| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
LUDZIKI!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Wielka
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2004 00:07   LUDZIKI!!!!!!!!!

No właśnie-Ludzie!
Pamiętacie Wielką,która pisała tytuł ''Ratunku''?To właśnie ja-tyle że odrobinkę odmieniona!
Dziękuję wszystkim,którzy postanowili pomóc biednej dziewczynie,a zwłaszcza Tisianie,która odważyła się odpowiedzieć pierwsza(no bo w końcu poruszyłam trudny i baaardzo prywatny problem,nie?).Pomogliście mi!!!Na prawdę Wam się udało!Macie rację-nie powinnam się zabijać,bo to byłoby morderstwo podwójne-zabiłoby też moją Mamę.
Zrozumiałam też,że uczę się dla siebie,a nie dla innych(mam średnią 5.0,ale dotychczas uczyłam się,by przynajmnie w tym nie być gorszą,a nawet być lepsza od koleżanek.Byłam żałosna,nie?)
Zgadzam się też w tym,że jeśli będę się uczyć,to moję dzieci nie będą czuły tego,co ja.Będzie przeciwnie-będę piękna,mądra i bogata(zamierzam napisać książkę,a moja rodzina mnie w tym bardzo wspiera!)
Niestety,nie mam kumpeli,ale moja Mama jest na prawdę super,no i mam pamiętnik...A może ktoś z Was chciałby zaprzyjaźnić się z dziewczyną,niebogatą,ale za to miłą i wesołą,która wczuwa się w problemy innych i stara się je rozwiązać,ale potrzebuje pomocy,gdy ma własne...no i CZASEM wydaje się przemądrzała.Chcielibyście???To napiszcie do mnie maila(dzięki szkole mam swój adres mailowy!)na adres:martawie@epals.com
Jeszcze raz Wam dziękuję,a gdyby ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć się na temat mojego problemu,nadal może to zrobić,albo na forum,albo pisząc do mnie maila-odpiszę na każdy!!!
Przejdź na dół
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2004 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba nie musisz nikomu dziękować...my forumowicze jesteśmy tu po to aby pomagać wzajemnie innym osobom...to był raczej przypadek że akurat ja pierwsza napisałam post...jeżeli chcesz to możesz napisać do mnie mój mail to sylwia2003@op.pl i ja chcesz pisać książkę to napewno Ci sie to uda...to dobrze że rodzina Cię wspiera...powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |