| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
co to za plamy na majtkach ?
Autor Wiadomość
Gość
PostWysłany: Nie 22 Lut, 2004 16:33   co to za plamy na majtkach ?

Od pewnego czasu na majtkach zaóważyłam plammy.
Czy coś ze mną nie tak ?Question Question
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 22 Lut, 2004 17:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kolejny post z serii: "ty kutasie"? Evil or Very Mad hm...Nic nowego.

Serdecznie zapraszam do czytania poprzednich postów Smile
Ten temat był wiele razy na forum poruszany.
Te dziwne "plamy" to zwiastun pierwszej miesiaczki albo zwiastun jakiejś choroby np. grzybicy pochwy. Za mało nam powiedziałaś w swoim poscie. Np. jaki kolor ma tajemnicza wydzielina? Jeśli przezroczysty,biały, czasami żółty to wszystko O.K. Jeśli natomiast kolor jest zielony(czasami też zółty jest szkodliwy), towarzyszą jej swędzenia,pieczenia "tam", najszybciej powiedz o tym mamie. Moze to się źle skończyć.

Upławy "niechorobliwe"(ale określenie Smile ) trwają najczęściej jeden rok przed pierwszym okresem. Czasami (choć rzadko) są to nawet 2 miesiące, pół roku...Nawet na forum mamy koleżankę(NaStKa Wink ) która wydzielinę miała na 4 lata przed pierwszym okresem(ale to już naprawdę bardzo rzadko sie zdarza). najczęściej jak już powiedziałam(raczej napisałam Wink ) dziewczyny czekają rok. Jeśli nienawidzisz uczucia,ze jesteś "przemoczona" noś wkładki higieniczne. Wyglądem przypominają one podpaski higieniczne ale są mniejsze i chudsze, a także nie maja skrzydełek. A jeśli myślisz,że "TO" nastąpi lada dzień nos przy sobie w plecaku podpaske. Zapraszam na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=2571 Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 22 Lut, 2004 18:19   upławy. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak wspomiała mróweczka być może jest to zwykły sluz które zwiastuje miesiączę...jeśli ma kolor żółty, przeźroczysty lub biały...a upławy sa to wtdy kiedy kolor śluzu ma kolor: szary, zielony, brązowy, różowy i gdy towarzyszy mu swędzenie, pieczenie lub ból. W tym przypadku musiałabyś udac się do ginekologa. Zbada Cię i stwirdzi czy jesteś zdrowa czy chora i przepisze Ci odpowiednie leki.
Ale myśle, że z toba jest wszystko OK. Jeśli śluzu masz dużo i jest to dla Ciebie uciążliwe i czujesz się mokro noś wkładki higieniczne. Jak powiezdziała poprzedniczka przypomianją podpaske ale sa znacznie mniejsze i krutsze. Polecam wkładki: BElla lub LAdy Comfort. Sa tanie a dobre. Noś do szkoły ze 2,3 podpaski w razie czego gdyby własnie tam miało Cie to złapać. A i koniecznie podmywaj się codziennie woda z mydłem. Pozdrawiam i głowa do góry! Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Lut, 2004 08:27   'Co to' ? - A to !

Gość

To wydzielina śluzowa ! Gdy wydziela się żółty śluz i ma kwaskowaty zapach, to jest to na pewno zakarzenie pochwy. Gdy masz przeźroczysty lub białawy śluz, to wszystko jest dobrze. Wszystkie kobiety go mają. Przez całe życie, aż do menopauzy. Ona jest przed i po miesiączce. Za 6 miesięcy może Ci się pojawić miesiączka, bo tak jest najczęściej, ale niektórym za 3 lata się ukazuje. Lepiej noś do szkoły zapasową podpaskę na wszelki wypadek, gdy Cię miesiączka zaskoczy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |