| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Plis powiedzcie czy cos ze mna nie tak??
Autor Wiadomość
Zaniepokojona
Gość
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 17:49   Plis powiedzcie czy cos ze mna nie tak??

cze wam mam 14 lat , włoski łonowe, bardzo mały biust , wydzielinęo od ponad nie wiem chyba 6 miesięcy i nie mam miesieczki co sie dzieje moja mama i siora juz dawno w tym wieku ją miały :cry:
Przejdź na dół
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej !
Spoko... wszystko z Tobą wporządku ! Każda kobietka dojrzewa inaczej. Możliwe, że i Ty niedługo dostaniesz okres... Very Happy

Jeśli chcesz wiedzieć więcej to poczytaj to forum... mnóstwo już na nim było takich pytań ! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 08 Sty, 2004 20:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie! Wink
Masz jeszcze sporo czasu. Dziewczęta najczęściej rozpoczynają miesiączkowanie jako 13-nastolatki ale oczywiscie nie zawsze! Poczekaj,aż będziesz miała 16 lat. Wtedy powinnaś zacząć się martwić. Co do wydzieliny-też mam około pół roku. Najcześciej dostaje się okres rok popojawieniu się wydzieliny. Oczywiscie moze się to zdarzyć wcześniej, albo później ale myślę,że w Twoim przypadku wytsarczy rok Wink . A małymi piersiami sie nie martw-jeszcze urosna, masz czas. Biust to duży problem u nastolatek ale przecież nie zostaniesz płaska do końca życia! Pamietaj też, że biust przedewszystkim składa się z tłuszczu- a wiec ciesz się zgrabną linią Wink (co nie znaczy,że masz siedziec i pychać się jedzeniem Wink ).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misia

Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 8
PostWysłany: Pią 23 Sty, 2004 16:42   nie ma obaw Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam wydzieline od mniej więcej roku i oczekuje na miesiaczke, ale narazie sie nie doczekalam (wszyscy maja tylko ja nie:();p biust nie za duzy (ale nie narzekam) chyba ze mna wpozo nie? tez nie masz sie czym martwic wszystko w swoim czasie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Pią 23 Sty, 2004 17:11   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie masz sie czym przejmować... wszystko wskazuje na to że wkrótce dostaniesz tą pierwszą miesiączkę. Cierpliwości. Co prawda najczęściej dostaje sie okres w mniej więcej tym samym czasie w którym dostała go Twoja mama ( no albo siostra ) ale nie zawsze tak jest i to wcale nie znaczy że jest z Tobą cos nie tak.
I nie wyczekuj go tak... to naprawde nic przyjemnego (doświadczenie... Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Nelya


Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 7
PostWysłany: Pią 23 Sty, 2004 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie do końca zgodze się z poprzedniczką... od kształtu biustu bardzo wiele zależy, chyba nawet równie tyle, co od śluzu. Na www.femalelife.pl można łatwo okreslić prawdopodobieństwo wystąpienia okresu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 23 Sty, 2004 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nelya napisał/a:
Nie do końca zgodze się z poprzedniczką... od kształtu biustu bardzo wiele zależy, chyba nawet równie tyle, co od śluzu. Na www.femalelife.pl można łatwo okreslić prawdopodobieństwo wystąpienia okresu.


I tu się nie zgodzę. Biust MA ale minimalny wpływ na termin pierwszej miesiaczki. Najczęściej(choć nie zawsze) dziewczęta rozpoczynające miesiaczkowanie maja duże piersi ale to nie znaczy,ze wszystkie! Najbardziej zależy od bioder i wydzieliny i tez trochę włosów łonowych( rosnie ich wiecej im bardziej dziewczyna/kobieta jest zdolna do urodzenia dziecka).

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nyszka
Junior
Junior


Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 70
PostWysłany: Sob 24 Sty, 2004 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszystko w porządku!
nie prezjmuj sie!
Każdy dojrzewa inaczej Smile
Ja na przykład też dopiero zaczynam
wszystko jest ok,a jeśli chcesz sie upewnić to idź do lekarza Smile

_________________
A cóż ja mogłam napisać? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |