| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
PAPIEROSY?? NIEEEEEE!!!
Autor Wiadomość
help me pleace!!
Gość
PostWysłany: Sob 28 Lut, 2004 18:28   PAPIEROSY?? NIEEEEEE!!!

Mam przyjaciolke! Ale ona zaczela palic Confused nie wiem co moge zrobic!! Bardzo mi na niej zalezy ale jak z nia rozmawialam to powiedziala ze nie mam sie co nia przejmowac bo ona moze z tym szybko skonczyc!! Wiem ze t onie prawda...jej kumpela moze nie kaze ale stara sie zeby moja przyjaciolka palila namawia ja a ona nie moze sie oprzec, czujac zapach papierosow! A moze to i duma..., moze boi sie ze bedzie wysmiana ze sie boi?? Tego nie wiem Crying or Very sad Moze porozmawiac z jej chlopakiem?? on nie pali i bardzo ja kocha!! Czy to jedyna mozliwosc?? Kablowac na wlasna kumpele?? Blagam pomozcie nim bedzie zapóźno!! Dzięki![/quote]
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 29 Lut, 2004 14:38   papierosy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy nałogowiec tak mówi...W KAŻDEJ CHWILI MOGĘ PRZESTAĆ tylko że potem wymyka się to wszystko z pod kontroli i zanim się obejrzysz "próbowanie" zamienia się w nałóg. Porozmawiaj z nią KONIECZNIE! i z jej chłopakiem również. W tym wypadku nie będzie to żadne skarżenie czy kablowanie! Nire widzie innego wyjścią. Powazna rozmowa...a czy podejmie walke z nałogiem....to już jej sprawa...miejmy nadzieje że podejmie.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 29 Lut, 2004 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgdzam się z Gościówą...musisz komuś powiedziec o tym...napisałaś ze ona nei może sie oprzeć...zaniedługo ona wpadie w nałóg(albo już w niego wpadła)i będzie mieć problemy z rzuceniem tego świństwa..narazie powinnaś z nią poważnie pogadać...może przemówisz jej do rozumu...jeżeli to nie poskutkuje to może jej chłopak przemówi jej do rozumu...a jeżeli dalej będzie palić...to powinnaś się zwrócić do jej rodziców...ona może Ci to mieć za złe ale to dla jej dobra...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
marog6
Gość
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2004 08:17   

Jesli ciebie pyta czy chcesz to mów NIE i myśl sobie w myslach że kiedys na górze ci to odwzajemnia
Powrót do góry
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2004 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na prawdę musisz szybko działać.Twoja przyjaciółka będzie mówiła "a wezmę ostatniego" albo "Daj zapalić" aż w końcu wejdzie w nałóg palenia papierosów. Najgorsze jest to że może namówić takżę właśnie CIEBIE.
A wtedy nawet Ty nie będziesz mogła się oprzeć aby jeszcze raz nie zapalić. A papierosy przecież kosztują. A na pewno wywołują choroby takie jak np. RAK.
Musisz szybko odzwyczaić koleżankę puki nie będzie za póżno.
Evil or Very Mad Twisted Evil
PS . nie daj się namówić. Wink Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |