| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
piersi
Autor Wiadomość
mikroskop
Gość
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2004 11:44   piersi

slyszalam ze piersi sie mierzy dookola sie owija i patrzy ile sie mam a jak ja mam male i nie moge zabardzo owinac to co ja mam zrobic

moj numer gg to 7727079 jak by ktos mogl niech na gadu mi przesle jakie kolwiek zdjecie piersi ale TYLKO NA GG
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2004 13:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jesli masz małe i jeszcze nie masz calych piersi to bierz pod uwagę sutki a nie całe piersi

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 04 Lut, 2004 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, pisaliśmy juz o tym na forum WIELE razy moze byś najpierw przeczytała trochę, zanim coś napiszesz? Ale dobra jestem tu po to,zeby pomagać Very Happy

Bierzesz miarke, obwijasz ją sobie pod biustem(ciasno). Załóżmy,ze jest 60 cm. Potem mierzysz w biuście, ale luźniej,zeby nic nie ściskać( oczywiscie nie za luźno miarka nie powinna spadać). Załóżmy,ze jest 65 cm. Masz pieć centymetrów różnicy! Very Happy Na taki biust najbardziej bedzie pasował stanik 60(lub 65) AA

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 09 Lut, 2004 19:17   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...po przeczytaniu twojego postu mam wrażenie że ty chceż owijac miarkę wokól jednej piersi tak jak wokół piłki. A to nie tak. Mierzyć biust to tak samo jak mierzyć obwód w pasie tyle żźe dużo wyżej przykładasz miarkę. Potem nalezy zmierzyć też obwd pod biustem i wyliczyć różnicę. Na tej podstawie doobiiera si rozmiar stanika.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Lut, 2004 16:27   

Najpierw biust mierzy się pod biustem, nie jakby to powidzieć `miseczkę` tylko np. jak powiedziała Gościówa - pas, albo że mierzysz długość piersi. Następnie tak samo obwód piersi.
Ja mam pod biustem 63 cm, a w biuście 71 cm i odrazu mówię, że ja jestem naprawdę niska i chuda Razz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |