| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
rozmiar
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wiec tak. Co do okresu: Jak juz wspomniano nie masz sie czym zamartwiać. To sie najczęsciej pojawia w wieku 12-14 lat ale ostatecznie masz czas do 16 roku życia a mając wydzielinę juz rok myśle, że miesiaczka i Ciebie niedługo dopadnie. A czerwony kolor może (choć nie musi(jak to było w moim przypadku Mad )) oznaczać zbliżajacą sie miesiaczkę. Na wszelki wypadek zakładaj wkładkę higieniczną zeby nie pobrudzic majtek. Jeśli miesiaczka nie pojawi sie w ciaągu miesiąca mozesz darować sobie z wkłądkami jesli sa dla Ciebie nie wygodne lub tylko stratą pieniędzy Wink
Co do wkładek: Dla wlasnej higieny i wygody mozesz nosić wkładki higieniczne. Nie są drogie. Wyglądem przypominają cieńką podpaske. Sa z jednej strony pokryte klejem i są bez skrzydełek. Sama chyba wiesz,ze niewygodnie się czujesz kiedy coś z ciebie "wycieka" lub kiedy jest ci mokro(rozumiem Cie, spoko Wink ). Jeśli nie masz takiego uczucia, nie sadzę, aby wkładki były Ci na coś potrzebne. Jeśli chcesz(o, własnie przed chwilą kichnęłam i czuję, ze coś ze mnie wycieka Mad ) uzywać wkładek oto krótka podpowiedź(co do najczęściej popełnianego błędu): Nigdy nie wrzucaj ich zuzytych(i nie zużytych:P) do kibelka bo...się zapcha! Wink Zawsze zawijaj ja w papier toaletowy i wyrzucaj do śmieci.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misia

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 8
PostWysłany: Wto 27 Sty, 2004 12:31   jeszcze raz (mam nadzieje ze to koniec problemow) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak juz muwilam mam ta wydzieline od daawna i denerwuje mnie ale jak zaloze wkladke to sie czuje bardzo nie wygodnie! czy sa jakies inne mozliwosci, a czy do ginekologa chodzi sie tylko jak sie na problem, bo ja nie mam zadnego a chciala bym zobaczyc jak wyglada to badanie:]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misia

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 8
PostWysłany: Wto 27 Sty, 2004 12:37   jeszcze jedno Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam 13 lat i 167 cm wzrostu i rosne( choc od pol roku tylko 1,5 cm) czy jeszcze bede wieksza bo ja juz nie chce, jestem taka wysoka ze juz chyba za bardzo i sa jakies sposoby zeby sie znizyc?:] i ile jeszcze moge urosnac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Wto 27 Sty, 2004 16:01   Re: jeszcze jedno Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

misia napisał/a:
mam 13 lat i 167 cm wzrostu i rosne( choc od pol roku tylko 1,5 cm) czy jeszcze bede wieksza bo ja juz nie chce, jestem taka wysoka ze juz chyba za bardzo i sa jakies sposoby zeby sie znizyc?:] i ile jeszcze moge urosnac?


Powinnaś jeszcze urosnąć,bo to nie jest maximum wzrostu na Twój wiek.Mam mniej więcej tyle samo wzrostu co Ty i tyle samo lat.Nie jesteś za bardzo wysoka,znam wiel osób,które są większe ode mnie i mają np. 12 lat.Raczej nie ma sposobów żeby się zniżyć,chociaż ja się na tym nie znam.A tego ile mozesz jeszcze urosnąc to Ci nie napisze bo to nie zalezy od żadnej ustawu tylko od Twojego organizmu SmileSmile

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 27 Sty, 2004 18:20   Re: jeszcze raz (mam nadzieje ze to koniec problemow) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

misia napisał/a:
Jak juz muwilam mam ta wydzieline od daawna i denerwuje mnie ale jak zaloze wkladke to sie czuje bardzo nie wygodnie! czy sa jakies inne mozliwosci, a czy do ginekologa chodzi sie tylko jak sie na problem, bo ja nie mam zadnego a chciala bym zobaczyc jak wyglada to badanie:]


Niestety nie ma innych metod jak "wkładka higieniczna". A do ginekologa nie idź-po co? Przecież to naturalne i jakby każda dziewczyna miała tam isć z tak błachego powodu to łojojoj...Ginekolog byłby bogaty Very Happy Po prostu trzeba się przyzwyczaić- takie już jest życie "kobietki". Masz dwie opcje-albo nosić wkladke albo nie po prostu Wink
A co do Twojego wzrostu-raczej jeszcze urośniesz. Ludzie rosną barzo długo chociaż mozesz urosnać już bardzo mało już raczej 2 metrów nie bedziesz miała Razz A zachamować się tego nie da....Ale nie jest tak źle ja mam kolegów(koleżanki) którzy mają tyle co Ty(i więcej) w wieku 11-13 lat! Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewq-12

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3
PostWysłany: Sob 31 Sty, 2004 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam ten cały śluz już prawie rok. Bardzo mi z nim źle. Gdy wracam ze szkoły i koleżanki mówią mi jakieś kawały to ja chcę się śmiać, ale nie mogę, bo uczucie niewygody mnie zmusza do nie wyznawania swoich emocji. Confused Noszę czasami wkładki, ale zaraz mi się zwijają i mi nie wygodnie. Nie wiem już co mam zrobić... Sad
ps. Mam niecałe 12 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |