| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
e
Autor Wiadomość
pioTer

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 3
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 21:33   e Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no ludzie załamujecie mnie...

Jeżeli ktoś wchodzi i mowi ze him, linkin park, limbbizkit, slipknot, korn czy POD to jest metal to ja jestem załamany... tak naprawde to z wymienionych kapel faktycznie metalem mozna nazwać tylko MEtallice ... a to tez tylko lekki trash. jak ktos mysli ze LP jest ostre... to polecam Children of bodom, Behemotha, Vadera, Samaela i takie klimaty biggrinbiggrinbiggrin:

pzdt.
pioter
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 20 Sty, 2004 21:48   Re: e Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niom.....Linkin Park to "dno"(jeśli chodzi o metal)....a słuchał może ktoś kiedyś...."Death Human"???? Very Happy To też jest świetneee Very Happy Lubię także "Prodigy" Very Happy Choc nie wiem,czy to jest "prawdziwy " metal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
pioTer

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 3
PostWysłany: Sro 21 Sty, 2004 12:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe....

nie no nie kojarze takiej kapeli, co to właściwie za gatunek ? Jeśli chodzi o prodigy, to spotkałem się niejednokrotnie z określeniem że to Techno-punk czy też electro-punk... w sumie bardzo dobrze pasujące to tej kapeli. Sam za nimi nie przepadam, wole jednak bardziej naturalne dźwięki gitar, nie przerabainy komputerowo wokal etc... no ale prodigy to przynajmniej nie jest taki szit jak LP hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pon 26 Sty, 2004 22:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja lubię Linkin Park, i to bardzo Very Happy ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Wto 27 Sty, 2004 06:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ManOwaR najlepszy Razz \,,/ ^_^ \,,/
a co do linkinow i tych innych kapel to zeczywiscie takie sobie Razz
(oczywiscie nie chcem urazic fanow tych kapel)

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Czw 29 Sty, 2004 15:55   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cradle of Filth jest tez fajne :]
co do Linkinów to nie przepadam... ogolnie to nawet nowych zespolow rockowych czy metalowych itp. to nie lubie..

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 29 Sty, 2004 20:29   

Kiedyś lubiłam nu-metal, ale to raczej Linkin Park, Evanescence, P.O.D., bo Limp bizkit nigdy nie lubiłam (z całym szacunkiem, ale uważam Dursta za idiotę). Ale nie wiem co ludzie mają do SlipKnoT'a. Jedyna ich co najwyżej nu-metalowa piosenka to tylko "Only one". A za klasycznym metalem (Iron maiden, Manowar) nie przepadam... Chciaż Credki lubię Smile
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 30 Sty, 2004 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam do różnych zespołów nie mam, albo przepadam albo nie, osobiścię to ja lubie: Iron Maiden, Metallice, Nirvane, Blind Guardian, Therion, Bathalion D'Amour, Artrosis-Iluvathar, Cradle Of Filth, Hammerfall, Manowar też nie jest zły, może Helloween, ONA lubiałam, Ozzy jest niezły :], i wogóle, przepadam za metalem, grungem, gothem, trash czasami tez może byc, ale zalezy jaki... noi prodigy przejdzie....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Lut, 2004 21:35   Re: e

Idda napisał/a:
Niom.....Linkin Park to "dno"(jeśli chodzi o metal)....a słuchał może ktoś kiedyś...."Death Human"???? Very Happy To też jest świetneee Very Happy Lubię także "Prodigy" Very Happy Choc nie wiem,czy to jest "prawdziwy " metal

Może pod tym względem jestem nietolerancyjna, ale zabije każdego kto mówi źle na LP Batman batman cię za to ukarze w imieniu księżyca.
A po za tym, że Limp Bizkit jest metalem to też się nie zgdzam, ale Linkin Park, Evanescence jest NUMETALEM! A jak wam to nie pasuje to i tak tego nie zmienicie!
Powrót do góry
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Czw 12 Lut, 2004 08:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaaaaaa ściagnełam sobie MANOWAR i sadze ze fajne jest =) hyuhyh

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 12 Lut, 2004 11:00   Re: . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana napisał/a:
Cradle of Filth jest tez fajne :]
[...]


taaaaaa tu sie z toba zgodze ;]

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2004 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a gdzie sie nie zgadasz? :] nie podoba ci się Manowar? Fajne jest, mi się bardzo podoba Master of the Wind i Fight for Freedom i jeszcze Heart Of Steel ... :]

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Eregoth
Junior
Junior


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 09:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana napisał/a:
a gdzie sie nie zgadasz? :] nie podoba ci się Manowar? Fajne jest, mi się bardzo podoba Master of the Wind i Fight for Freedom i jeszcze Heart Of Steel ... :]

hmmmm manowar ma pare fajnych piosenke ale jednak wole freedom call i Cradle of Filth

_________________
W imię Boże! Duchy powstałe z grobów nech zostaną wypędzone ku wiecznemu potępieniu! Amen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 16 Lut, 2004 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do PioTra:
Wiesz co... bez sensu napisałeś. Przecież właśnie takie slipknot, korn , POD czy HIM to właśnie jest metal. Jeśli mówisz o cięższych to są zespoły death, black metalowe. Ale to nieznaczy,że takie właśnie proste, choć dla niektórych mocne, zespoły to właśnie metal. him - tak zwany love metal, linkin park - numetal, slipknot - tu już mi niewciśniesz kitu że to nijeest metal. tak samo z kornem i POD. Metallica to tym bardziej metal.
Children of bodom,Samael - to jest black metal, jak i behemoth, vader to death metal,
to dla wyjaśnienia, jak byś niewiedziałRazz
A tak w ogóle, bez sensu jest gadanie że " O zobaczcie jakiej ja muzy slucham, przynajmniej prawdziwy metal, anie te wasze bzdetne kapelki rockowe" - tak to odebrałam bez obrazy. Ale wiesz... okazuje się że są osoby które potrafią rozróżnić death, black, nu metal od prostego metalu.
Dobr ajuż nie komentuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2004 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a tak porpo i chyba najważniejsze. To następnym razem czytaj co piszesz - bo mylisz pojęcia.
Nie TRASH tylko THRASH.
Bo TRASH to jest pojęcie nadane przez dziennikarzy, muzyka śmieci.
a THRASH to np stara metallica, anthrax, megadeth, pestilence.
no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |