| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy to tak duzo...??
Autor Wiadomość
zakochanawariatka

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 6
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2004 22:46   Czy to tak duzo...?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zakochalam sie w swietnym chlopaku. Bardzo lubie z nim gadac, spotykac sie, wyglupiac itd.
Zakochalam sie w nim. On nic nie wie o tym ze go daze uczuciem. Jednak kiedy ostatnio pytalam sie o cos zwiazanego z moim wygladem to on powiedzial ze nie przygladal sie zbytnio ze wzgledu na roznice wieku. Ja mam 14 lat a on 17. Czy to na prawde tak duzo ??
Jak myslicie, czy mam u niego szanse ? Na prawde mi na nim zalezy. Pozdrawiam

_________________
Zakochana Wariatka ^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 09:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To tylko 3 lata..to naprawde malo... Tyle, ze musisz jego o tym przekonac. musisz mu udowaodnic ze, nie jestes dzieckiem. Podejrzewam ze on ma takie przekonanie poniewaz ludzie w twoim wieku wedlug niego zachowuja sie jak dzieciaki. Udowodnij mu ze jestes inna, ze dzieckiem nie jestes.

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 11:32   MOIM ZDANIEM...

SŁUCHAJ MOŻE ONA MA RACJE... TO TYLKO RZY LATA ALE TO JEST ZASADNICZA RÓŻNICA BO MASZ DOPIERO 14 LAT A ON JUSH 17 NIE WIEM CZY MNIE ZROZUMIESZ ALE CHODZI MI O TO ŻE TO SIEM WIĄZE Z INNYMI POGLONDAMI GDZYBYS TY MIAŁA 17 A ON 20 TO JUSH NIE BYLABY TAKA PRZEPAŚĆ NIE WEIM CZY TY MNIE ROZUMIESZ PO PROSTU TO SOM TRZY LATA ALE ... SPRÓBUJ ZAŁAPAC O CO MI PBIEGA... PROSZEM ON MUSH MYŚLI O CZYMŚ INNYM NISH TY NA BANK WIEĆ ZOSTAŃCIE PRZYJACIÓŁMI A POTEM CŚ MOŻE S TEGO WYJDZIE...
Powrót do góry
zakochanawariatka

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 6
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 12:16   sama juz nie wiem... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja juz sama nie wiem... on nie wie o tym co ja do niego czuje...
Crying or Very sad pozatym on moze miec kazda dziewczyne bo jest na prawde swietny i z charakteru i z wygladu. nie wiem juz co o tym sadzic...

_________________
Zakochana Wariatka ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lut, 2004 18:10   NIE ZAŁAMUJ SIEM!!

JEŻELI BENDZIESZ MIAŁA TAK NISKOM SAMOOCENE O SOBIE TO GO NA BANK NIE ZDOBENDZIESZ!! WCZEŚNIEJ CI NAPISAŁAM ŻE LEPIEJ NIE PÓBOWAC ALE JŻELI JUSH NAPRAWDE GO KOCHASZ NIO TO SPRÓBUJ !!ALE PAMIĘTAJ !! BĄDX BARDZIEJ PEWNA SIEBIE!! NIE MOŻESZ MIEĆ TAK NISKIEGO AUTOPORTRETU BO WTEDY ON NIE ZWÓCI NA CIEBIE UWAGI POMYSL;I ŻE NIE MA COO NA CIEBIE ZWRACAĆ UWAGI BO ON CI SIEM NIE PODOBA!! TAK WŁAŚNIE POMYŚLI JEŻELI TY N ADAL BENZDIESZ MYŚLAŁA ŻE NIE AMS U NIEGO SZANS NIE MÓW MU WPROST ŻE CI SIEM PODOBA TYLKO DAWAJ MU NIEZNACZNE SYGNAŁKI BADŹ TAJEMNICZA!! WIĘKSZOŚĆ CHŁOPCÓW TO LUBI!! POWIDZENIA!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |