| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Boje się dentysty!!!!!
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 18:24   Boje się dentysty!!!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka..
mam problem jakich wielu, ale niebylo go jeszcze na forum... moim problemem... jest ot... ze bardzoooooo mocno boli mnie zab. ma dziury jak krzyzowki na autostradzie...krzyzauja sie itp... w srodku sa wszedzie... i srasznie boje sie isc z nim do dentysty;-(((9 strrrrrasznie... niehchce ywrywac... ale smama niewyrwe..
ijesczez cos
czemu moja 3 nierosnie od ponad pol roku...;-((( to strrrrasznie wyglada... a ona samma wypadla... mam juz 13 lat... i tylko.. na dole 7 a u gory 4 zeby z przodu stale;-((((((
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 19:02   :)

NaTuSia Exclamation Mówiłam Ci coś przecież na GG Exclamation Wink
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem.. ale i taksie bojee!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Misiak nie płacz...nic nie poradzisz albo sobie sama wtrwiesz albo dentysta zresztą napisałam ci na GG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no jakby tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 21:19   

Mówiłam na GG :
Dentysta da Ci znieczulenie i później nic nie boli ! Masz luz ! Będziesz mieć ULGĘ ! Ja tak samo miałam ! A teraz wszystkie ząbki - zdrowiuteńkie ! Wink Nie ma co narzekać ! Ciesz się, że się urodziłaś w tych czasach a nie wcześniej, bo inaczej - pupka zbita ! Wink
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ALE I TAK SIE BOJE;-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 27 Sty, 2003 21:38   

eeeeeee.....napewno się nie boich ! Bądź dzielna ! Wink
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Wto 28 Sty, 2003 01:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
Ząbki usuwa się obecnie wyłącznie w znieczuleniu.
Znieczulenie aplikowane jest jako zastrzyk wkłówany w dwóch miejscach. Jest to nieprzyjemne uczucie, ale da się znieść. Potem trzeba trochę odczekać i gdy język Ci zacznie drętwieć, oznacza to że znieczulenie już działa.
Podczas wyrywania nie powinnaś wogóle czuć bólu. Jeśli czujesz - KONIECZNIE zgłoś to dentyście - powinien znieczulić Cię raz jeszcze. Czujesz i słyszysz trzaski i zgrzyty. Niezbyt przyjemnie jest słuchać jak trzeszczy Ci Twój własny ząb, ale na szczęście to już nie boli Smile.

Acha! Przed wyrwaniem poproś dentystę, aby sprawdził ci zęby w okolicy wyrywanego. Jeśli będzie trzeba założyć gdzieś plombę, to poproś najpierw o znieczulenie - wtedy całe wiercenie w zębie będzie również bezbolesne. Sam stosuję tą metodę (oczywiście niezbyt często zdarza się wyrywać zęby Smile ) i przy okazji plombują mi ząbki te najbliższe i trochę dalsze - wogóle nie boli!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 13:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg... dzisiaj o 18 ide... niewtrzymam.. naprawde... juz jestem umowiona a lzy po policzkach mi9 ciekna... niepojde... niewytrzymam.. jesczez nirorzryczla,a m sie z ak glupiego powodu a teraz rycze jak wariatka.. za Crying or Very sad strzyku sie nieboje ale niehchce... tak bardo niehchce isc... rycze NIEWYTRZYMAM:(((((((((((((((((((((((((((
RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!Sad((((((( NIEPRZEZYJE tak nienaiwdze chodzic do dentysty:(((( ratujcie... a czemu mi ta trojka cholerna nierosnie juz od ponad polroku:(

Crying or Very sad

niechche isc....
cemu sa dentyscie;((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natalia mówiłam to ci i powiem to innym!


LEPIEJ POMĘCZYĆ SIĘ 30 MINUTEK NIŻ 30 LATEK!

mam racje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Natka - rozmawiam właśnie z Tobą na Tlenie i wiem, że nie było łatwo Sad. Czasami niestety boli. Warto dentystę poprosić o znieczulenie, choć jeśli nie wyrywają Ci ząbka - jest odpłatne - około 30-50 zł.
Po bolesnym zabiegu można zażyć jedną tabletkę paracetamolu, czyli jakiegoś Apapu czy Codiparu, Panadolu itp.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 29 Sty, 2003 21:49   

No właśnie ! Zgadzam się z przedmówcą ! SmileSmileSmile
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Czw 30 Sty, 2003 10:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DEG - nierozmawiałam z tobą na tlenie, może to był ktoś inny....ale napewno nie JA!!!

Jeżeli chcesz pogadać to ja podaje mój numer gg: 2865345
Jak ktoś chce pogadać ze mną no to na ten numer GG !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 31 Sty, 2003 15:25   

NaStKa...
Ja właśnie do Ciebie napisałam na GG, ale tydzień temu lub 2 tygodnie biggrinbiggrinbiggrin
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |