| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak przekonać rodziców
Autor Wiadomość
MeGi014
Gość
PostWysłany: Pią 26 Mar, 2004 14:46   Jak przekonać rodziców

Witajcie! Mam pytanie: czy znacie sprytne sposoby by przekonać rodziców do kupna duzego psa (np. czarny rosyjski terier czy Berneńczyk). Moi rodzice nie lubią dużych psów ale ja uwielbiam. Mama ciągle powtarza ze wielki pies śmierdzi, duzo je, lub jak jest dlugowlosy gubi tone kłaków Crying or Very sad . Błagam o pomoc i rady !! Z góry dziękuje !
Przejdź na dół
Gość
PostWysłany: Pią 02 Kwi, 2004 11:40   Re: Jak przekonać rodziców

[quote="MeGi014"]Witajcie! Mam pytanie: czy znacie sprytne sposoby by przekonać rodziców do kupna duzego psa (np. czarny rosyjski terier czy Berneńczyk). Moi rodzice nie lubią dużych psów ale ja uwielbiam. Mama ciągle powtarza ze wielki pies śmierdzi, duzo je, lub jak jest dlugowlosy gubi tone kłaków Crying or Very sad . Błagam o pomoc i rady !! Z góry dziękki.

Musisz wytłumaczyć rodzicom, że potrzebujesz prawdziwego przyjaciela
Very Happy .
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pią 02 Kwi, 2004 11:49   Re: Jak przekonać rodziców

[quote="Anonymous"]
MeGi014 napisał/a:
Witajcie! Mam pytanie: czy znacie sprytne sposoby by przekonać rodziców do kupna duzego psa (np. czarny rosyjski terier czy Berneńczyk). Moi rodzice nie lubią dużych psów ale ja uwielbiam. Mama ciągle powtarza ze wielki pies śmierdzi, duzo je, lub jak jest dlugowlosy gubi tone kłaków Crying or Very sad . Błagam o pomoc i rady !! Z góry dziękki.

Musisz wytłumaczyć rodzicom, że potrzebujesz prawdziwego przyjaciela
Very Happy .

A dlaczego upierasz się na dużego psa przecież małe psiaki też są słodkie. Zastanów się nad tym i pomyśl też o piesku ze schroniska. My jesteśmy przyjaciółmi i także mamy psy ze schroniska. One są bardzo wierne, wdzięczne i są tanie. Nie ma z nimi dużo problemów, i są bardzo fajne i słodkie.odwiedż stronę internetową: www.animalsadopcje.otox.pl
    Powrót do góry
    Lavile Płeć:Kobieta
    Junior
    Junior

    Dołączyła: 12 Kwi 2004
    Posty: 183
    PostWysłany: Pon 12 Kwi, 2004 12:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Niektorzy rodzice to wredne bestie. Ja tez wole duuuuze psy. A jesli maja smierdziec, to smierdza tak samo i duze i male. Jesli sie go utrzymuje w czystosci to nie smierdzi Razz Tak jak czlowiek Laughing Jje tyle ile mu potrzeba-twoi rodzice tez jedza duzo i co ? A co do dlugowlosych - lepiej po nich sprzatac siersc, bo krotkowlosych siersc sie bija we wszystkie ubrania itp. Takze pod tym wzgledem lepsze sa krotkowlose, a jak je sie regulanie czesze to bedzie "problem z glowy". I do duzego psa mozna sie przytulic i wogole, a malo to takie cosik lata ci pod nogami Razz I jeszcze plus-duzy pies moze byc obronca. Jesli bedziesz gdzies chciala wyjsc a bedzie ciemno (np w zimie) to bierzesz psa i niczego sie nie boich. A taki kurduplasty to co? Poszczeka troche piskliwym glosikiem albo sie schowa Razz I duzy pies moze pilowac domu :] DUZE PSY RULEZZZ Cool
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
    MEFIU
    Junior
    Junior

    Dołączył: 06 Sty 2004
    Posty: 106
    PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Polecam ci rase psa która będzie pasowac tobie i rodzicom: York ( chyba tak się to pisze )
    (+)Jest małym psem.
    (+)Nietraci Sierści.
    (+)Mało je.
    (+)Nie śmierdzi.
    (-)Drogi jest z rodowodem2000zł bez rodowodu 400-800zł
    (-)Jest troche wymagający ale to się wytnie
    (+)jest miłym pieskiem lubi być czesanym i nosić kokartki
    (-\+)jego zwrost nieprzekracza 2L butelki
    Polecam tego pas ten pies wyjdzie mniej niż duży pies ale jeśli chcesz wiedzieć więcej o tej rasie to sobie poszukaj na stronach www. Very Happy
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
     
    Numer Gadu-Gadu
    BRAK
    Blanka Płeć:Kobieta
    Moderator


    Pomogła: 12 razy
    Dołączyła: 25 Sty 2003
    Posty: 632
    PostWysłany: Wto 24 Sie, 2004 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Ja wole duze rasy pieskow i uwazam ze male takie jak Yourk sa zbyt czesto rozpieszczane.
    Megi014 mam zastrzezenia do opini twojej mamy!
    -duze psy nie smierdza, chyba ze wlasciciel nie umi sie nimi opiekowac (w tym wypatku male psy tez cuchna)
    -male psy tez gubia futro
    -owszem, duzo je ale szybko spala tluszcz biegajac, natomiast niektore male psy sa leniwe i grubna!

    POza tym!
    - Teriery, YOURKI i inne male psy trzeba czesto kapac i codziennie czesac, oczywiscie psy dlugowlose duze tez trzeba czesac dosc czesto

    Powiem:
    -Wszystkie pieski sa wspaniale
    -wszystkie pieski trzeba kochac
    -zadnego pieska nie powinno sie przemeczac ani rozpieszczac!

    Sposob:
    Ty znasz swojich rodzicow, i ty znajdziesz pewnie odpowiedx na to pytanie.

    _________________
    '...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
     
    Numer Gadu-Gadu
    7399523
    Juwenta Płeć:Kobieta
    Dociekliwy
    Dociekliwy


    Dołączyła: 27 Sie 2004
    Posty: 224
    PostWysłany: Sob 28 Sie, 2004 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Wytumaczenia Twoich rodziców są bez sensu:| Co innego gdyby sie bali ze np. nie utrzymasz duzego psa idac z nim, ze moze sprawiac problemy i dla innych być agresywny, ale to ze pies smierdzi czy gubi kłaki to tylko taka wymówka:| POwiedz im ze kazdy pies, nawet maly jak nie jest zadbany i myty tez smierdzi i ze kazdy pies gubi sierść, lub jak nie gubi to trzeba go strzyc i czesac go (zarówno maly jak i duzy). Jesli chcesz bardzo miec duzego psa to moze uda Ci sie rodzicow przekonac, zwlaszcza ze nie maja powaznych argumentow tylko takie bzdety by sie wymigac, ale radze tez zastanowic sie nad mniejszymi rasami, nie mowie od razu o miniaturkach ale takich nie duzych i nie malych Smile Mysle ze wielkosc nie jest wazna tlyko charakter psa i na pewno kazdego da sie polubic Smile

    _________________
    Boso ale w ostrogach
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
    Patrycja Płeć:Kobieta
    Debiutant
    Debiutant


    Dołączyła: 31 Gru 2008
    Posty: 56
    PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Ja polecam ci BEAGLa jest średni,nie głubi kłaków,nie trzeba go często myć bo ma krótką sierś.

    _________________
    http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

    Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
     
    Numer Gadu-Gadu
    ukryty
    nasty_girl Płeć:Kobieta
    Aktywista
    lalala :d
    Aktywista


    Pomogła: 55 razy
    Dołączyła: 18 Mar 2005
    Posty: 5646
    PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 21:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    O nie, wiesz co.. wiedza książkowa nie zawsze jest zgodna z prawdą.. myślę, że dopóki psa nie kupisz, powinnaś poczekać ze swoimi radami, bo niestety twoja wiedza mija się z rzeczywistością.. Pewne rzeczy jednak trzeba zobaczyć, do tego nie można mówić o każdym psie jak by był identyczny.. Beagle gubią sierść, nie mówię już o sezonowym wypadaniu, bo to jest koszmar..


    I nie odpisuj na stare tematy, bo i tak nikogo już nie interesuje odpowiedź w nich.. Temat napisany 5 lat temu, a pewnie jego autorka nie wchodzi tutaj z 4.. Wypowiadamy się na aktywne tematy!
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Patrycja Płeć:Kobieta
    Debiutant
    Debiutant


    Dołączyła: 31 Gru 2008
    Posty: 56
    PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Wiesz jak masz mnie krytykować to wiesz ja proponuję żebyśmy się pogodziły ale ja jestem na takim forum pierwszy raz węc wiesz ja tylko na forum na NASZEJ KLASIE aha moja ciocia miała Dwa Beagle i jakoś nie gubiły aż tak sierści ,i dała mi go na miesiąc i nie był taki jak pisałaś .

    [ Dodano: Pią 02 Sty, 2009 21:08 ]
    Przepraszam.Mam pytanie miałaś beagla?Mojej cioci nie gubił aż tak sierści może inne gubią aż koszmar ja tylko mówię o psie cioci!!!
    Cool

    _________________
    http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

    Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
     
    Numer Gadu-Gadu
    ukryty
    nasty_girl Płeć:Kobieta
    Aktywista
    lalala :d
    Aktywista


    Pomogła: 55 razy
    Dołączyła: 18 Mar 2005
    Posty: 5646
    PostWysłany: Pią 02 Sty, 2009 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Mam beagla, wystarczająco długo, żeby coś o tym wiedzieć. Normalnie nie jest źle, jeżeli chodzi o sierść, ale sezonowo gubi ją tonami, więc nie masz racji..
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Patrycja Płeć:Kobieta
    Debiutant
    Debiutant


    Dołączyła: 31 Gru 2008
    Posty: 56
    PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 09:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Przepraszam cię jeszcze raz.Wjakim województwu mieszkasz? Smile Very Happy

    [ Dodano: Sob 03 Sty, 2009 10:24 ]
    Znasz jakieś chodowle BEAGLI kolo woj.wielkopolskiego.I jeszcze raz przepraszam Thum

    _________________
    http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

    Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
     
    Numer Gadu-Gadu
    ukryty
    nasty_girl Płeć:Kobieta
    Aktywista
    lalala :d
    Aktywista


    Pomogła: 55 razy
    Dołączyła: 18 Mar 2005
    Posty: 5646
    PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Nie, i wątpię, żeby ktoś znał, bo jest nas tutaj bardzo mało, rozsypanych po całej Polsce. Wydaje mi się, że znalezienie nie jest trudne - internet, "mój pies", no i masz w rodzinie beagle, więc oni też mogą pomóc.
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Patrycja Płeć:Kobieta
    Debiutant
    Debiutant


    Dołączyła: 31 Gru 2008
    Posty: 56
    PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 14:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Dzięki.Moja koleżanka Zuza ma beagla (szczeniaka)i obiecała mi że zapyta rodziców gdzie go kupili ale się nie odzywa Sad

    [ Dodano: Sob 03 Sty, 2009 13:29 ]
    Moja ciocia dostała je od kolegi a kolega dostał od tam kogoś.A miał już psa więc dał mojej cioci.

    _________________
    http://my-world-crazy.blog.onet.pl/

    Bo książę zbyt szybko zapomniał że miał kochać.! < , 3
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
     
    Numer Gadu-Gadu
    ukryty
    nasty_girl Płeć:Kobieta
    Aktywista
    lalala :d
    Aktywista


    Pomogła: 55 razy
    Dołączyła: 18 Mar 2005
    Posty: 5646
    PostWysłany: Sob 03 Sty, 2009 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    No tak, ale w książeczce powinna być wpisana hodowla..
    Powrót do góry
    Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku
    Oznacz temat jako nieczytany

    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

    | Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |