| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
srednia wieku
Autor Wiadomość
www
Gość
PostWysłany: Czw 29 Sie, 2002 20:16   srednia wieku

chcialam wiedziec jaki jest srednie wzrostu na wiek od 10 do 16 lat po koleji czy moglbys wymienic?! chcialam najbardziej wiedziec jaka jest srednie wzrostu na wiek 12 lat - ja mam 146 cm
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 31 Sie, 2002 01:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!

Nie lubię podawać żadnych wartości średnich, związanych z jakimkolwiek "wymiarem" zmieniającym się podczas dojrzewania, ponieważ inni bezkrytycznie porównują się do tych danych. Z wiekiem powiązany jest zarówno wzrost, jak i waga. Dlatego też wszystkie te czynniki należy brać pod uwagę.

Wszelkie "średnie" i "normy" czerpię z tzw. siatek centylowych. Są to siatki pokazujące ile procent osób w danym wieku posiada określoną masę ciała lub wzrost lub stosunek masy do wzrostu. Siatki oczywiście są różne dla dziewcząt i chłopców.

W wieku 12 lat średni wzrost dziewczyn wynosi 153 cm. Wzrost określany jako "normalny" mieści się w granicach od 147 do 165,5 cm. Wzrost w granicach 144-147 określany jest jako "niski". Wzrost pomiędzy 140 a 144 cm dla Twojego wieku to wzrost "bardzo niski". Wzrost poniżej 140 cm to "skrajnie niski".
Reasumując - jesteś niska, ale na granicy z wzrostem przeciętnym ("normalnym").

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Różowa
Gość
PostWysłany: Czw 10 Paź, 2002 22:28   

Nie martw się biggrin Ja ejszcze niedawno 9jestem w twoim wieku) miałam 146, ale ostatnio urosłam ok. 4 cm biggrin Znam wiele osóbek w tym samym wieku co mają 143, i są o wiele fajniejsze od niektórych wysokich dziewczyn biggrin A jak ci dokucza ktos, że jestes nsika, olej to Razz Mnie tak męczyli, a nawet nei zauważyli że jest wiele osó odemnie niższych, i na diodatek chłopaków biggrin
Powrót do góry
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 15:09   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wcale nie jesteś az taka niska i nie ma się co przejmować. Ja miałam co prawda w twoim wieku jakieś 150 kilka ale to nie jest regułą (zawsze byłam dość wysoka) Znałam też osoby które miały ledwo 140 i też sie tym nie przejmowały. ;-) Na pewno urośniesz w końcu 12 lat to jeszce nie tak dużo, prawda? :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieodgrzebum starych tematów!
to ja pisalam chyba;p haha;p
no...no... teraz mam prawie 14 lat;p nie no dobra 13,5;p i prawie 158 cm:D
nono:) a pamietacie jak sie martwilam;p w ogole tu jest duzo moich anonimowych postow na teamt niskiego wzrostu i malego biustu;p hahaha;p teraz juz siebie lubie;p naprawde:D nauczylam sie;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie.... czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jaka jest średnia wzrostu w wieku 10 lat? Z góry dzięki Very Happy

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 05 Sty, 2004 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja w tym wieku mialam 134 cm mysle ze srednia to : 135-140cm:Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Pon 05 Sty, 2004 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mała napisał/a:
ja w tym wieku mialam 134 cm mysle ze srednia to : 135-140cm:Smile

Aha... bo ja mam 143cm czy jakoś tak, i wciąż rosnę Laughing Wink

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 06 Sty, 2004 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

klacz napisał/a:
Mała napisał/a:
ja w tym wieku mialam 134 cm mysle ze srednia to : 135-140cm:Smile

Aha... bo ja mam 143cm czy jakoś tak, i wciąż rosnę Laughing Wink


No to jestem gdzieś 2,3,4 centymetry od Ciebie wyższa a mam 12 lat Razz (chcesz wiedzieć więcej- patrz na nick Very Happy ) I wszystko jasne... Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |