| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pienkne Melodie Ło !
Autor Wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sob 27 Gru, 2003 01:46   Pienkne Melodie Ło ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko jedno czy znacie jakeis fajne melodie takei bez slow bez niczego ktore potrafia wzbudzic w was jakiekolwiek uczucie?
Ja znam jedna taka super COncering The Hobbits chyba sie nazywa soundtrack z Lord Of The Ring piekne poprsotu serce sie rwie bo chce sie byc bardzo w shire poprsotu czuje sie w tej melodi taka bestroskosc i wogle git biggrin Piekna jest.
I sie zapytuje czy nikt nie wie skad scignac pelny utwor ten bo ja mam demo tylko co trwa 32 sekundy Sad
A i czy znacie inne rownei wspaniale utwory?
Bo poza muzyka ManOwaR ktora wzbudza we mnie dume i wogle takie podobne uczucia i wyzej wymienionego utworu to innych nie znam ;(
A konretne kawalki ManOwaR o ktore mi chdozi to Fight For Freedom
American Trilogy i Battle Hymns ale te maja slowa
A chodzi mi o takie bez slow jakie fleciki skrzypce i takei tam Smile
No dobra to ja pozdrawiam i wogle spoko moko kijem w oko i git Smile
Mam nadziej ze dostane sporo odpowiedzi bo bardzo mnie ciekawi cyz znacie jakeis stronki z takimi utworkami i moze mi pomozecie Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 18:55   Re: Pienkne Melodie Ło ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pulkownik Nikt napisał/a:

Mam nadziej ze dostane sporo odpowiedzi bo bardzo mnie ciekawi cyz znacie jakeis stronki z takimi utworkami i moze mi pomozecie Smile

Heh widocznie miałeś złą nadzieje ;]
Ja nie znam żadnych stronek z tymi utworami, ale słyszałam wiele takich i niektóre sa naprawde fajne. Mój brat ma pełno płyt z tym...a z internetu nie wiem czy za darmo cos da się ściągnąć...może poprostu wpisz tytół piosenki w kilku wyszukiwarkach np. wp.pl, onet.pl, google.pl, interia.pl te wyszukiwarki są najlepsze chyba i może cos znajdziesz. Pozdrawiam biggrin

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Tresh Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Lis 2003
Posty: 107
PostWysłany: Wto 30 Gru, 2003 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Troche takich melodii widziałam kiedyś na wirtualnej polsce, wejdź na wp-mp3 i tam gdzies będzie-miłe dla ucha-i tam byly tego typu melodie, były tam również melodie znanych piosenek ale bez słów Smile moze w innych kategoriach też bedzie coś takiego, trzeba by poszukac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2049084
aniulka
Gość
PostWysłany: Sob 13 Mar, 2004 22:54   

Z braveheart'a, Preisner jakas filmowa, Duuzo takiej muzyki jest..
Ja nie jestem na swoim kompie, ale glownie bez slow slucham:)
Moze innym razem powiemm...
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Mar, 2004 00:06   

Hmm... Słyszałam na Onyxie taki zespół... Nie wiem, czy tak wszystkie pioseneki mają, ale ta była bez słów... Zespól się nazywał chyba Apocaliptica, ale głowy nie dam. To było takie połączenie metalu z muzyką symfoniczną... Ładne.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |