| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Sposób na nudne lekcje :)
Autor Wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja nic nie robie albo strzelam z rurki do celu ew. gadam z kolegami lub z nauczycielem i wtedy lekcja odbiega od tematu ;p
albo drzemie:)
Szkoly natomiast nie lubie z wielu powodow:) Ale niektore lekcje jak religia polski historia czy wos sa przyjemne.

ua stary ten temat az sobie o rysowaniu komiksow przypomnialem ;] Mozna by do tego wrocic. Chociaz teraz cierpliwosci nie mam straszny len sie ze mnie zrobil.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm, dziewczyny, i'll give you an advice - zamiast zabijac czas, postarajcie sie go wykorzystac. O czym mowie? Albowiem cala ta nauka, poczynajac na j. polskim, przez wszelakie matematyki, fizyki i biologie, na jakichstam historiach i jezykach obcych konczac, JEST NAPRAWDE CIEKAWA I FASCYNUJACA! Jest fajnie cos umiec, wiedziec, potem wykorzystac to w zyciu. Zamiast traktowac to jako 'beznadziejny obowiazek', starajcie sie traktowac to jako przyjemnosc, imo takie podejscie daje o wiele lepsze efekty we wszystkim. Pozniej juz nie bedziecie mieli drugiej okazji nauczyc sie tego za darmo i od kogos. To tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 07:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak ja się cieszę, jak ja sie baaardzo cieszę, ze już nie mam lekcji Wink
W każdym razie mam duzą zdolnośc do zapadania w letarg, więc zwykle nudy przesypiałem z otwartymi oczami (czasem mnie na tym łapano, bo jak ktoś gapi się przez 45 minut w wyłączony telewizor to może się to wydac podejrzane) albo zajmowałem się robieniem rzeźb z gumy do rzucia. Naprawdę fajne stworki da się zrobić, nawet jak się nie ma talentu.
Kumpela z którą siedziałem nosiła w piórniku rózne małe zabawki, więc czasem jeszcze bawilismy się nimi. W każdym razie mówienie, że wszystkie lekcje są interesujące to, moim skromnym zdaniem, gigantyczne nadużycie. Z autopsji wiem, że najłatwiej przychodzi nauka wtedy, gdy jest potrzebna, a nie gdy jest darmowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W każdym razie mówienie, że wszystkie lekcje są interesujące to, moim skromnym zdaniem, gigantyczne nadużycie.


fakt, aczkolwiek jezeli nastawisz sie tak, jak proponowalem [jestem hipokryta. Sam takim idealem nie jestem, poza tym, ze ogolnie wszystkim, co jest na lekcji, sie interesuej i uwazam, to nie moge usiedziec na przedsiebiorczosci/wosie/kazdej lekcji po godzinie 14.00]

Cytat:
Z autopsji wiem, że najłatwiej przychodzi nauka wtedy, gdy jest potrzebna, a nie gdy jest darmowa.


ja wiem, ze bedzei potrzebna, by dobrze zdac mature+przyda sie na studiach i w zyciu codziennym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam juz chyba jakis uraz po lekcjach histori z gima ... ze teraz w LO siedze podpierajac sie rękoma badz doslownie leze na lawce = = nie moge sie skupic na tym nudnym gadaniu ... tak wiec ... na historii albo cos rysuję ( lol tak jak ostatnio rysunek dla teczy hahaha ) albo nic nie robie nudzac sie strasznie


Ostatnio zmieniony przez Kinga dnia Czw 22 Wrz, 2005 14:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 14:47   

a my mamy mikrourazy a wy nie-e
wiec sposobem na nudne lekcje biologi jest wykrywanie mikrourazów [mamy nowe ławki w sali wiec pani podpisała kazde miejsce i nakleila kartke na której zapisuje wszystkie urazy ławki, np. mikrouraz w górnym rogu 8cm od brzegu [taka dziurka jakby wbić tylko ostrze cyrkla] lekko odgięta śruba czy 3 gumy pod ławką w ogległości... tak ona jest pedantyczką bo po każdej lekcji sprawdza wszystkie mikrourazy i mikrouszczerbki]
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

rotfl coz za fascynujace zajecie ^ ^
Ee ... u nas tego nie wymyslą napewno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
a my mamy mikrourazy a wy nie-e
wiec sposobem na nudne lekcje biologi jest wykrywanie mikrourazów [mamy nowe ławki w sali wiec pani podpisała kazde miejsce i nakleila kartke na której zapisuje wszystkie urazy ławki, np. mikrouraz w górnym rogu 8cm od brzegu [taka dziurka jakby wbić tylko ostrze cyrkla] lekko odgięta śruba czy 3 gumy pod ławką w ogległości... tak ona jest pedantyczką bo po każdej lekcji sprawdza wszystkie mikrourazy i mikrouszczerbki]

e, a normalna ona jest? nastepny semestr to chyba ja poucza, w psychiatrycznym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NA studiach obowiązuje ‘4Z’. Zakuć- Zdać- Zapić- Zapomnieć. Dziobie się tylko na sesje i na koła (ewentualnie na dziadowskie wejściówki, ale jak się zda koło to laczki z wejściówek przestają mieć znaczenie). W międzyczasie na większość wykładów i część ćwiczeń można nawet nie chodzić (choć wypada iść choć raz, by potem nie pomylić egzaminatora, jak to się czasem zdarza). Zresztą w wielu wypadkach ćwiczenia nie mają nic wspólnego z egzaminami, tak że ledwo 3 z ćwiczeń zupełnie nie przeszkadza mieć 5 z egzaminu z tego samego przedmiotu, a w końcu najważniejsze są egzaminy. Uczenie się regularne nic z zasady nie daje, bo po półrocznym okresie od nauczenia się czegoś nie pamięta się szczegółów a tylko ogólne zasady (przynajmniej ja tak mam), a na studiach wymagane są już niestety raczej drobiazgi, więc sprzyja temu szybkie, intensywne dziobanie na chwilę przed sesją. Za to gwarantuje, że jak ma się jedną noc na nauczenie do egzaminu, to człowiekowi wchodzi do głowy więcej w te parę godzin niż jakby się miało na to pół roku. Adrenalina robi swoje.
Taka jest przykra prawda. Szkolny tryb pracy zupełnie przygotowuje do studiów. Wiem, ze to co napisałem jest niepedagogiczne, ale niestety prawdziwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 17:16   

Robal napisał/a:
NA studiach obowiązuje ‘4Z’. Zakuć- Zdać- Zapić- Zapomnieć. Dziobie się tylko na sesje i na koła (ewentualnie na dziadowskie wejściówki, ale jak się zda koło to laczki z wejściówek przestają mieć znaczenie).


o jakich studiach mówisz? może tak jest w jakiejś "Wyższej Szkole Wielkiego Biznesu i Marketingu" ale w na większości uczelni państwowych nie wystarczy tylko zakuć.
Powrót do góry
Karolina(KINA) Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 06 Paź 2005
Posty: 31
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 20:31   nudy? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest coś do robienia na nudnych lekcjach. Zaczynając od spania po dopytywanie nauczyciela- " a co dokładnie ma Pani/Pan na myśli?" Rolling Eyes Laughing

rzucanie w innych papierkami...(niby klasa maturalna Rolling Eyes Very Happy )

Raz wkręciliśmy nauczycielke z angielskiego w POKEMONY Very Happy (te karty z wizerunkami pokemonów).Powiedzieliśmy,że jak rzuci z całej siły pokemonem o podłoge...i krzyknie "POKEMONIE DZIAŁAJ!" he,he,he,he,he,he,he,he,.......zrobiła tak:d.....i co?
i nic:]
wzbudziła paniczny śmiech w klasie Laughing Laughing Laughing
było śmiesznie,potem i ona się śmiałabiggrin

[ Dodano: Pią 07 Paź, 2005 20:37 ]
czekała biedna aż zadziała...........zaświeci...czy cośbiggrin

[ Dodano: Pią 07 Paź, 2005 21:06 ]
czemu została moja wiadomość skasowana???????????????????????????????

_________________
Karolina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2977912
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
rzucanie w innych papierkami...(niby klasa maturalna)

padlem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Wto 07 Lut, 2006 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ta karteczka z napisek KTO NAPLUŁ NA SUFIT? bardzo mi sie podoba, wyprubuje to!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
nati_91 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Mar 2006
Posty: 21
PostWysłany: Sob 01 Kwi, 2006 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja to najcześciej wyrywam kartke z zeszytu i maluje kolorowe komiksy najcześciej są kumpele są na tych komiksach ale tez bohaterowie HAPPY TREE FRIENDS!! Very Happy a i czasami piszemy do siebie karteczki i jeszcze szperam se w komie i pisze sms

_________________
juz nie liczysz sie dla mnie, nic nie liczy sie, ty już odszedles więc żegnaj ,nie wracaj tu juz więcej prosze nie sprawiaj mi juz bólu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
::PtyLuQ:: Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 87
PostWysłany: Wto 11 Kwi, 2006 20:45   Re: Sposób na nudne lekcje :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NaStKa napisał/a:
Na karteczce napisałam zdanie "Kto napluł na sufit?"


Wyprobowalem to dzisiaj na matmie.

Ubaw nieziemski, kazdy po przeczytaniu karteczki lipił sie w sufit i szukal tej sliny. : D

Polecam!

_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |