| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Prezent na Mikołajki
Autor Wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 14:12   Prezent na Mikołajki

W sumie nie wiem, gdzie dokładnie umieścić ten temat, ale jest on w pewnym sensie związany ze szkołą.

Mieliśmy losowanie w szkole na Mikołajki. Wylosowałam taką jedną dziewczynę, której szczerze mówiąc najbardziej nie chciałam wylosować. Ale stało się. Problem w tym, że nie wiem co jej kupić. Jest z niej różowa techniawka. Niestety ja gustuję całkiem w czym innym, dlatego nie wiem jaki prezent jej kupić (do 40 zł).

Doradźcie mi coś dla 16-letniej dziewczyny.
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najlepiej chyba będzie, jak porozmawiasz z jej koleżankami, na pewno ci coś ciekawego podpowiedzą, tylko pamiętaj żeby poprosić je o dyskrecję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 14:37   

Z jej koleżankami, tak? To już będzie problem. Nikt dużo nie wie o niej, jak i o innych. Jest to 1 klasa LO, znamy się od września, więc nie jesteśmy jeszcze na takim etapie, by się tak dobrze znać.
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do 40 zł?! ...
Ja również wylosowałam osobę, którą znam dopiero od września i niezbyt za nią przepadam i po prostu zapytałam jej się co by chciała dostać. Smile Przynajmniej nie będzie rozczarowana...

Albo zwróć uwagę na to jakie kolczyki np. nosi, jakie dodatki, w jakim stylu (to co mówiłaś) i dobierz coś pod jej gust...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 14:56   

Z tego co zauważyłam, to nosi jedne kolczyki - kolucha o średnicy 3 cm.
Pytałam się, co chce, bym jej kupiła. Jej odpowiedź: "nie wiem". Słyszałam jak mówiła, że uwielbia kolor różowy. OMG... Nosi jeszcze jakieś pierścionki.
Powrót do góry
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

40 zł to dużo. My mamy kupować od 20 zł do 21 ^^ Ja kupiłam coś za 20 zł 20 gr :] Miałam szczęście, bo wylosowałam przyjaciółkę : )
No cóż... Spytaj jeszcze drugi, trzeci, czwarty... Aż do skutku Wink
Do którego LO chodzisz?

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Aneta65 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

My tez kupujemy za 20zł. Ja tez znam ludzi do września, naszczęscie wylosowalam dziewczyne. (chłopców mamy tylko pięciu-biol-chem) A dobrze ze dziewczyne bo łatwiej mi bedzie cos kupić. Ja juz chyba planuj kolczyki jakieś srebrne.... Co masz na myśli mówiąc ze jest techniawą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 20:45   

Nie dziwcie się, że dużo. Chodzę do prywatnego liceum, więc nic na to nie poradzę. Inni kasą mogą sobie nawet tyłki podcierać.

Monik: Chodzę do Społecznego LO (Pl. Rybny).
Aneta65: Zdążyłam zauważyć w jakiej muzyce gustuje. Poza tym u niej przeważa kolor różowy ;/
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 23:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Książkę, popularnonaukową najlepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Nie 26 Lis, 2006 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalie Hetfield, kup jej jakąś płytkę z muzą, którą lubi (piszesz, że zauważyłaś, jaką). Możesz dorzucić jeszcze jakąś różową ozdobę ; ) Jeśli ma komę, może to być np. smycz lub zawieszka, dioda... Tylko różowe ; ))
Ja kupiłam takie ładne mydełko i kulki do kąpieli...

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Lis, 2006 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oo, to dobry pomysł Wink wiesz, jescze to, że szkoła prywatna/niepubliczna dużo nie znaczy, u mnie np nie ma samych super bogatych..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:22   

Za miesiąc dość dużo płacę za szkołę i widzę, jak u niektórych się kasa sypie.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ile płacisz? wiesz, ale to że większość ma pieniądze, nie znaczy że wszyscy, bo np mam w klasie 1 dziewczynę, której jej ktoś inny niż rodzice..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:42   

Płacę 340 zł co miesiąc. Do tego doliczmy jeszcze inne klasowe wydatki i wychodzi ponad 340 zł.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 26 Lis, 2006 14:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze, to większość szkół niepublicznych ma takie czesne, nie jest ono jakieś wygórowane, są szkoły w których płaci się po 700/800 zł, więc masz porównanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |