| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
czy...
Autor Wiadomość
kulka
Gość
PostWysłany: Pią 19 Gru, 2003 18:39   czy...

Mam 14 lat i nigdy jeszcze nie miałam miesiączki a masturbuje się chyba od 1 roku czy.... masturbacja może opóżniać miesiączke???proszę odpowiedzcie!!!
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 19 Gru, 2003 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tym,że nie masz jeszcze miesiączki, nie powinnaś się martwić.Masz dopiero 14 lat jeszcze masz czas...Jeśli już czymś miesiączka może być opóźniona to np. jeśli w okresie dojrzewania się odchudzasz. A masturbacja...Nigdy nie słyszałam,ze przez masturabacje mozna opóźnić pierwszą miesiączkę Rolling Eyes Ale nie wiem,może się mylę. A do okresu nie musi Ci się śpieszyć- nie miałam go jeszcze ale wiem z doświadczenia innych,ze to okropne. Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 19 Gru, 2003 23:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CześćSmile Pamiętaj,żę każdy z nas dojrzewa inaczej:))
I każdy ma swój zegar biologiczny:) To, że masz 14 lat, i niemasz okresu, nie powinno Cię martwić, zacznij martwić się za dwa lata:)
"Jeśli do 14 roku swojego życia niezauważyłaś, żadnych oznak dojrzewania, lub jeśli do 16 roku życia nie wystąpiła u ciebie pierwsza miesiączka, zgłoś się do lekarza" To są powody do niepokoju:) Jeśli już dojrzewasz to niemasz się czym martwić, a miesiączka przyjdzie:)
Mastrubacja niejest szkodliwa, i niewpływa na nic. Podobno według badań : 80% dziewczyn i 85% chłopców mastrubuję się! Jeśli była by szkodliwa to było by to dziwne? Skoro tyle osób korzysta z tej "usługi:P"


A tak propo, teraz zadam pytanie, przeczytałam gdzieś ,że: "W Indonezji karą za masturbacje jest ścięcie głowy." To PRAWDA????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 20 Gru, 2003 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! chyba to że sie masturbujesz nie ma wpływu na pierwszą miesiączke, a tym ze jej nie masz to raczej powinnaś sie cieszyć niż martwić bo to wcale nie jest takie przyjemne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 20 Gru, 2003 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co ty wszystko jest wporzo
jeszcze sie jej doczekasz Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xxx7


Dołączył: 27 Lip 2003
Posty: 28
PostWysłany: Wto 23 Gru, 2003 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmhm miesiaczka i masturbacja?
nie wiem..

_________________
Myśleć! Myśleć! Myśleć!
- Puchatek stukal się łapką w głowę, ale na próżno - nie przychodziła mu do niej żadna, nawet najmniejsza myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 29 Gru, 2003 00:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masturbacja nie ma związku z terminem wystąpienia miesiączki.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
>>>Matys<<

Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 9
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miesączkę dziewczyny dostaja w okresie 12-16 lat niekture dziewczyny mają ją predzej a inne pużniej to nie masz niczym martwić Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
brak
MEFIU
Junior
Junior

Dołączył: 06 Sty 2004
Posty: 106
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 00:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TO BZDURA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
MASTURBACJA JEST POTO ŻEBY ZASPOKAJAĆ EMOCJE SEKSUŁALNE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
BRAK
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Sro 07 Sty, 2004 10:45   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto ci takich rzeczy naopowiadał??? Masturbacja nie opóźnia miesiączki i nie ma z nią nic wspólnego. Miesiączką dziewczyny dostają zazwyczaj między 12 a 16 rokiem życia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |