| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ulubiona
Autor Wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 22:10   

miałem koleznake co sie kazała nazywać miyu
wybacz ale jak wpisze w wyszukiwarce X to wiadomo co wyskoczy a tego mam pod dostatkiem :>

niemiecki skonczyłem w szkole i tyle wspólnego z nim chciałbym miec
Przejdź na dół
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Wto 15 Mar, 2005 22:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moja ulubiona postac? Vicious z cowboy bebop, tak powinien wygladac porzadny czarny charakter.

bo evangelion jest taki ambiiiiii[zief]tny... Nuda, sztampa i ciecia budzetowe.

tsej - polece ci wlasnie Cowboy Bebop, bo sam do anime jako takiego wielka miloscia nie palam, a CB moge ogladac tygodnaimi bez przerwy. Wspaniala muzyka, ciekawe fabularnie i dobrze zarysowane postacie, i momentami rewelacyjny wrecz humor. No i cos wiecej niz typowe 'zabili go i uciekl' + pierdylion wybuchow + wielkie roboty

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 14:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o muzyke w anime, to gorąco polecam soundtrack z Weiss Kreuza - najpiekniejsza muzyka jaka w zyciu slyszalem to wlasnie openingi i endeningi Weissa

Tsej - poszukaj może X-CLAMP

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 16:10   

...jak nie ma wybuchów i klasycznego zestawu standardowego prymitywnych filmow akcji "zabili go i uciekl" to to jest zachecajaca opinia
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jezeli zamierzasz sciagac nei po kolei [nie polecam, sporo tracisz], to sciagnij sobie odcinek 'ballad of fallen angels' <- niby jest akcja jak z podrzednego anime w stylu 'bum bum, sratatata, nie zyjesz!', ale ma to cos. Ma nawet bardzo duzo 'tego czegos', na tyle duzo ze mnie, jako przeciwnika tego rodzaju odmozdzenia/rozrywki potrafi zmusic mozg do obejrzenia tego powiedzmy 5 razy pod rzad

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 21:40   

to cos w tym musi byc

sie obaczy..jak ktore obejrze dam znac...ocenie
Powrót do góry
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 16 Mar, 2005 21:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiecej wybuchow :]

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

altruista napisał/a:
moja ulubiona postac? Vicious z cowboy bebop, tak powinien wygladac porzadny czarny charakter.

bo evangelion jest taki ambiiiiii[zief]tny... Nuda, sztampa i ciecia budzetowe.

tsej - polece ci wlasnie Cowboy Bebop, bo sam do anime jako takiego wielka miloscia nie palam, a CB moge ogladac tygodnaimi bez przerwy. Wspaniala muzyka, ciekawe fabularnie i dobrze zarysowane postacie, i momentami rewelacyjny wrecz humor. No i cos wiecej niz typowe 'zabili go i uciekl' + pierdylion wybuchow + wielkie roboty


hmm.. teraz wiem co znaczy bliźniacza dusza:D

altruista napisał/a:
jezeli zamierzasz sciagac nei po kolei [nie polecam, sporo tracisz], to sciagnij sobie odcinek 'ballad of fallen angels' <- niby jest akcja jak z podrzednego anime w stylu 'bum bum, sratatata, nie zyjesz!', ale ma to cos. Ma nawet bardzo duzo 'tego czegos', na tyle duzo ze mnie, jako przeciwnika tego rodzaju odmozdzenia/rozrywki potrafi zmusic mozg do obejrzenia tego powiedzmy 5 razy pod rzad

w sumie to możesz odpuścić sobie odcinek 19 bo jest zwiędły i 13, ale reszta jest mocna, zwłaszcza 5,12,13,25,26 - tzw. kanon bebopa biggrin

hmm ale co do BoFA to kolego altruisto bluźnisz.. ja BOFE widziałem chyba już 20 razy i wg. mnie jest to jeden z najlepszych odcinków jakiegokolwiek anime

_________________
I WANT TO BEND YOU OVER A PING-PONG TABLE AND FORCE YOU TO READ HARPER'S BIZAAR WHILE I VIOLATE A SERIES OF YOUR ORAFICES. I'LL COUNT EACH PLUNGE OF MY INVADER IN GREEK. YOU'LL COME SO HARD YOUR NOSE RING WILL MAGNETIZE. I GUARANTEE IT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz, nie moja wina ze to jest konwencja typowego 'zabili go i uciekl', grunt ze jest to mistrzowsko wykonane.

a ballade oladalem cos pod 30 razy, i jeszcze mi malo :P

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Mr.Spike Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Cze 2003
Posty: 46
PostWysłany: Nie 20 Mar, 2005 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no to miło mi:D myślałem że jestem jedynym takim świrem na tle bebopa biggrin

_________________
I WANT TO BEND YOU OVER A PING-PONG TABLE AND FORCE YOU TO READ HARPER'S BIZAAR WHILE I VIOLATE A SERIES OF YOUR ORAFICES. I'LL COUNT EACH PLUNGE OF MY INVADER IN GREEK. YOU'LL COME SO HARD YOUR NOSE RING WILL MAGNETIZE. I GUARANTEE IT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
apocowam
 
Numer ICQ
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 10:38   

kurna bebob przecie to taka świna z żołwi biggrin i jeden taki mieszka na moim osiedlu...nazywaja go bebob bo zbiera zabawki ze smietnika i kupuje plryty z poronosami od kolegi za 30 dychy jedna biggrin
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 21 Mar, 2005 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do litsy ulubionych postaci dodaje
Arrow Yoji - Weiss Kreuz - za styl biggrin

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |