| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Harcerze to nudziarze(???)
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja spotkałam się juz z wieloma stwierdzeniami np. Wracam z przyjacielem i "kolegą"(:/) do domu ze szkoły i ten "kolega zaczyna":
-...no,no takie ludki śmieszne co mają takie czapeczki i mundurki!
-Dzieci kwiatów...?
-NIE! To...ooo...no...To co Gosia i Maja sie w to bawią...
:/ On dokładnie wiedział,że to się nazywa HARCERSTWO ale skoro to jest takie obciachowe,to po co pokazywać,że sie wie?:/
A potem:
-Wiktor,to harcerstwo jest...
-No! No to ja zaje***** takiemu jednemu ludkowi tą taką odznakę....taki krzyżyk i dałem to mojej koleżance harcerce wiecie,jaka była zadowolona?
Rolling Eyes

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Nie 05 Wrz, 2004 22:04   

Druhu Pawle, moja wypowiedź nie była szczególnie obraźliwa, nie wiem więc dlaczego została ocenzurowana. No, ale twoje forum- ty rządzisz :twisted: :twisted: :twisted:
Powrót do góry
Anulkaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 15
PostWysłany: Czw 16 Wrz, 2004 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

macie racje ludzie czasem po prostu są okropni jeśli im sie cos nie podoba to po co wogóle o tym gadaja ja jestem Harcerką od roku dopiero ale bardzo mi sie to podoba moje kolezanki chodziły ale zrezygnowały i teraz przy kazdej okazji mówią ze to zabawa dla dzieci a ja wcale tak nie uważam. Przeciez żeby być harcerzem trzeba być odpowiedzialnym i wogóle to nie jest zabawa dla dziecie i jak im sie nie podoba to mówie im żeby po prostu o tym nie gadały skoro im sie to nie podoba. A HARCERZE TO WCALA NIE NUDZIARZE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1602149
Otwieracz
Gość
PostWysłany: Pią 01 Paź, 2004 22:10   

Niech się bimba Pawełek i jego mały serdelek.
Powrót do góry
volix
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 21:05   

Kolejna dyskusja o zupełnie [b:]beznadziejnym[/b:] poziomie.
Kto dał takiego moderatora? Jeśli chcecie mieć poważne dyskusje to sćiągnijcie na forum po 5 dobrych instruktorów z kazdej organizacji niech maja grupe moderatorską i wspolnie moderują. Bo tak to jest jak widać.

Jak nie chcecie to po co to podforum ? Dla ściemy? To juz lepiej zlinkować fora samych organizacji forum.zhr.pl etc..


Tak na koniec dodam, Idda jak jesteś w ZHP to sie im odgryź i powiedz ze jak Będziesz miała 16 lat to bedziesz mogła pić i palić zgodnie z Polskim prawem i nikt nic Ci nie bedzie mogl zrobic.
Za : instruktor w ZHP moze palic i pic jak uzyska zgode
ZA : instruktorem mozna zostać od 16 lat

eh..

Pozdrawiam i apeluje o rozsądek, volix!
Powrót do góry
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 18:30   Re: Harcerze to nudziarze(???) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
Już trzy osoby się na mnie obrazikly,a w tym dwie stwierdziły,że jestem nudziarą,bo się trzymam zasad harcerskich,a w tym nie piję i nie palę....te dwie osoby,to "koleżanki: z klasy...ja po prostu nie lubię ludzi,którzy często piją....dorośli(po 18-tce)niech "chleją" ile chcą,ale sorry,to są dziewczyny po 13 lat!A,jeszcze się pokłóciłam z moim przyjacielem Sad On napisał dla żartów,że pewnie bylo samo chlanie i palenie(na zimowisku),a ja się na niego wkurzyłam,bo uznalam to za obrazę całego naszego hufca....A,jest jeden mały szczegół-to zdanie,które on napisal,wyglądało,jakby on to na poważnie napisał....


1. harcerze nie sa nudziazami! ;p przykladem jestem ja ;d
2. dziewczyno wyloozuj troche. fajnie ze sie trzymasz zasad ale to nie taka jest ideologia harc ;] nie chodzi mi o to zbys zaczela palic lub pic ale z tego co mowisz to wynika ze jestes fanatyczka ;p
ja ci poprostu radze nie przejmuj sie tymi opiniami i nie reaguj tak ostro ;p a jesli ktos ci dokucza za to jestes harcerka to tez mu przygadaj ;d

ja jak slysze jak ktos mowi cos typu "idzie harcydupek" (jak jestem w mundurze) to mowie " a [cenzura] [cenzura] ci do tego, [cenzura] sie bo dostaniesz w leb, nie wiesz jak to jest to zamknij pysk" .... haha!




JOKE ;d
ale tak na serio to odpowiadam troszke ocencurowanie ;]

_________________
REGULAMIN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Nie 05 Lis, 2006 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czuwaj.

Widze, ze nie tylko u mnie sa takie problemy.
Jestem w ZHP juz 9 lat w tym 7 lat harcerka ( ech te piekne lata zuchowe Razz ).
Nasze polskie prawo mowi o tym, ze osoby pełnoletnie moga palic i pic. Prawo harcerskie mowi o tym, ze harcerz w ogole nie powinien tego robic.
W głownej kwaterze sa na ten temat dyskusje, w koncu coraz wiecej osob pali.
Pamietam czasy kiedy nie bylo nigdzie widac palacego harcerza a nawet instruktora.
Potem dla mnie samej bylo wielka sensacja kiedy moj przyboczny ( z pierwszej mojej druzyny - obecnie naleze do trzeciej ) odprowadzajac mnie, malego kurdupla jeszcze, do domu wyciagnal papierosa i zaczal palic.
Potem sama sprobowalam i zaczelam palic ( nie przez przybocznego tylko juz "prywatnie" gdzies tam) i niestety.... od ponad roku jestem nalogowym palaczem.
Chociaz sama ścigam wszystkich mlodych za palenie sama pale. Niby nie fair ale...
Zabiłabym chyba gdybym widziala, ze ktos z harcerzy uczy palic mlodszych harcerzy albo zuchów...
Kazdy wybiera sam swoja droge zycia. Ja wybralam taka... Oczywiscie nie pale przy mlodszych, kazdy sie z tym chowa chyba, ze jestesmy w swoim gronie.



PS. Ale po co ja to pisze skoro temat z 2005 roku?

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 05 Lis, 2006 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I dlatego wolę ZHR, przynajmniej takimi hipokrytami nie są Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Nie 05 Lis, 2006 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Coi masz na mysli?

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 05 Lis, 2006 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Palącego, pijącego, czy chociażby klnącego ZHR-owca spotkać ciężko, w ZHP jest to nagminne.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Sro 08 Lis, 2006 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ZHR jest taki sam jak ZHP, przeciez to w koncu ta sama mlodzierz.ja jestem w ZHP z dwoch powodów:
1. Brak koedukacji w ZHR
2. Religia

Jestem ateistka i nie mam zamiaru latac po kosciele Smile


Pare tygodni temu bylam na biwaku z ZHR-em. Jest to druzyna z ktora My utrzymujemy bardzo dobry kontakt. Nakrylam dwie osoby z ZHR i jedna od nas z piwem i fajkami.... Potem widzialam jak polowa osob i z jednej i drugiej druzyny lazila gdzies palic... tu nie ma roznicy....

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Sro 08 Lis, 2006 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co to ZHR? ^^

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 08 Lis, 2006 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wikipedia się kłania
http://pl.wikipedia.org/wiki/Związek_Harcerstwa_Rzeczypospolitej

Tajemnicą Poliszynela jest niechęć jaką darzą sie nawzajem ZHP i ZHR Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laki Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Trance Addict!
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 1293
PostWysłany: Sro 08 Lis, 2006 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, Precz z Wikipedią Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4419134
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 08 Lis, 2006 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[OT]
Wikipedia pomimo wszystkich swoich wad, stanowi dość dobre źródło informacji. A często bardziej wiarygodne od tego, co wypisują forumowicze.
[/OT]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |