| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
masturbacja
Autor Wiadomość
Ja
Gość
PostWysłany: Nie 13 Lip, 2003 18:19   masturbacja

Od niedawna zaczęłam się masturbować. Troche mi gułupio o tym mówić. Boję się że robię źle. Mam 13,5 lat. Czy mastrurbowanie się w tym wieku jest w porządku? Czy dużo osób sie masturbuje? czy to jest normalne? czym się rózni onanizowanie się od masturbacji Question Embarassed Na początku ocierałam tylko łechtaczkę teraz już przeszłam do wkładania paluszka. Wchodzi on cały bez problemu...czy to oznacza że nie jestem dziewicą?? Ale przecież ja nigdy odbywałam stosunku...kiedyś próbowałam włozyć długopis(długości gdzieś 1,5 palca a grubości 1 palec) gdy włożyłam go prawie całego poczułam lekki ból więc szybko wyjęłam długopis...czy to była błona dziewicza?? napewno jej nie przebiłam bo nie poleciała krew a ból był tylko lekki...zawsze gdy wkładam coś dłuzszego od palca czuje ten bół...co to jest?
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 13 Lip, 2003 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

onanizacja to inna nazwa masturbacji. A to że cały wchodzi nie musi znaczyc że nie jesteś dziewicą, i chyba nadal nią jesteś. a ten długopis to mogłaś po prostu zachaczyc o jakąś ze ścianek pochwy i zabolało.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
cichy12 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lip 2003
Posty: 6
PostWysłany: Nie 13 Lip, 2003 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Błona dziewicza normalnie powinna byc wyczuwana po włożeniu dwóch palców, chociaż nie zawsze.

Dziewicą napewno jesteś Laughing (chciało by sie biggrin )

_________________
Rób co uważasz, uważaj co robisz Laughing


Ostatnio zmieniony przez cichy12 dnia Pon 14 Lip, 2003 15:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

- 90% chłopców i 40% dziewczyn w wieku 13 lat masturbuje sie (gdzieś to przeczytałem ale nie pamiętam gdzie )

- onanizacja to to samo co masturbacja

-nie mam pojęca czy jesteś jeszcze dziewicą ale oby dwie opcje są możliwe ale może jeszscze nie doszło do przerwania błony dziewiczej nie wkładaj rużnych przedmiotów do pochwy dziewictwo nożna stracić w bardziej przyjemny sposób Wink

_________________
Tim reaktywacja Wink


Ostatnio zmieniony przez Tim dnia Pon 14 Lip, 2003 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cichy12 napisał/a:
Błona dziewicza normalnie powinna byc wyczuwana po włożeniu dwóch palców, chociaż nie zawsze.

Dziewicą napewno nie jesteś Laughing (chciało by sie biggrin )

Jasne że by się kciało biggrin

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ja
Gość
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 13:14   masturbacja

Cichy12 ale ja kiedyś czytałam że jak ktoś jest dziewicą to że dwa palce się nie zmieszczą...że mieszczą sie długie przedmioty ale nie szerokie... ten długopis nie był ąż tak długi...ale pomyślałam że może nim przebiłam błone...ale za każdym razem gdy wkładam coś długiego to mnie troche boli tak w środku...a nie tylko za pierwszym więc błony raczej nie przebiłam ...chyba Razz...
Powrót do góry
Ulka
Junior
Junior


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 116
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cichy12 napisał:
Błona dziewicza normalnie powinna byc wyczuwana po włożeniu dwóch palców, chociaż nie zawsze.

Dziewicą napewno nie jesteś (chciało by sie )


Chyba napewno jest dziewicą ??!!

_________________
,,Nie mów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym"- Ulka nr gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 14 Lip, 2003 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiele jest definicji dziewic.
Niektórzy mówią, że dziewice, to takie osoby, które mają błonę dziewiczą. Nie za bardzo się z tym zgadzam, ponieważ niektóre dziewczynki rodzą się bez błony dziewiczej. W niektórych przypadkach podczas pierwszego stosunku nie dochodzi do przerwania błony (np. gdy jest bardzo elastyczna).

Inni twierdzą, że dziewica to osoba, która nie podjęła jeszcze współżycia seksualnego. Moim zdaniem to właśnie jest dobra definicja dziewicy.

Ludziska!!! Nie wkładajcie sobie niczego do pochwy (oprócz tamponów i palca)! To szaleństwo! Możecie uszkodzić sobie delikatne ścianki pochwy i może też dojść do zakażenia. No, chyba że chcecie iść do ginekologa i przyznać mu się do wkładania długopisa do pochwy, a potem się leczyć...

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA
Gość
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 12:59   Masturbacja

hehhehe ale podobno masturbacja jest normalna ?? Razz A od długopisa nie słyszałam żeby można było zachorować...może żeczywiście i można...nie wiem !!! ale mi się troche coś zdaje że jak włożyłam coś dłuższego od palca to doszłam aż do błony i dlatego zabolało...ale jej nie przerwałam...nie wiem może i nie mam racji ... a wy mnie kurcze pocieszajcie a nie mnie straszycie !!! Razz
Powrót do góry
Nemeia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 29 Sty 2003
Posty: 200
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA tutaj nie ma powodu zeby cie pocieszac... Masturbacja owszem jest normalna, are nie radze bawienia sie z dlugopisami. Tak jak pisal Deg mozesz sobie zrobic krzywde takim instrumentem. Jesli chcesz odkrywac swoje cialo, rob to rekami. Sa bezpieczne Smile Tylko pamietaj o tym zeby zachowac odpowiednia higiene. W koncu chcesz nauczyc sie wlasnego ciala i wlasnych reakcji a nie nabawic sie zakarzenia.

_________________
NIL NISI BENE (mow dobrze lub wcale) *SENEKA*

Nie ma zlej mlodziezy, sa tylko zli wychowawcy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 21:36   

Ja

Masturbacja jest normalną rzeczą, ale, że wkładasz długopisy, to źle robisz, ponieważ możesz przebić błonę dziewiczną, a to co Cię boli trochę, to znaczy, że kończy się droga przez pochwę i na końcu pochwy jest jakby jakaś kuleczka taka malutka, ale czuć ją np. jak dotniesz palcem i dlatego Cię ona boli, a to znaczy, że jest za wąsko na długopis, który wkładasz. Lepiej nie wkładaj rzadnych przedmiotów, bo możesz przebić błonę dziewiczną, a ona zakrywa ujście do pochwy. Jeżeli ją sama przebijesz, to staniesz się dziewicą, ale niewiem, bo to sama zrobiłaś, a nie chłopak Tobie...do końca już z tym nie jestem pewna...
Powrót do góry
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 21:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO napisał/a:

Jeżeli ją sama przebijesz, to staniesz się dziewicą, ale niewiem, bo to sama zrobiłaś, a nie chłopak Tobie...do końca już z tym nie jestem pewna...

Jeżeli dziewczyna przebije błone dziewiczą to przestanie być dziewicą, a nie stanie się nią!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 15 Lip, 2003 23:58   Re: Masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA napisał/a:
hehhehe ale podobno masturbacja jest normalna ?? Razz A od długopisa nie słyszałam żeby można było zachorować...może żeczywiście i można...nie wiem !!! ale mi się troche coś zdaje że jak włożyłam coś dłuższego od palca to doszłam aż do błony i dlatego zabolało...ale jej nie przerwałam...nie wiem może i nie mam racji ... a wy mnie kurcze pocieszajcie a nie mnie straszycie !!! Razz

1) Masturbacja jest normalna, ale w odpowiednich granicach. Jedzenie też jest normalne, ale to nie znaczy, że masz jeść np. gwoździe.
2) Uwierz nam, że długopis i inne twarde kanciasne przedmioty mogą Ci zaszkodzić. Pomijając oczywiście kwestie higieny.
3) Błona dziewicza umieszczona jest dość płytko - w przedsionku pochwy.

KleO napisał/a:
na końcu pochwy jest jakby jakaś kuleczka taka malutka, ale czuć ją np. jak dotniesz palcem

Jestem pod wrażeniem Twoich badań nad swoją pochwą Wink.
Ta kuleczka to zapewne szyjka macicy. W tym miejscu zaczyna się macica.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Sro 16 Lip, 2003 00:10   Re: Masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
KleO napisał/a:
na końcu pochwy jest jakby jakaś kuleczka taka malutka, ale czuć ją np. jak dotniesz palcem

Jestem pod wrażeniem Twoich badań nad swoją pochwą Wink.
Ta kuleczka to zapewne szyjka macicy. W tym miejscu zaczyna się macica.

Może jak tak bada i bada, to naukowcem zostanie hehe Razz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 17 Lip, 2003 14:02   masturbacja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masturbacja to całkiem normalna rzecz. Oile nie robisz tego bardzo często i się nie uzalezniłaś od tego!! Rózne przedmioty możesz wkładać ale byleby nie był za długie bo przebijesz błone dziewiczą ... upewnij się że te przedmioty są czyste bo możesz w ten sposób przenieść dużo bakterii do pochwy. A ten ból co odczuwasz za każdym razem gdy włozysz coś długiego to pewnie błona dziewicza...gdy na nią naciskasz to boli...uważaj bo możesz ją przerwać...ja bym ci raczej doradziła poprzestać na palcach i łechtaczce Smile pozdrawiam!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |