| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
zawALIlam basen
Autor Wiadomość
olKa Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 09 Maj 2003
Posty: 80
PostWysłany: Wto 23 Mar, 2004 11:30   zawALIlam basen Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja w 2 klasie nie umialam plywac no i nadal nie umuiem .polozyc sie na wodzie nie umialam bo sie balam lecz dostalam 4+ ostatnio jak poszlam z rodzicami na basen to sie darlam i do wody nie weszlam! Razz

_________________
<Świat jest przepiękny,lecz smutny jeżeli każdy będzie o siebie dbał i się kochał wtedy zapanuje pokój>moje gg 1639597 e-mail alena579@buziaczek.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1639597
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 23 Mar, 2004 14:01   basen Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nieoroumiem za bardzo Twojego postu ale ok...co mam napisać?? przez internet przecież nie nuczę cie pływać. Moge Cię jedynie pocieszyć i dodac otuchy! 4+ to nie jest zła ocena!! To jest super ocena!! Powinnas skakac z radości a nie płakac..bez przesady! A jeśli chodzi o mten starch to nieprzesadzasz troche?? jeśli woda cie niezakrywa nie utopisz się !! Dla pewności możesz wiąśc jeszcze motyki lub deske (to tak na pcoczątek) potem jak oswoisz się z wodą to będziesz próbowała bez. Najlepiej zapisz sie na nauke pływania u ratownika.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Good Friend

Dołączył: 19 Gru 2003
Posty: 15
PostWysłany: Wto 23 Mar, 2004 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też nie umiałem ale przez wakache się z kolegą nauczyliśmy bez problemu, przez miesiąc conajmniej 5-6 razy w tygodniu i już będziesz umiała to się wydaje trudne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Wto 23 Mar, 2004 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja do tej pory nie umiem... znaczy się utrzymam się na wodzie i powiedzmy, że w razie czego nie utonę, ale tak na głębszą wodę z moimi umiejętnościami bym się bała iść... mnie poprostu nie miał kto nauczyć... Razz ale jakoś próbuję sama...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 30 Mar, 2004 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja umiem pływać na pewno się nie utopie na płyszczyźnie ale super zawodowcem to ja też nie jestem Wink W sumie nie lubie pływać. Nie lubię chodzić na basen(kiedyś lubiłam). Ale bez przesady na pewno nie zaczełabym krzyczeć,że nie chcę wejsć do wody! Wink Strasznie wkurzają mnie dziewczyny, które chodzą do klasy sportowej(tam jest moja siostra i chodziłam kiedyś z nimi na basen) i nawet z deską boją się przepłynąć jedną długośc basenu! A one mają tyle lat co ja,12! I jeżdżą na basen w ramach treningu pare lat!

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Pią 09 Kwi, 2004 15:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się chwalić ale ja umiem bardzo dobrze pływać Wink
Z chęcią dałabym Ci kilku rad ale niestety to tylko forum i nie będziesz umiała wykorzystać tych kilku rad na wodzie na basenie Evil or Very Mad
Wiem jakie to uczucie kiedy uczysz się pływać wtedy wydaje Ci się że toniesz ale tak nie jest .Musisz ćwiczyć Wink Wink Razz Razz
Ale troszkę się dziwię że chcesz się nauczyć pływać skoro nie chcesz wchodzić do wody Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Czw 03 Cze, 2004 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe Smile Ja nie umiem totalnie plywac i chlapie woda na lewo i prawo a plyne jak zolw ;/
ale ostatnio mi kolega z klasy pokazal co nieco to moze wyproboje na basenie ;P
Chodzi o to ze jak plywalem kraulem ( o ile to mozna takl nazwac) to wioslowalem rekami i zataczalem kolka plaska reka poprostu a teraz zamierzam reke wbijac w wode . moze to cos pomoze Razz

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Nie 22 Sie, 2004 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja umiem plywac od 6 roku zycia. NIe bardzo trenuje, bo nie bardzo mam czas, ale plywam chyba clkiem niezle. Lubie dystans 100m. 200 to troche za duzo. A 50 to latwizna....

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 23 Sie, 2004 14:17   

Umiem plywac, ale nie jest to zaden okreslony styl. Bo i po co mi to? Na razie plywam dla przyjemnosci, a jak bede sie topic to nie bede sie zastanawiac, czy plywac motylkiem, pieskiem czy zabka.
Powrót do góry
klacz Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 06 Paź 2003
Posty: 258
PostWysłany: Wto 07 Wrz, 2004 09:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja mam basen obowiązkowy w szkole! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Już od II klasy:/(jestem w V)Jestem jedną ze słabszych, bo ja nie lubię wody!! raz się tak zestesowałam, że prosiłam nauuczycielke o nie ćwiczenie. CUD że mi pozwoliła nie ćwiczyć!!! BO ZWYMIOTOWAŁAM ze stresu na basenie....ale nie do basenu Very Happy

_________________
Patataj...

Luka - tęsknie za Tobą konisiu... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3530726
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |