| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Moje piersi!!!Bolesny problem;(
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 19 Mar, 2004 12:05   Moje piersi!!!Bolesny problem;(

Mam problem.....Strasznie bolą mnie piersi,a jak na nie tak lekko nacisne to czyje ze mam tam tak jakby 5 zlotych.Taki krążekek tam jest.Czy jest jakiś sposób żeby to przestało boleć?I czemu tak się dzieje?!Ps.Nie bolą mnie dwie piersi naraz tylko np. 3 miesiące prawa a potem lewa Sad
Przejdź na dół
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pią 19 Mar, 2004 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

poszukaj o tym na forum. z tego co pamietam bylo juz duzo takiech tematow, ale zeby ci nie robic problemu to powiem ze piersi bola kiedy rosna i (nie wiem napewno) nic nie da sie z tym zrobic. poprostu uwazaj na nie zeby np nie uderzyc albo cos.
a ta "pieciozlotowka" jest wtedy kiedy piersi zaczynaja rosnac. kazdy tak ma wiec sie nie martw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 19 Mar, 2004 13:46   piersi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@ngel 13 napisał/a:
poszukaj o tym na forum. z tego co pamietam bylo juz duzo takiech tematow, ale zeby ci nie robic problemu to powiem ze piersi bola kiedy rosna i (nie wiem napewno) nic nie da sie z tym zrobic. poprostu uwazaj na nie zeby np nie uderzyc albo cos.
a ta "pieciozlotowka" jest wtedy kiedy piersi zaczynaja rosnac. kazdy tak ma wiec sie nie martw

Angel13-masz racje. Rozwój piersi jest podzielony na pare etapów. Pierwszy z nich to rozwój sutków...tak..pierś cała ci odarazu nie rośnie..najpierw te tzw: guziczki...powiększają się one i bolą..i możesz wyczuc w nich takie krążki (jak to nazwałaś 5zł) Myśle że jesteś właśnie w pierwszym etapie rozwoju piersi i dlatego wyczuwasz te krążki a piersi cię bolą...te "krrążki" zostaja do końca życia tylko że nie są już tak duże jak w pierwszym etapie rozwoju piersi ale nadal sa i bolą (sa wrażliwe na dotyk, uderzenia itp) więc nawet jesli jesteś juz w dalszym etapie rozwoju biustu te krązki moga u ciebie wyspępować. Nie martw się to jest całkowicie NORMALNE i przechodzi to każda kobieta..a czsasem nawet i mężczyźni (tak tak u niektórych chłopców w okresie dojrzewnia powiększają sie te "guziczki" tyle że potem zmniejszają się z powrotem a u dziewczy nie)...Smile

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 19 Mar, 2004 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bez obaw-jak już dziewczyny powiedziały takie rzeczy zdarzają się w okresie dojrzewania. Wtedy(i nie tylko wtedy ale i ZAWSZE) trzeba szczególnie uwazać na nie. Nawet niewinne uderzenie może się bardzo poważnie skończyć,a skutki mogą być opłakane. Ból w tym okresie jest normalny po prostu trzeba to przetrzymać. Na to nie ma żadnej rady-Natura Smile Pamiętam dokłądnie też tak miałam,teraz bóle zdarzają się rzadziej. Z wiekiem Ci przejdzie Wink Wiem o co chodzi z tymi "pięciozłotówkami". Każda dziewczyna to ma. Im większe masz piersi to te "pięciozłotówki" też są większe. To też jest zupełnie normalne.
O je...Kobietą być Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |