| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
inne anime
Autor Wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pią 16 Sty, 2004 21:20   inne anime Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cały czas piszecie o gandamach hobbits dragon ball
a wogłule nie piszecie o takich anime jak digimon medabots transwormery pokemony
co miślicie o takich anime?

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pią 16 Sty, 2004 22:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm ja moge zaczac robic posty o Senkaiden Houshin ale to jest malo znane anime wiec nikt nieodpowie chyba na zadnego posta dotyczacego tego anime ;] ojj czekam tylko na mange Senkaiden Houshin biggrin to bedzie cos ;]

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 16 Sty, 2004 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to moze znane anime Ninja scroll biggrin

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2004 09:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbima Medaboty właśnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2004 19:26   Re: inne anime Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
cały czas piszecie o gandamach hobbits dragon ball
a wogłule nie piszecie o takich anime jak digimon medabots transwormery pokemony
co miślicie o takich anime?


ja uważaj że coś takiego to nie jest prawdziwym anime tylko amerykańskimi filmami na wzór anime którymi nie sa, nie uważam że można to brać pod uwage, prawdziwych japońskich anime (to wszystko jest moim własnym prywatnym zdaniem)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 17 Sty, 2004 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wzasadzie to masz racje ale wkońcu to tez anime tylko taka podruba Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Nie 18 Sty, 2004 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
wzasadzie to masz racje ale wkońcu to tez anime tylko taka podruba Very Happy


Boze i ty tu jestes moderatorem.... co ty za glupoty piszesz... Kazde z wymienionych bajek to orginalne japonskie anime a nie zadne podrobki. To ze digimony wygladaja inaczej niz dragon ball ( w tym ze maja niekotre efekty komputerowe ) to zalezy od osoby ktora stworzyla dane anime i czy ta osoba umie narysowac dany efekt specjalny czy niejest w stanie tego zrobic i uzywa komputera. Pozdro

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

coś ci nie pasuje Question
napisałem ze to podruba bo ja tak uważam
bo mi się nie podoba nawet jeśli jest prawdziwe kapujesz Exclamation

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 16:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie to nie jest za bardzo prawidze anime, tylko bajki amerykańskie oraz inne na wzór prawiych japońskich anime..... więc? jaki z tego wniosek wysuwasz (codi to nie do ciebie)

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
coś ci nie pasuje Question
napisałem ze to podruba bo ja tak uważam
bo mi się nie podoba nawet jeśli jest prawdziwe kapujesz Exclamation


NO LOL !!! w twoim poscie niema tego ze ty tak sadzisz tylko stwierdziles fakt ze to podroba... Niewierze ze dostales moderatora do tego dzialu :/ przeciez ty sie nieznasz czlowieku na anime i mandze moja racje moze ci potwierdzic nawet Eregoth. Wpisz w google nazwe kazdego anime ktore wypisales i minimalnie wyswietli ci jedna japonska strone wydawcy tego anime. Zalamales mnie :/

P.S. A co do ciebie panienko_wierzba to moj wniosek jest taki ze wypowiadasz sie na temat na slepo ( nierozrozniasz mangi i anime od zwyklych amerykanskich bajek ) Pozdrawiam

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ty jesteś nienormalny
nie mozesz pisać ze sie nie znam
na anime tylko dlatego
że napisałem że tamte to podruba

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
ty jesteś nienormalny
nie mozesz pisać ze sie nie znam
na anime tylko dlatego
że napisałem że tamte to podruba


OMG ! im wiecej piszesz do tego tematu postow tym bardziej mnie dobijasz :/ gdybys sie znal to niepowiedzial bys tego bo widze ze tak jak panienka_wierzba nierozrozniasz anime od zwyklej kreskowki amerykanskiej.

P.S. Odposc sobie dalsze komentarze na ten temat bo to juz bedzie beznadziejne. Po prostu sie nieznasz i tyle. Pozdro

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

psycholog się znalazł Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

codi napisał/a:
psycholog się znalazł Very Happy


Czlowieku nie zaden psycholog tylko ja stwierdzam fakt realny i to widac ze sie nieznasz. Od poczatku jak tu jestes niepiszesz nic na temat anime ktore nieleci na naszej polskiej kablowce.

P.S. A propos tego psychologa to po skonczeniu gimnazium mam zamiar studiowac psychologie. Pozdro

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 19 Sty, 2004 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uważajcie,bo jeszcze się pokłócicie na dobre i was wyrzucą z forum Very Happy .
Codi:dziwne jest dla mnei to ,że jesteś moderatoremz .....około 90 postami i małym doswiadczeniem...tylko tyle Ci "zarzucam: Smile ,a co do Ciebie xesquio:nie wywyższaj się tak,bo Ci klata stanie i nieodstanie Very Happy zartowałam,a teraz naprawdę-każdy ma swoje zdanie i nie należy go potępiać za to,że ma swoje zdanie albo dlatego,że się myli Smile

P.S.I PAMIĘTAJCIE-ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |