| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
LUDZIE !!!!! odbiło wam? - stereotypy.
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Lut, 2004 22:06   

My z koleżankami słuchamy ostrzejszej muzyki i przez ograniczonych (dosłownie) facetów z naszej klasy jesteśmy nazywane "Ave satan", "Szatanistki", "Black" i oczywiście cały czas mają wąty. My wkońcu im wystrzliłyśmy, że niestety nie ma bluzek z taką kiłą jak Peja i nie mamy jak ich kupić... kolega jest tępiony przez nich za długie włosy, nawet wychowawczyni go tępi... denerwuje to nas, chłopakom się stawiamy, ale jak mamy się postawić tej starej %$*&%^$^%#*&^)
Przejdź na dół
Vea

Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 13
PostWysłany: Pon 09 Lut, 2004 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana napisał/a:
Nena napisał/a:
Mała napisał/a:
to czemu niewierzysz w satana.

Ja wierzę w szatana. Wszyscy katolicy powinni wierzyć, ponieważ Bibilia mówi o jego istnieniu. Ale go nie czczę. Wierzyć i czczić to różnica.


niegdy nie miałyście takie czegoś że nie umiecie uwierzyć że coś nad nami jest i że coś nas stworzyło? ja mam wątpliwości co do istnienia Boga itd... hmm a co do temtu to niestety stereotypów za bardzo nie da się zmienić... i raczej ich nie zmienisz...


Myśle troche jak ty.... vtroche trudno mi uwierzyć że jest ktoś nieśmiertelny kto wszystko stworzył coś tak wielkiego.... coś co do tej pory jest nam nie do końca znane... i schował to w takiej tajemnicy przed nami.... dlaczego jest tyle bólu cierpienia na ziemi?! prezciez on głosi ze ludzie maja siebie kochac ma tyle zwolennikow a nadal jest zlo na tym swiecie... ! wiec do konca to nie moze byc prawda.... nie wierze ze czlowiek po smierci idzie gdziekolwiek.... gdzie ma isc... do nieba?1 niebo sklada sie tlyko z chmur.... piekło?1 a gdzie ono jest?? pod nami? napewno nie pod nami jest skorupa ziemska plaszcz ziemi jadro zewnetrze i wewnetrze nie ma miejsca... to poprostu nie istnieje.......



sorka za to co napislaam jesli kogos to urazilo ale wrescie ktos mnie rozumie i mysli podobnie.....

_________________
"...Oddalam się w dal, gdzie pokryje mnie myśli cień..."
If something the end, something is begin

[img] http://members.lycos.co.uk/izka/isabel.jpg[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 09 Lut, 2004 21:33   

Vea napisał/a:
Narvana napisał/a:
Nena napisał/a:
Mała napisał/a:
to czemu niewierzysz w satana.

Ja wierzę w szatana. Wszyscy katolicy powinni wierzyć, ponieważ Bibilia mówi o jego istnieniu. Ale go nie czczę. Wierzyć i czczić to różnica.


niegdy nie miałyście takie czegoś że nie umiecie uwierzyć że coś nad nami jest i że coś nas stworzyło? ja mam wątpliwości co do istnienia Boga itd... hmm a co do temtu to niestety stereotypów za bardzo nie da się zmienić... i raczej ich nie zmienisz...


Myśle troche jak ty.... vtroche trudno mi uwierzyć że jest ktoś nieśmiertelny kto wszystko stworzył coś tak wielkiego.... coś co do tej pory jest nam nie do końca znane... i schował to w takiej tajemnicy przed nami.... dlaczego jest tyle bólu cierpienia na ziemi?! prezciez on głosi ze ludzie maja siebie kochac ma tyle zwolennikow a nadal jest zlo na tym swiecie... ! wiec do konca to nie moze byc prawda.... nie wierze ze czlowiek po smierci idzie gdziekolwiek.... gdzie ma isc... do nieba?1 niebo sklada sie tlyko z chmur.... piekło?1 a gdzie ono jest?? pod nami? napewno nie pod nami jest skorupa ziemska plaszcz ziemi jadro zewnetrze i wewnetrze nie ma miejsca... to poprostu nie istnieje.......



sorka za to co napislaam jesli kogos to urazilo ale wrescie ktos mnie rozumie i mysli podobnie.....

U mnie w klasie kilka dziewczyn łącznie ze mną myśli tak samo... podobno niebo wyglada tak jak my sobie wyobrażamy, a mi się wydaje, że tam jest nudno, bo w końcu ile można być szęśliwym i jest tam pełno przyzwoitek... a po za tym czemu w wypadkach giną dobrzy ludzie, którzy np. działają na rzecz biednych, zwierząt, niepełnosprawnych, a zostają przy życiu tacy &^&^%%*&, którzy by tylko niszczyli lasy, zabierali ostatnie pieniądze szpitalom, biednym itd.? I to jest sprawiedliwe?
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 10 Lut, 2004 18:55   stereotypy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z wami.
Kiedyś rozmawiałam z takim gościem na gg...spyał się jakiej muzyki słucham. Odpowiedziałam że matal i elektroniczna to mnie zablokował...innym razem zdarzyło sie tak że odpowiedział...aaa to szkoda...to to pa !! kiedyś się spytałam czemu idzie odpowiedział że dlatego bo słucha innej muzyki niż ja...i co z tego?? KAżdy ma inne upodobania...każdy może słuchac co innego i miec inne poglądy! Ktoś kiedys ktos na gg odpowiedział mi że nie gada z satanistami! JA wierzę w Boga chodziaz jak powiedzieliście wczesniej każdy miewa takie zwątpienia czy on naprawde istnieje. To, że podoba mi się muzyka typu: metal nie znaczy, że odrazu jestem satanistką!! Skoro hip hopowcy to dresiarze i żebracy, matale to sataniści pop girls to różowe barbie to w takim razioe normalni ludzie to chyba tylko tacy co nie słuchaja żadnej muzyki!! Ludzie opanujcie się! To że ktoś se wymiśli że jest tak a nie inaczej nie znaczy że wszyscy teraz mamy w to wierzyć. MAm wielu znajomych i kazdy z nich słucha innej muzyki i ja to toleruje. Rozumiem ich i lubie. Nie obchodzi mnie czego słuchają. Często dwie osoby słuchające innej muzyki np. metalu i hip hopu wręcz się nienawidzą...czemu? Dlatego że mają inne poglądy i upodobania. ludzie nienawidza innych od siebie...tak samo jak wyznawców innych religi, ludzi innych kolorów skury, homoseksualistów to również tych co słuchają innej muzyki. To że ktoś jest inny niż ja nie nzaczy że gorszy. Trche wyjechałam poza temat, ale stereotypy własnie z tym mi się kojarzą. NIETOERANCJA i GŁUPOTA

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 10 Lut, 2004 19:35   Re: stereotypy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh...ja Wam powiem coś śmiesznego(a zarazem świadczącego o ludzkiej głupocie Very Happy).Często,jak siedzę na czacie albo gg,podlącza się mnóstwo chłopaków i połowa z nich się pyta-"Cześć,kotku.Jesteś napalona?".Jak ja odpowiadam,że nie,to oni mówia mi-"Acha...to pa".Czasem niektorzy próbują mnie zachęcić do cybersexu Very Happy Ale nigdy im się to nie udaje Very Happy Wiem,że to się nie trzyma "kupy" ze stereotypami,ale przypomniał mi o tym post Gościówy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 11 Lut, 2004 18:13   Re: stereotypy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
Heh...ja Wam powiem coś śmiesznego(a zarazem świadczącego o ludzkiej głupocie Very Happy).Często,jak siedzę na czacie albo gg,podlącza się mnóstwo chłopaków i połowa z nich się pyta-"Cześć,kotku.Jesteś napalona?".Jak ja odpowiadam,że nie,to oni mówia mi-"Acha...to pa".Czasem niektorzy próbują mnie zachęcić do cybersexu Very Happy Ale nigdy im się to nie udaje Very Happy Wiem,że to się nie trzyma "kupy" ze stereotypami,ale przypomniał mi o tym post Gościówy Smile

Idda to mi coś przypomina hehe Smile Chyba każdy jak wchodzi na chat dostaje takie propozycje. Poprostu żal mi tych ludzi. Siedze na chacie przyjaźń a on sie pyta czy jestem napalona...heh nie no spoko ale chyba ktoś tu miłośc z przyjaźnią pomylił Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 24 Lut, 2004 22:49   

Kiedyś sie mnie spytał jeden synek "Czy masz chłopaka?" Ja no to, ze nie, bo kilka osób wypchałam (miałam na myśli to, że to byli jacyś ograniczeni faceci), a on na to "Wyd.upczasz i zostawiasz? Niezła z ciebie ***** ze mną też spróbujesz?" A ja na to spadaj.... wkurzają mnie tacy, jak mają ochotę to niech se filmik puszczą a ie zarywają do dziewczyn przez neta...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |