| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
...::::EvaneScence::::...
Autor Wiadomość
St0pKa

Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 1
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 14:07   ...::::EvaneScence::::... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yo!!!!!!!!! NaPiShCiE tUtAj Co SąDzIcIe O ZeSpOlE EvAnEsCeNcE...Very Happy Very Happy

_________________
PoDpIsAnO St0pKa;]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no cóż...znam tylko dwie piosenki i dwa teledyski widziałam...ale bardzo mi się podobają...ich płyty są bardzo drogie ok. 56 zł...muszą mieć dobre piosenki...ja o nich nei mam zdania...ale chyba są fajni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Gocha
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 21 Mar 2003
Posty: 45
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 00:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten zespół jest [cenzura] mam ich płyte!!! Gdy nie moje kumpele to bym o nich nawet nie słyszła za to im dziekuje!!

_________________
Jestem nieszczęśliwa!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja jakoś ostatnio nie przepadam za tymi nowymi kapelami, lubie The Rasmus ale tylko słucham jak leci na VIVIE , jeszcze ostatnio słuchaam Good Charlotte i Green Day ale teraz już mi się to nie podoba, wole Zeppelinów Razz

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Gość
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 11:38   

ja uważam że ta grupa jest super !!!!!!!!!!!!!! mam ich płytę i jestem z niej zadowolona! mam nadzieje że będą mieli więcej fanów! zachęcam do słuchania ich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz Twisted Evil Smile Very Happy
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 13:38   

ja ich słuchałam i od czasu do czasu jeszcze mgoe ich posłuchać ale zaczynają mi sie nudzić już powoli, już dawno zaxczeli mi sie nudzić :/
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 25 Gru, 2003 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten tego to ja byłam

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Vea

Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 13
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już nie wiem jak sie pisze nazwe tego zespołu ! Evanescene czy Evanescence? zawsze bylo Evanescene Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vea

Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 13
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej a tak wogole ile ja moge podarowac komus zlotych punkow?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Sro 31 Gru, 2003 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gocha napisał/a:
Ten zespół jest [cenzura] mam ich płyte!!! Gdy nie moje kumpele to bym o nich nawet nie słyszła za to im dziekuje!!


Eee mam prośbe co do twojego wygorowanego słownictwa. Obejmuj swoje bluzgi cenzurą bo niekazdy chyba ma ochote patrzeć na tego typu slowa.

A co o zespole... hmm.. Całkiem fajne utwory. Najbardzie podoba mi sie
- my immortal. Pozdro

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |