| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
ja i problemy
Autor Wiadomość
mrówa
Gość
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 19:43   ja i problemy

czesc mam 14 lat i waże tylko 37 kg , ręce mam takie chude ze w głowie sie nie miesci ,mały biust , wzrost 152 i bardzo sie martwie ze nie urosnę bo latem też miałam tyle, zeby przytyz to dosc duzo jem ale to i tak nic nie daje . okresu tez nie mam powiedzcie ci robic i wspomne tez ze mam wydzieline z pochwy powiedzcie dlaczego ja jestem taka nie wymiarowa?? co sie ze mna dzieje
Przejdź na dół
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie martw się kazdy rośnie niekturzy wolniej inni szybciej
rośnie się do 18 roku życia a tymasz dopiero 14 lat
jak masz wydzielinę to niedługo dostaniesz miesiączki
tylko martwi mnie że tak mało ważysz zacznij więcej jeść Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 22:02   

wiesz codi ja jem dosc duzo ale to i tak nic nie daje
Powrót do góry
mrówa
Gość
PostWysłany: Sob 10 Sty, 2004 22:05   

codi wiesz jem dosc duzo tylko nie jadam śniadan bo mi jakos nie chce przejsc przez gardło
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2004 13:44   chudość Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mrówa napisał/a:
codi wiesz jem dosc duzo tylko nie jadam śniadan bo mi jakos nie chce przejsc przez gardło
Wiesz 37 kg. na 152 to jest straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie mało. ja mam wzrost 161 i waże 49 a jestem i tak szczupłą osobą...musisz wziąść się ostro do jedzenia. A z tymi śniadaniami to też powinnas je jeść. Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Powinnaś jeść 5 posiłków dzienne: Śniadanie ( w domu) 2 śniadanie ( kanapka w szkole) obiad, podwieczorek i kolacja.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."


Ostatnio zmieniony przez Gościówa dnia Sro 14 Sty, 2004 16:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2004 18:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O...siema Mrówka! Wink
To rzeczywiście moze być jakaś choroba ale od razu wykluczam anoreksje. Sama mowisz,że dużo jesz a jakby to była anoreksja to miałabyś wstręt do jedzenia. Zauważ,czy chudnieszchociaż dużo jesz. Jeśli tak to porozmawiaj z mamą(to moze byc tasiemiec). Ale moze to też po prostu być tak normalnie...Ja mam 12 lat, 146,147 i na początku roku szkolnego ważylam 29 kg. Teraz waże około 34,35,36. Kiedy przyjdzie Twój biologiczny czas zacziesz duzo tyc wiec bez sens jest opychanie się jedzeniem.
P.S. Rozmaiarem biustu,wydzielina czy okresem się nie przejmuj. Masz czas do ok.16 roku życia Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mrówa
Gość
PostWysłany: Nie 11 Sty, 2004 21:11   

mróweczka daj twój nr gg to sobie pogadamy
Powrót do góry
Joga

Dołączył: 29 Gru 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2004 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mrówa to nie jedzenie śniadań wszystko wyjaśnia! Ja wiem, że rano(szczegulnie przed szkołą) nie chce nam się jeść, bo między innymi się denerwujemy(też mam ten problem), jednak musisz się zmusić, najlepiej poświęć śniadaniu więcej czasu np. 15 min. , rozluźnij się, pomyśl o czymś przyjemnym Very Happy i spróbój zjeść coś lekkiego w rodzaju jogurtu, czy chociaż wypij szklankę mleka.

Ja mam 12 lat i ważę ok. 34 kg., to również bardzo mało. Ale Mrówna głowa do góry Very Happy Exclamation Moja koleżanka z klasy ma 150m. i waży 29 kg. ,
je tyle co dinozaur (albo i więcej), po prostu to może być sprawa genetyczna(jej mama jest chuda jak szczapa, tata też).A więc nie przejmuj się jeżeli zaczniesz jeść śniadania być może przytyjesz.
A zresztą jesteś w okresie dojrzewania z wiekiem wszystko się wyrówna, zobaczysz w wieku 20 lat będziesz jeszcze nażekała na nadwagę... Very Happy
MIŁEGO TYCIA!!!! Laughing Smile Very Happy

A co do tego wzrostu to po pierwsze chłopaków kręcą "małe" kobietki, po drógie spójrz na Alę Janosz, a po trzecie(i najważniejsze)JESZCZE UROŚNIESZ(masz na to jeszcze aż 4 lata)

_________________
Rodzice są jak nietoperze: niedosłyszą, niedowidzą, a wszystkiego się czepiają...
Szkoła jest jak WC, chodzisz bo musisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Good Friend

Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 15
PostWysłany: Pon 12 Sty, 2004 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chłopak odczuwa większy pociąg do takiej dziewczyny , czuje jakby "jej ojciec" taka potrzeba opiekuńczości niewiadoimo skąd sie bierze taki pociąg ale w sumie trduno się przytulać z większą od siebie dziewczyną z równa też nie jest najlepiej a tak zawsze dziewczyna sie wtula w piersi chłopaka Smile po prostu jest lepiej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mona
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Sty 2004
Posty: 30
PostWysłany: Sro 14 Sty, 2004 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, jednak jest jakiś plus w byciu niższą Wink Mam 15 lat, 154 cm i 41 kg... Mało ważę, ale sądzę, że u mnie to jest uwarunkowane genetycznie i nic mi nie pomoże Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 18 Sty, 2004 02:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mrówa: Ważysz faktycznie bardzo mało. Nie jest to jeszcze waga świadcząca o zaburzeniu w rozwoju, jednak podczas następnej wizyty u lekarza zapytaj go o swoją wagę. Może razem coś wymyślicie Smile

Joga: Twoja waga jest dużo lepsza. Rok między 12 a 13 rokiem życia to okres najbardziej intensywnego rozwoju. Przez ten rok waga zwiększa się o ok. 4-5 kg!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marog6
Gość
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2004 08:44   

Ale to chyba też szybka przemiana materii. Ja mam 170/60 a wcale tak bardzo sie nie objadam, jeden chłopak z klasy z podstawówki dziennie jadł 3 paczki chipsów i nic nie przytył. Chyba musi cos w tym byc
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |