| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy...!!!
Autor Wiadomość
Rafał
Gość
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2004 21:04   Pomocy...!!!

Czemu ja nie mogę zagadać do dziewczyny, która się mi podoba? NIe wiem co ma robić.Jest mi strasznie ciężko.Już nie wytrzymuję. Sad
Przejdź na dół
alicja_13

Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 2
PostWysłany: Nie 14 Mar, 2004 00:47   Nieśmiałość... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oj nie wiem co ci powiedziec. Tak jush jest niestety Crying or Very sad Ale zawsze mozna pokonac niesmialosc Wink trzeba poprostu bardzo tego chciec...jest rozno metod...zajrzyj na www.bravo.pl jest tam duzo ciekawych artykulow na temat niesmialosci Smile Moze i tobie sie uda...kto wie powodzenia!! Very Happy

_________________
~~Tylko Niektórzy Stawiają Czoła Prawdziwemu Światu Dalej Walcząc O Swoje Marzenia~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 14 Mar, 2004 08:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak to już niestety z tą naszą nieśmiałością. Dużo osób (nie tylko chłopacy) ma ten sam problem co Ty. Jedyne co możesz zrobić,żeby poprawić sytuyację, to chyba tylko ćwiczyć charyzmę. Rozmawiaj często z lustrem, czy miśkiem wyobrażając sibie,ze to dziewczyna. Moze to głupio brzmi ale naprawdę pomaga! A jak już będziesz chciał podejść do dziewczyny to po prostu zaciśnij pięści, powiedz sobie "raz się żyje" w duchu i ...idź do niej i zagadaj! Very Happy Tylko proszę nie zaczynaj o pogodzie, bo pogorszysz sytuacje Shocked Powodzenia! Very Happy

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Wto 16 Mar, 2004 07:05   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym sobie tego na twoim miejscu nie "ćwiczyła" przed lustrem bo i tak nic z takiego ćwiczenia ci nie przyjdzie...niewiem może ona chodzi na jakieś zajęcia dodatkowe i tam mógłbyś ją lepie poznać.
Ale nie zaczynaj do dziewczyny która ci sie podoba z tekstem " cześć bardzo mi sie podobacz może cchcesz ze mną chodzić" ( no ale to pewnie wiesz)
spróbuj tak jakoś przypadkowo od czasu do czasu poprostu zagadać... spytanie sie która godzina też będzie dobre jeśli potem ma nawiązać sie rozmowa :-)

powodzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 16 Mar, 2004 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ZAGADAJ! KOniecznie, i niema się czego bać. Ja bym to miło przyjęła jakby ktś do mnie zgadał.
Włóczykij (taki kolo) w święta do mnie zagadał, wszyscy chodzili dzilili sie opłatkami a on do mnie podszedł i powiedział wesołych świąt hehehe Razz I się przedstawił blabla...
no i sie poznaliśmy. Bo zaczął mnie pytać w jakiej klasie teraz jestem i do której chodzęRazz Potem zaczął mnie wypytywać o nazwisko - zadzownil do mnie. Często dzownił - co mnie niesamwoicie wkurniało. A potem to jezcze zadzownił do mojej starszej co było straszną przesadą bo coś jej nawkręcał ;/ No to tak nierób niedzwoń za często - i do starszej. No a potem gadał na gg. I się doweidział jakie mam zainteresowania - i mi mangi załatwiał haha ^^
Ale szczerze mówiąc to niewielbie go sympatią - bo jest lekko inny, zbyt pewn siebie i za szybko - no i taki niebądź , ale to był przykład na początku dobrego zagadania jak się domyśleć mozna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |