zrobic najczesciej jest ta kartka gryziona rwana wyzucana przez okna albo podajemy ja do siebie tak dlugo az nauczycielowi sie nie chce biegac za nia biggrin oczywiscie z tym bieganiem to mozna robic tylko raz bo nayczuciel sie w koncu zdenerwuje i przyjdzie po dyrka Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Yeane


Dołączył: 22 Sie 2003
Posty: 12
PostWysłany: Wto 23 Gru, 2003 16:52   haha.. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja założyłam sobie z przyjaciółmi zeszyt w którym sobie piszemy na lekcjach. Czasami z podawania tego zeszytu wynikają różne dziwne sytułacje....

_________________
WESOŁYCH ŚWIĄT!!! I masy prezentów!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Wto 23 Gru, 2003 18:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnei w klasie też są takie łańcuszki...ktoś coś rysuje i podaje dalej...każdy dorysowuje i dopisuje coś swojego...wychodzą śmieszne rysunki...albo poprostu żucamy się papierkami...ale czasami są z tego wielkie afery...jak pani dostanie...albo zauważy...często też piszemy do siebie liściki...na bardzo różne tematy...potem jets to sposób an klasówki...najwięcej karteczek doste kujon klasy...ale twój sposób też wybrubuje...wydaje mi się ze będzie niezły ubaw...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sro 24 Gru, 2003 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My przesyłamy też liściki.Raz była niezła afera,bo narysowałysmy z Agatą zboczoną malutką książeczkę,pod tytułem-"Kajtuś i Krystian-pierwasze kroki" Very Happy ,czy jakoś tak.Na matmie podrzuciłam to Krystianowi na ławkę,a on TO ODDAŁ PANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na szczęście pani od matmy jest w porządku,myślałam,że będze afera i każe naszej wychowawczyni wezwać rodziców,ale stało się.Po lekcji poprosiła mnie do siebie i mówi-"Ido,nie spodziewałam sie tego po Tobie,zawsze myślałam,że jesteś porządną dziewczyną,a tu nagle coś takiego.Obejrzałam tę książeczkę i postanowiłam,że Ci ją dam,ale obiecaj mi,że już nigdy nie zrobisz nic takiego"-zakończyła.Pdała mi książeczkę,ja podziękowałam,wybiegłam z sali,a 2 pietra niżej wybuchłam głośnym krzykiem ze szczęscia!Książeczkę podarłam i wyrzuciłam do kosza! Very Happy Co wy na to? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
aguSia


Dołączył: 11 Gru 2003
Posty: 16
PostWysłany: Nie 28 Gru, 2003 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hyhy;) Rzeczywiście, Ida, z tego była była beka... Ale nauczycielka od matmy jest naprawde wporzo;) Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz jakaś nauczycielka przechwyci nasze karteczki..;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 28 Gru, 2003 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My też zawsze mamy lisciki albo głupie rysunki. Na bioli to mozna nawet robić wszystko- facetka nie reaguje a nawet zachowuje sie tak jakby się nas bała. Po klasie też chodzą łańcuszki typu "kto chce mieć w przyszłosci dzieci niech narysuje plemnika" Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 16:52   

Ja najczęściej wyrywam kartki z zeszytów i sobie coś rysuję, ale na angielskim często wysyłamy sobie liściki. Facet nigdy ich nie przechwycił, nie wiem czemu, bo widział, ale my jesteśmy dla niego tacy bezczelni że aż mnie czasem przeraża Laughing
Powrót do góry
???


Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 27
PostWysłany: Pią 06 Lut, 2004 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u nas to się maluje albo dziewczyny to piszemy liściki tak jak by na kartkach i gadamy w ten sposób a nauczyciele tego nie widzą ale czasem widzą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Wto 13 Kwi, 2004 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam na nude sposobu nie mam. W naszej klasie nie da sie normalnie jakiej kartki czy czegos podac, bo by sie jakis debil znalazl i podal by nauczycielowi itp. W ogole nie ma zabawy jakiejs :/ Neutral o_O Jak sie nudze to ziewam (nawet kedy nauczyciel widzi), bawie sie dlugopisem , gadam z kumpela z lawki ale przewaznie rysuje soie na koncu zeszytu biggrin To wszystko tyczy oczywista polskiego (malowanie - az takie nudy) . Nic nie czaje to sie nudze xP I tak nic nie zrozumiem z tego to co ? ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 10:26   

Ja jeśli sie nudzę to najczęściej tak chamsko patrze sie nauczycielowi w oczy ze on odwraca wtedy ode mnie wzrok :-D
Poza tym jesli jest juz naprawde ostra zmuła to bawie sie w kalambury z kolezanka z przeciwnego końca sali i zazwyczaj połowa klasy próbuje wtedy opdszyfrowac co do siebie pokazujemy....
Liściki są już przeżytkiem....w modzie u nas jest robienie ,,wlepek" na plecy :-D
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 13:02   

Ooo, to jest niezłe. Ale karteczki na plecy lub plecaki naklejam raczej tylko na przerwach. Dzisia j przykleiłyśmy z koleżanką na jakąś szatnię taki plakat z napisem "Klasa IIIe zaprasza na przedstawienie PRZYGODY MAŁEGO DINKA" biggrin
Powrót do góry
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Sro 14 Kwi, 2004 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zadko kiedy się nudzę na lekcjach. Zwykle albo coś maluję na marginesach (co jest okropnie potępiane przez moją matematyczkę), albo z kimś poprostu gadam. Jednak u mnie jak już wspomniałam trudno się nudzić na lekcjach. Praktycznie na każdej ktoś coś śmiesznego powie, albo coś...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 02 Sie, 2005 16:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do tej pory gralam sobie na kom, pisalam smsy, rozmawialam itd.. no a teraz.. chyba mi sie przyda troszke jakis sposobow na nude.. bo jak bede miala 8 w klasie.. to jedyny sposob na przetrwanie tych paru godz to chyba przespanie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |