| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
calowanie
Autor Wiadomość
pawelo_
Gość
PostWysłany: Sob 07 Gru, 2002 17:52   calowanie

Witam, jak juz pewnie wiecie mam 12 lat Wink , mam dziewczyne, ja ja bardzo lubie zeby nie powiedziec kocham, mysle ze jej tez sie podobam, na kolonii mi to mowila, bardzo chcialbym ja pocalowac, na koloni byla jedna okazja ale stchorzylem Crying or Very sad teraz zaluje, mysle ze teraz bym tego nie przepuscil biggrin oczywiscie teraz nie mysle o calowaniu z jezykiem, ale w usta, mysle ze na pierwszy raz wystarczy, ale potem.... chodzi mi o to ze chcialbym poznac konkretne techniki calowania z jezykiem, wiem ze pewnie wszystko poszlo by gladko ale mniej sie bede denerwowal, pewniej czul, czy to polega na lizaniu np. jej jezyka? a moze lizaniu zebow czy jak? Bardzo prosze o konkretna odpowiedz.
Przejdź na dół
Gość
PostWysłany: Pon 09 Gru, 2002 14:29   

Jesli chodzi o całowanie języczkiem to na pewno niepolega to na lizaniu zembów. biggrin Smile Laughing polega to na delikatnym muskaniu.
Powiem ci szczeze ze kto pocałował dziewczyne przy pierszej okazji jest bardzo odważny. Wink nie zmarnuj kolejnej okazji Wink
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 10 Gru, 2002 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poczytaj mój post z http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=189

Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |