| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
hej
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 10 Maj, 2004 13:45   hej

mam pryszcze. moze nie pryszcze tylko jakies dziwne krosty, ktore po 2-3 dniahc zamieniaja sie w wielkie strupy. nie wie jak je zwalczyc. przez dlugi czas ich nie mam a potem jak sie ppjawaija to stadami, zalegaja na calej twarzy i nie da sie ich usunac. najgorsze ze zostaja po nich ogromne blizny. mam ich tak duzo..... help!
Przejdź na dół
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Pon 10 Maj, 2004 14:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

idź do dermatologa

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 10 Maj, 2004 16:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to normalne w okresie dojrzewania
idź do apteki napewno polecą ci tam jakis dobry lek


spoko Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pon 10 Maj, 2004 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Posmaruj sobie te pryszcze spirytusem kosmetycznym. On je wysuszy, strupy odpadną a blizny nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 01:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odwiedź dermatologa. To nie boli Wink, a pewnie pomoże.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marog6 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 94
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Odwiedź jakiegoś dobrego dermatologa, bo ja z moimi pryszczami byłem u paru dermatologów a tylko jedne pomogł prawie w 100% teraz tylko pozostał problem małych blizn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Maj, 2004 11:36   

Wiem że powtórzę parę osób ale napiszę:IDŹ DO DERMATOLOGA ;DD
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 15 Maj, 2004 00:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marog6: jeśli mozesz, podaj imię, nazwisko i adres tego dermatologa. Jeśli jest dobry, zrobimy mu trochę reklamy!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milkunia
Gość
PostWysłany: Pon 17 Maj, 2004 20:04   hej

ja mam i miałam coś takiego i moja siostra(starsza ) mnie toryurowa ła aż wreszce kupiła mi tonik stosyje go rano iwieczorem i wszystko schodzi(powoli ale schodzi) Bardzo duż o różnych jest z firmy ''Ziaja " Laughing
Powrót do góry
DeadCorpses Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 124
PostWysłany: Pon 17 Maj, 2004 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

osobiście polecam Zineryt, który szybko i bezlitosnie , a zarazem skutecznie niweczy ten problem Twisted Evil. Jest antybiotykiem, wiec potreba recepty od lekarza (-:

_________________
śniłem, że gwałciłem kobietę bez nóg
była taka piękna i zimna jak lód
jej oczy głęboko wpatrzone we mgłe
tak bardzo ją kocham, tak bardzo ją chce

-- Book of the Dead
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5543682
Gość
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 17:11   

nie wiem jak Ci to powiedzieć ale... to będzie straszne:miałam to samo tylko że na nodze i poszłam zdjąć gips do chirurga i powiedziałam mu o tym i on...on..przebił to coś igłą i wydusił!!!!!!!!!!!!!!!wybacz że Cię tak nastraszyłam
Powrót do góry
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie lekcewarzyć, isc do dermatologa bo z takimi zapaleniami skóry nie ma zartów.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Pon 21 Cze, 2004 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej młodzieży zmaga się z tym problemem. No i cóż mogę zrobić powtórzyć: Odwiedzenie dermatologa to konieczne. Może się to rozszerzyć i pozostaną ci blizny na stałe. Chyba nie tego chcesz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 22 Cze, 2004 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziż blizny to pozostają po ospie. a ona chora chyba nie jest. moze ma nadczynnosc gruczołów łojowych? to czesto powoduje wtórne zapalenia bakteryjne. na to jest taka maść specjalna, ale lepiej nich ci ja przepisze spec.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 26 Cze, 2004 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DeadCorpses: Absolutnie nie należy samodzielnie (tzn. bez konsultacji z lekarzem) stosować antybiotyków. Źle zastosowany antybiotyk (źle dobrany, za krótko stosowany, w złej dawce) potrafi zdecydowanie utrudnić leczenie.

Gość: Chirurgowi najlepiej nie powierzać trądziku. Ci ludzie mają dużą rachodę kiedy mogą coś wyciąć, nakłuć itp. Trądzik należy leczyć inaczej Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |