| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
staje mi :/
Autor Wiadomość
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 12:53   staje mi :/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem że to normalne że staje czasami penis, no ale to zaczyna być denerwujące, wstaje z łóżka, starzy są u mnie w pokoju, ja chce wstać, ale jestem w piżamie i widać że stoi, jest na to jakaś rada żeby mi tak nie stał czasami jak nie chce?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to dość trudne pytanie bo akurat ja jestem dziewczyną ale kiedyś słyszałam że część facetów poprostu stara się jak najszybciej wyobrazić sobie naprzykład jakąś starą brzytdką grubą babę aby obniżyć podniecenie żeby jak najszybciej zwiodczał -chociaż ja się nie znam nigdy mi się nic takiego nieprzydażyło więc nie mam zadnego doświadczenia, sorry że nie mogę pomuc może faceci z forum coś poradzą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 13:28   

nie ma rady. tak juz jest i koniec. chyba, ze sie wykastrujesz, ale to nie wchodzi chyba w gre.
jeeej, oni rozumieja, ze to normalne. poza tym jak robisz wokol tego wielkie "halo" to kazdy bedzie wiedzial. z reszta nie patrza ci sie przeciez na krocze, bo ich to nie obchodzi...
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 14:54   

Czy to jego wina, ze nie wie oczywistych rzeczy? ;] (hmm.. tak ;])
Chlopcze, to normalne i nie ma na to rady.
Polecam zamkniecie topicu ;o
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 28 Mar, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ta wasza euforie ale wszystkie posty tpu "ojejkka Adamo wrocil" wyrazajace Wasze podniecenie natychmiast usówam, offtopy typu "i dobrze" (image by gabra) też.
Poza tym ostrzeżenie zapewne zostalo cofnete poniewaz Adamo (prze)prosił o(za) to ToJę, przecież każdy może dostać druga szanse Rolling Eyes A to ze staje to naprawde duzy problem u chłopakow to nie bylo pytanie typu "czy penis to to na glowie?" tylko powazny post z powaznym problemem, Wasze posty swiadcza o Was no i tyle.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 09:21   Re: staje mi :/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam(o)_1991 napisał/a:
Wiem że to normalne że staje czasami penis, no ale to zaczyna być denerwujące, wstaje z łóżka, starzy są u mnie w pokoju, ja chce wstać, ale jestem w piżamie i widać że stoi, jest na to jakaś rada żeby mi tak nie stał czasami jak nie chce?

Hmmm....Zdawało mi sie ze wszystko już wiesz Adasiu...A jednak...I myślałam że jeśli masz 3 ostrzeżenia to tych dennych postów na forum nie będzie:/Ale trudno przejdźmy do rzeczy:
Nic na to nie poradzimy Ci! Tak to już jest;)<długa odpowiedź, nie?>

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 10:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale macie problemy Razz, powiedz starym zeby ci nie wchodzili do pokoju i juz Razz, wymysl jakis madry powod, ale po twoich postach wydaje mi sie ze z tym mysleniem u ciebie moze byc ciezko Razz, no ale moze ci sie uda

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:01   

Za bardzo sie oburzacie. Wielu mlodych mezczyzn ;] ma takie problemy. Obejzyjcie inne fora o tej tematyce ;p. W koncu forum ma w nazwie dzieci, wiec nie spodziewajcie sie 10tek czy 12tek zadajacych niezwykle madre pytania ;o
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Za bardzo sie oburzacie. Wielu mlodych mezczyzn ;] ma takie problemy. Obejzyjcie inne fora o tej tematyce ;p. W koncu forum ma w nazwie dzieci, wiec nie spodziewajcie sie 10tek czy 12tek zadajacych niezwykle madre pytania ;o


no to podaj jakieś takie forum! Chętnie obejrzę Twisted Evil Mnie np. strasznie wkurza adaś...

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 11:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

anton ja to rozumiem i wcale nie potepiam takich pytan, ale zobacz wszystkie posty adam(o) i on poprostu jajca se robi

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 wiesz, że mocno irytujesz ludzi swoimi postami? ;]

Co do tematu to jak inni napisali jest to całkowicie normalne xP

Cytat:
kiedyś słyszałam że część facetów poprostu stara się jak najszybciej wyobrazić sobie naprzykład jakąś starą brzytdką grubą babę aby obniżyć podniecenie żeby jak najszybciej zwiodczał

Zastanawia mnie gdzie i kiedy tak słyszałaś o__O

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 16:28   

wiecie,skoro on napisal to w dziale dojrzewanie,to logiczne,ze stawanie ma zwiazek z dojrzewaniem.
Mrowa napisała,że on powiedzial ToJi że juz nie bedzie.No,niewiem,wiadomo ze NA TO nie ma rady [chodzi o ten jego porblem].
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 18:30   

ajeczka11 napisał/a:
Ant0n napisał/a:
Za bardzo sie oburzacie. Wielu mlodych mezczyzn ;] ma takie problemy. Obejzyjcie inne fora o tej tematyce ;p. W koncu forum ma w nazwie dzieci, wiec nie spodziewajcie sie 10tek czy 12tek zadajacych niezwykle madre pytania ;o


no to podaj jakieś takie forum! Chętnie obejrzę Twisted Evil Mnie np. strasznie wkurza adaś...

http://www.oom.pl
http://forum.o2.pl/forum.php?id_f=23

To drugie juz praktycznie upadlo, ale perelki czasem sie trafiaja. Widzialem jeszcze inne takie, ale nie pamietam.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 18:54   

Co do problemu Adam(o) (sama mu nie chciałam usunąć ostrzeżenia, ale chyba ktoś się zlitował) kolega mawiałą, ze takie problemy bywają tylko wtedy kiedy się porządnie nie strzepie przed snem, niestety nie wiem ile z tego prawdy, a ile kłamstwa... bo sprawdzić nie mam jak, a rodziców proś by wychodzili z pokoju czy coś, albo sobie spraw szlafroczek =]
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Wto 29 Mar, 2005 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LOL racja wiecej trzepania to mniej stawania!!!! opatentuje ta porade medyczna Razz
stary strzep se minimum raz dziennie i problemow nie bedzie a jak chodzisz z naladowanym pistoletem tio se nie dziw ze caly czas stoi Razz
Ale z tym trzepaniem tez uwazaj i nie przeginaj bo niektorych uzaleznia, ale jak bedziesz stosowal to z umiarem to nie powinno byc problemow.
Mimo to mow rodzicom zeby wychodzili, bo to krepujace ubierac sie przy kims, nawet jak nie stoi Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |